Biedrība “4×4 Centrs” aicina visus Latvijas 4×4 klubus un ikvienu džipa īpašnieku uz 4×4 talku š.g. 1.maijā! Dienas pirmajā pusē enerģiski pastrādāsim, bet otrajā pusē – patīkami atpūtīsimies! Lai piedalītos 4×4 Talkā, nepieciešams vismaz standarta aprīkojuma 4×4 auto un vēlēšanās izdarīt kādu labu darbu. Bet pēc labi padarīta darba – pikniks un relaksēts brauciens pa meža takām! Šogad atkal darīsim vienu no mūsu iemīļotākajiem darbiem, kas arī bērniem patīk – bebru aizsprostu jaukšana.

2022.gads, 4×4 talka Ropažu apkārtnē

Šogad turpinām labi iesākto sadarbību ar SIA “Rīgas meži”, un svarīgākie darbi 4×4 talkā būs bebru aizsprostu jaukšana “Rīgas mežu” teritorijās. Nokļūšana pie “darba vietām” – pa meža ceļiem. Varbūt būs arī jāpaiet kājām! Lūgums savos pieteikumos norādīt cilvēku un bērnu skaitu automašīnā, lai saprotam, cik lielus darbus varam plānot!

Tātad – visi tie, kuri vēlas pielikt savu roku un paveikt derīgu darbu Rīgas mežos, uz pieteikumā pirmo norādīto e-pasta adresi 30. aprīļa vakarā saņem precīzu informāciju par satikšanās vietu Zaķumuižas tuvumā.

Tālāk plāns sekojošs:
1. maijā ap 9.40 – tiekamies pie Zaķumuižas un sadalām darbus, pēc tam dodamies uz mežu strādāt
ap pl. 14.30 – beidzam strādāt, uztaisām sev foršu pusdienu pikniku smukā vietā (domājam par lielo soļankas katlu uz ugunskura!)
pl. 16:00 – patīkams off-road brauciens pa Pierīgas mežiem “4×4 Centrs” vadībā
ap pl. 18:30 – talkas dienas noslēgums.

2023. gads, 4×4 talka Ulbrokas apkārtnē

Piedalīties talkā var lieli un mazi, vēlama ir gribēšana pastrādāt. Ekipējums – darba cimdi, gumijas zābaki lāpsta un, protams, ēdiens un dzēriens pusdienu piknikam. Var noderēt arī cirvis un ķeksis jeb stienis ar izliektu galu bebru aizsprostu vieglākai jaukšanai. Automašīna – 4×4 piedziņas, aprīkojumam nav nozīmes. Aiciniet līdzi savus draugus un paziņas!
Lūgums par savu piedalīšanos talkā informēt mūs, aizpildot zemāk atrodamo anketu vai sūtot ziņu WApp uz tel. nr. 29424541!
Papildus jautājumi – pa t.29424541.

Iespējamās izmaksas – 2 EUR no cilvēka par izejvielām zupai uz ugunskura.

2022. gads, 4×4 talka Jaunciema apkārtnē
Maza izklaide pēc darba.

Tiekamies Pierīgas mežos 1. maijā!

Jūsu –
4×4 Centrs
Foto: 4×4 Centrs

    DALĪBNIEKU ONLINE SARAKSTS:

Pieteikums dalībai 4x4 Talkā 2024. gada 1. maijā

  • AUTOMAŠĪNA

  • VADĪTĀJS / PILOTS

  • 1. LĪDZBRAUCĒJS / STŪRMANIS

  • 2. LĪDZBRAUCĒJS

  • 3. LĪDZBRAUCĒJS

  • PIEZĪMES, KOMENTĀRI

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *