Ja zemi var rakt ar lāpstu, tad piedzīvojumu, kā izrādās, var izrakt daudz un dažādos veidos – gan ar alpīnisma virvi, gan džipa riepu, gan apvidus karti, ar soļiem meža biezoknī un par ar karoti zupas katlā uz ugunskura! Un, ja vēl to dara kopā ar citiem piedzīvojumu meklētājiem, tad sanāk piedzīvojums ar lielo “P”! Tieši to mēs jums novēlam piedzīvot mūsu sagatavotajā Piedzīvojumā Tukuma apkārtnes mežos!

Prasme sadarboties ar komandu nav tik vienkārša kā sākumā varētu šķist. Viens cilvēks var izdarīt daudz, bet cilvēku kolektīvs var izdarīt vēl vairāk, ja vien tas ir pareizi koordinēts uz konkrētu mērķi, sasniedzot augstus rezultātus un panākumus. Šis piedzīvojums saliedēs visdažādākos raksturus un personības, kļūstot par vienotu veselumu. Laiks pārbaudīt savas komandas spēku un izturību!

Izdzīvošanas skolas maršruts ļaus iepazīt Tukuma apkārtnes visnoslēpumainākās vietas. Iespējams, tik tuvu dabai jūs vēl nebūsiet nekad bijuši, turklāt pārvietošanās notiks pa meža ceļiem ar mūsu 4×4 automašīnām. Katrā lokācijā būs jāveic īpašie uzdevumi, lai saņemtu norādes, kurp doties tālāk. Tāpat, izmantojot 21. gs. privilēģijas, komandām vajadzēs atrast noslēptos QR kodus, lai turpinātu spēli. Izmantojot profesionālu alpīnisma aprīkojumu, ļausim pārvarēt gravitāciju un bailes no augstuma. Ar sagatavotām apvidus automašīnām piebrauksim pie tāda ezera, uz kuru pat ar kājām būtu pagrūti aiziet. Apskatīsim Latvijā vecāko rododendru un meklēsim īpašus akmeņus. Kopā ar komandu risināsim dažādus rēbusus un meklēsim tālākos ceļus. Iemācīsimies iekurt uguni skarbos apstākļos un sadraudzēties ar dabu! 

Piedzīvojuma maršruts: Rīga – Tume – Smārde – Rīga (160 km), kopējais laiks: ap 7 stundām.

Pasākuma programma (norises sākuma laiks – pēc klienta vēlēšanās):

12:00    Izbraukšana no Rīgas. 

13:30    Izdzīvošanas skolas sākums. Instruktāža, pirmais uzdevums (apmēram 15 min), pēc veiksmīgas izpildīšanas seko norādes uz nākamo punktu. Spēle turpinās tik ilgi, kamēr komandas nokļūst finišā. Katrā punktā tiks pārbaudītas dažādas  dalībnieku prasmes. Pie apvidus auto stūres dalībniekiem būs jāveic īpašs specposms.

17:00    Kad visi uzdevumi būs izpildīti, noslēgumā komandas gaidīs karsta ugunskura zupa, tēja, kafija, uzkodas, fotografēšanās, dalīšanās ar emocijām. Labākās komandas apbalvošana.

18:00    Došanās uz Rīgu.

19:00   Atgriešanās Rīgā.

Brauciens notiek ar komfortablām vieglajām apvidus automašīnām (SUV), vienā automašīnā 3 līdz 4 pasažieri (neskaitot šoferi-instruktoru).

Pasākuma izmaksas ir cieši saistītas ar dalībnieku skaitu, tāpēc tās lūdzam precizēt, sazinoties ar mums pa t.29424541. Orientējoša cena – sākot no 145 (+PVN) eiro par 1 cilvēku.

Cenā iekļauts: pasākuma vadīšana, 4×4 apvidus auto ar šoferi, maršruts ar uzdevumiem, alpīnisma aprīkojums, uz ugunskura gatavota zupa vai uzbeku plovs, tēja, trauki.

Dalībniekiem nepieciešams: apģērbs un apavi atbilstoši laika apstākļiem un uzdevumiem dabā.

Vienlaicīgi iespējams nodrošināt grupu no 9 līdz 30 cilvēkiem (3 – 10 automašīnas).

Jautājumu gadījumā droši zvaniet – priecāsimies atbildēt! T. 27836805, 29424541, e-pasts info@4x4centrs.lv

Jūs izaicina “4×4 Centrs” un “Notikumu Raktuves”!

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *