Latvijas robeža – šajā vārdu savienojumā ir kaut kas maģisks, noslēpumains. Un laikam tāpēc ikkatrs, kas alkst piedzīvojumu, ieinteresēti reaģē uz šiem vārdiem un vēlas tur pabūt, un laikam tāpēc “4×4 Centrs” ik pa brīdim saņem jautājumus par pierobežas trekiem un maršrutiem. Tad nu visi esat laipni aicināti uz divām šī gada Latgales ekspedīcijām pierobežā, no kurām pirmā notiks 10.-11.jūlijā gar Baltkrievijas robežu!

„Latgales Ekspedīcija 2021-I” notiks 2 dienas: 10.-11.jūlijā. Ceļojumu sāksim Ilūkstes apkārtnē, tātad sākumā brauciens ritēs pa Lietuvas robežu, un dienas otrajā pusē jau brauksim gar Baltkrieviju. Ekspedīcijas noslēgums svētdienas pēcpusdienā būs Dagdas apkārtnē. Nakšņošana būs brīvā dabā – ezera vai upes krastā, katram savā teltī jeb automašīnā! Ekspedīcijas maršruts ir diezgan labi veicams ar standarta apvidus automašīnu, bet, kā zināms, bez pārsteigumiem ekspedīcijā neiztikt!
Svarīgi! Lai piedalītos ekspedīcijā, OBLIGĀTI nepieciešama terminētā pierobežas caurlaide un personu apliecinošs dokuments! Aizpildot pieteikumu, norādiet visu Krievijas – Baltkrievijas pierobežas apmeklējumu.

 • Automašīnas: standarta vai aprīkotas vieglās apvidus automašīnas, bet ne “parketa džipi”
 • Maksimālais auto skaits vienā grupā: 12. Visi brauc kopā – draudzīgi viens aiz otra. Grupu skaits – divas. Visās automašīnās organizators nodrošina rācijas
 • Maršruts: lauku ceļi un ne sevišķi sarežģīti bezceļi (dubļi, džungļi, brasli), uzsvars uz pierobežā atrodamiem interesantiem apskates objektiem un ne mazāk interesantiem ceļu/bezceļu posmiem!

Ekspedīcijas programma:

Sestdiena, 10. jūlijs
10:30 Tikšanās Subates – Eglaines apkārtnē (Ilūkstes novads). Pieteiktie dalībnieki saņems tikšanās vietas koordinātas uz pieteikumā pirmo norādīto e-pasta adresi divas dienas pirms brauciena!
11:00 Ekspedīcijas sākums. Visas dienas garumā – Lietuvas un Baltkrievijas pierobeža. Peldēšanās ezerā. Apskates objekti. Apmēram pl.14.00 – pikniks kādā skaistā vietā.
19:30 Ierašanās nakšņošanas vietā kāda meža ezera krastā Krāslavas apkārtnē. Telšu celšana. Vakar-ēšana. Ugunskurs un sarunas.
Svētdiena, 11. jūlijs
9:00 Brokastis ezera krastā.
10:00 Ekspedīcijas turpinājums – Baltkrievijas pierobeža. Apskates objekti. Īsa pusdienu pauze. Pelde ezerā.
Ap 16:30 Ekspedīcijas noslēgums (aptuveni) Dagdā.

Iespējamie apskates objekti:

 • Piedruja un Aleksandrova, pārceltuves vieta uz Baltkrieviju
 • Lašu pilskalns
 • Indras, Indricas un citas romantiskas lauku baznīcas
 • Riču ezera apkārtne
 • Seni kapi un kapenes
 • Skatu torņi, pilskalni u.c. interesanti objekti
 • Robežsargi 🙂

Ieteicamais ekipējums:
Laika apstākļiem atbilstošs apģērbs un apavi, bezceļu braukšanas piederumi, kā arī pārtika pusdienu pauzēm dabā. Ieteicams paņemt arī visu, ko vēlēsieties, sestdienas vakaram un svētdien no rīta. Sestdienas vakarā pameklēsim kādu lauku veikaliņu!

Pieteikšanās un dalības maksa par 2 dienām

Dalības maksa no ekipāžas, aizpildot on-line pieteikuma anketu un divu dienu laikā pēc pieteikuma aizpildīšanas pārskaitot 50 EUR avansa maksājumu uz zemāk atrodamo kontu:

 • pirmajām 20 automašīnām – 175 EUR no auto
 • no 21. līdz 24. automašīnai – 200 EUR no auto
 • Divu dienu laikā pēc pieteikuma aizpildīšanas, nesaņemot avansa maksājumu, pieteikums no saraksta tiks dzēsts!
  ** Pastāvīgajiem biedrības “4×4 Centrs” rīkoto pasākumu dalībniekiem – atlaide 15 EUR un iespēja veikt atlikušo maksājuma daļu pasākuma dienā, reģistrējoties pirms brauciena.

Lai nodrošinātu pasākuma maksimālu kvalitāti, maksimālais dalībnieku skaits ir divas grupas, katrā 12 automašīnas!

Neierašanās gadījumā iemaksāto avansu ir iespējams atgūt, atceļot savu dalību ne vēlāk kā 5 dienas pirms ekspedīcijas norises dienas.

Pieteikuma anketa un dalībnieku saraksts

  DALĪBNIEKU ONLINE SARAKSTS:

Rekvizīti:
Biedrība „4×4 Centrs”
Reģ. nr. 40008185318
Banka: A/S Swedbank
Konts: LV61HABA0551031829178
Maksājuma uzdevumā norādiet: ziedojums “Latgales Ekspedīcija 2021-I” organizēšanai.

Papildus informācija

Jebkura papildus informācija vai jautājumi par pasākumu “Latgales Ekspedīcija 2021”
pa tālruni (+371) 29 424 541 (Edvīns)

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *