Noslēpumaini un aizraujoši. Nedaudz bailīgi, bet ļoti vilinoši. Tumšā mežā kopā ar sagatavotu bezceļa automobili un bezceļu pārzinošu gidu, lai dotos pretī jaunam izaicinājumam – nakts orientēšanās korporatīvais pasākums kopā ar kolēģiem, draugiem vai ģimeni.

Mēs esam izveidojuši jaunu, vēl nebijušu maršrutu mežos un laukos, kurā, lai tiktu līdz finišam, būs jāatrisina dažādi uzdevumi, jāmeklē paslēpti kontrolpunkti un jātiek pāri dažādas grūtības pakāpes šķēršļiem. Pretī zvaigžņotām debesīm, caur koku un krūmu labirintiem, bezceļa vilinājumiem, pāri kalniem un tumšām, dziļām gravām, kuras naktī izskatās vēl dziļākas un draudīgākas.

Tev nāksies ieslēgt visas savas maņas, lai tiktu no uzdevuma uz uzdevumu, izmantojot gaišākos lukturīšus, un tikai kopā ar savu komandu jūs spēsiet atrisināt mūsu sagatavotās mīklas šajā tumšajā pievakarē. Pilnmēness gaismā koku galotnēs pūces un sikspārņi noskatīties uz jūsu veikumu viņu mežā.

Varētu šķist, ka naktī mežā ir kluss un mierīgs, visi guļ un nekas nenotiek, bet mežā viss ir otrādi – tieši naktī staigā dažādi meža zvēri, kurus ļoti izbrīnīs jūsu atrašanās viņu teritorijā, bet neuztraucaties – jūs būsiet drošībā, sēžot lielā, siltā džipā, malkojot tēju un domājot par virzienu, kur doties tālāk.

Būs reizes, kad būs jākāpj ārā no mašīnas un jāsameklē uz koka kāds kontrolpunkts vai jāsaskaita spīdošie jāņtārpiņi, varbūt jāsameklē kāda lapsa, taču kopā ar labāko komandu, tas būs priekpilns atklājums ikvienam, neatkarīgi no vecuma, pieredzes vai zināšanām.

Spēja orientēties tumsā vēlāk Jums palīdzēs īstajā dzīvē, kad šķiet, ka izejas nav, bet visi taču zinām, ka jebkuram strupceļam ir vismaz divas izejas. Neticiet? Parādīsim! 😉

Nepieciešamais ekipējums:

  • Piedzīvojumu meklētāju kompānija
  • Ērts apģērbs, kuru drīkst arī mazliet nosmērēt
  • Lukturīši, gaismekļi, atstarotāji
  • Tēja, kafija, maizītes, ko baudīt pa ceļam
  • Uzlādēts mobilais telefons ar interneta pieslēgumu
  • Pildspalva

Prasme sadarboties ar komandu nav tik vienkārša kā sākumā varētu šķist. Viens cilvēks var izdarīt daudz, bet cilvēku kolektīvs var izdarīt vēl vairāk, ja vien tas ir pareizi koordinēts uz konkrētu mērķi, sasniedzot augstus rezultātus un panākumus. Šis piedzīvojums saliedēs visdažādākos raksturus un personības, kļūstot par vienotu veselumu. Laiks pārbaudīt savas komandas spēku un izturību mūsu izveidotajā 4×4 tumsas piedzīvojumā!

Pasākums iespējams no septembra līdz martam – līdz ar tumsas iestāšanos. Iespējams noorganizēt saulrieta vai saullēkta piedzīvojumus, ja ir tāda vēlme.

Pasākuma programma (norises sākuma laiks – pēc klienta vēlēšanās):

Ap pl.18:00    Izbraukšana no Rīgas, lai ar tumsu būtu piedzīvojuma sākuma punktā.

18:30    Instruktāža, pirmie uzdevumi, pēc veiksmīgas izpildīšanas seko norādes uz nākamo punktu. Spēle turpinās tik ilgi, kamēr komandas nokļūst finišā. Katrā punktā tiks pārbaudītas dažādas dalībnieku prasmes. Pie apvidus auto stūres dalībniekiem būs jāveic īpašs specposms.

21:30   Kad visi uzdevumi būs izpildīti, noslēgumā komandas gaidīs karsta ugunskura zupa, tēja, kafija, uzkodas, fotografēšanās, dalīšanās ar emocijām. Labākās komandas apbalvošana.

22:30    Došanās atpakaļ uz Rīgu.

Brauciens notiek ar komfortablām 4×4 apvidus automašīnām (SUV), vienā automašīnā 3 līdz 4 pasažieri (neskaitot šoferi-instruktoru). Iespējams individuāls brauciens ar vienu automašīnu, taču iesakām doties piedzīvojumā lielākā kompānijā, ar vairākiem auto, lai rastos sacensību prieks.

Pasākuma izmaksas ir saistītas ar dalībnieku skaitu, tāpēc tās lūdzam precizēt, sazinoties ar mums.

Papildus piedāvājam uz ugunskura gatavotu zupu un/vai ceptas desiņas, kafiju, tēju.

Informācija un rezervēšana

Pieejamie datumi, papildus informācija un brauciena rezervēšana: lūgums sūtīt e-pastu uz info@4x4centrs.lv vai droši zvaniet – T. 27836805 (Oskars), 29424541 (Edvīns)

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *