“Ērgļu Izaicinājums” – tas ir vesels process, kurš sākas ar 4×4 automašīnas sagatavošanu bezceļu braukšanai vispirms domās, tad iegādājoties vajadzīgās lietas, pēc tam tās uzstādot servisā un, visbeidzot, kopā ar savu komandu pārbaudot visu izdomāto un saskrūvēto reālajā dzīvē. Šajā pasākumā piedalās aktīvi, uzņēmīgi un varoši cilvēki, kuri ikdienā darbojas vadošos amatos visdažādākajās nozarēs. Šī nav vienkārši “gonka”, bet jaut kas vairāk! Aicinām ikvienu uzņēmumu kļūt par populārā 4×4 pasākuma „Ērgļu izaicinājums” atbalstītāju, no savas puses piedāvājot dažādas reklāmas aktivitātes, kas veicina uzņēmuma lielāku atpazīstamību un iespēju diezgan tieši vai pat personīgi uzrunāt un visu plašo 4×4 braukšanas saimi Latvijā!

Vērtīgāko balvu izloze – piedalās visi klātesošie dalībnieki!

“Ērgļu Izaicinājums” daudzu gadu laikā kļuvis par lielākajiem svētkiem bezceļu braukšanas entuziastiem no visas Latvijas, uz kuru cenšas nokļūt ikviens braucējs, kurš jūtas piederīgs 4×4 pasaulei. Šogad pasākumā ceram ieraudzīt gan ilggadējos, gan jaunus dalībniekus, iespējams, arī no Lietuvas un Igaunijas. 23. septembrī Ērgļu apkārtnes bezceļos dosies vairāk kā 400 dalībnieku ar vairāk kā 150 tehnikas vienībām – automašīnām un kvadricikliem! Lielākā daļa džipu un kvadriciklu īpašnieki ir aktīva dzīvesveida piekritēji, ar plašu interešu un paziņu loku, saistīti ar dažādām saimnieciskās darbības sfērām un atvērti jaunajam.

Jaunie auto pasākuma bāzes vietā pie viesnīcas “Jumurdas muiža”, 2021.gads.

Biedrība “4×4 Centrs” jau vairāk kā 20 gadus rīko vienus no apmeklētākajiem 4×4 bezceļu pasākumiem Latvijā un nodrošina ideālus apstākļus, kur uzņēmumiem satikt potenciālos klientus, iegūt jaunus kontaktus, palielināt sava zīmola un produktu atpazīstamību.
SIA Xado Baltic, Digitālās Drukas Studija, Eaton, SIA BB Logistik & Co, SIA Vilevi, SIA Recro, SIA Knifs 4, Drošas Braukšanas Skola, SIA Mustangs Apsadze, auto darbnīca Poligons, SIA 4×4 Baltic un daudzi citi – tie ir uzņēmumi, kas līdz šim atzinīgi novērtējuši sadarbību “4×4 Centrs” rīkoto pasākumu ietvaros un kļuvuši par regulāriem, ilggadējiem mūsu partneriem.
Pasākumam ir plaša bāzes vieta ar daudz iespējām reklāmas aktivitātēm – “Briežkalns” Ērgļos.
Ja jums patīk tas, ko mēs darām, aicinām jūsu uzņēmumu kļūt par gada lielākā 4×4 pasākuma Latvijā – “Ērgļu Izaicinājums 2023” atbalstītāju un sadarbības partneri!

Vēlos atbalstīt bezceļu braukšanas svētkus “Ērgļu Izaicinājums 2023!

Lai iegūtu vairāk informācijas sadarbībai, zvaniet mums 29424541 (Edvīns) vai rakstiet info@4x4centrs.lv

Reklāmas uzlīmes uz automašīnām patīk gan atbalstītājiem, gan dalībniekiem!

Visa informācija par pasākumu “Ērgļu Izaicinājums 2023” ŠEIT.

Uz sadarbību!
Jūsu – 4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *