“Dubļi tīra prātu!” – šo frāzi, ko reiz teica kāds 4×4 pasākuma dalībnieks, laikam varētu nosaukt par mūsu korporatīvo pasākumu devīzi. Notikumi pasaulē met visādus interesantus līčločus, un tāpēc kvalitatīvi atpūsties un “izvēdināt galvu” kļūst jo dienas jo svarīgāk! Mēs, “4×4 Centrs”, turpinām darīt to, kas mums sagādā prieku un ko mēs patiešām protam – pasākumu organizēšanu ar apvidus automašīnām!

Mēs piedāvājam gan atsevišķus 4×4 off-road pasākumus, gan varam papildināt jūsu pasākumu ar kādu atraktīvu braucienu vai arī speciāla auto tūrisma – sacensību maršruta izveidi (ne tikai 4×4 automašīnām!). Un, protams, arī 4×4 team building pasākumu organizēšanu!

Ir trīs veidu 4×4 braucieni:

 • aktīvas atpūtas dubļu brauciens, kur katram ir iespēja vadīt džipu bezceļa apstākļos,
 • sacensības jeb komandas saliedēšanas (“team building”) brauciens,
 • apvienoti abi augstāk minētie varianti.
 • Un no 2023. gada ir vēl ceturtais – pavisam jauns izdzīvošanas piedzīvojums – lasi ŠEIT

Korporatīvie pasākumi (atpūta, “team building”) ar 4×4 auto

Joprojām (un jau vairāk kā 20 gadus) piedāvājam interesanti pavadīt laiku kopā ar kolēģiem, jūsu klientiem vai sadarbības partneriem bezceļu braucienā ar apvidus automašīnām pa meža ceļiem un bezceļiem. Pārsvarā braucieni notiek Rīgas tuvumā, taču varam to darīt jebkur citur Latvijā. Katram klientam izstrādājam individuālu, viņa vēlmēm atbilstošu scenāriju, kā arī nodrošinām zinošus un atraktīvus instruktorus. Vienlaicīgi varam nodrošināt līdz 40 džipiem (160 cilv.). Mūsu rīkoto pasākumu galvenā priekšrocība – brauciens var notikt jebkurā gadalaikā, jebkādos laika apstākļos, jebkurā dienā un gandrīz jebkurā vietā Latvijā!

Atraktīvs brauciens ar džipu

Vairumā gadījumu mūsu braucieni notiek Rīgas apkārtnē, taču mūsu “bezceļu datu bāze” ir pietiekoši plaša, lai to varētu darīt arī citur Latvijā. Mēs varam braucienu sākt tieši pie jūsu biroja un nogādāt pēc tam atpakaļ sākuma vietā, vai arī aizvest jūs uz kādu viesu namu, ja pēc brauciena paredzēta saviesīgā daļa. Mūsu braucienu laikā dodam dalībniekiem pašiem pastūrēt džipu bezceļa apstākļos, kas vienmēr sniedz spilgtas emocijas. Komandas veidošanas (“team building”)  gadījumā visi cilvēki mašīnā ir viena komanda, kurai jāveic maršruts un jāizpilda aprakstītie uzdevumi. Būs jautri un saliedējoši! Vienlaicīgi pasākumā varam nodrošināt līdz 40 džipiem (160 cilv.).

Viens no populārākajiem korporatīvo pasākuma piemēriem ŠEIT

Interesanta auto tūrisma vai sacensību maršruta izveidošana

Iespējams, jūs vēlaties padarīt interesantāku ceļu uz kāda pasākuma norises vietu, vai arī nelielas auto tūrisma sacensības kā pasākuma sastāvdaļu? Leģenda, netradicionālu apskates objektu meklēšana, fotomedības, īpašie uzdevumi… Jūsu jau ieplānotā pasākuma (piemēram, sporta spēles) apkārtnē atradīsim interesantas vietas atraktīvam braucienam ar džipiem, kuru var papildināt ar braukšanas laikā veicamiem uzdevumiem. Šāds brauciens būs labs papildinājums jūsu esošā pasākuma programmai! Piedāvājam pilnībā sagatavot maršrutu jebkāda izmēra un piedziņas veida vieglajām automašīnām, novadīt pasākumu un apkopot rezultātus! Brauciena laiks un virziens – pēc jūsu izvēles, jebkurā vietā Latvijā! 

Orientēšanās, izmantojot viedtālruņus un GPS

Tā kā ir 21.gadsimts, piedāvājam orientēšanās pasākumus, kuros tiek izmantotas mobilās aplikācijas un GPS (viedtālruņos iebūvētā satelītnavigācija), lai sasniegtu un sameklētu interesanti un daudzveidīgi noslēptus kontrolpunktus! Varam izveidot šādu pasākumu jebkurā vietā Latvijā, ar automašīnām, velosipēdiem vai kājām. Ilgums un sarežģītība – pēc jūsu vēlmēm!

Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas un uzzinātu izmaksas!

Biedrība „4×4 Centrs”

Oskars: t. 27836805, e-pasts: oskars.otomers@4x4centrs.lv

Edvīns: t. 29424541
e-pasts: info@4x4centrs.lv

www.4x4centrs.lv

Foto no korporatīvā pasākuma “Lucidus Trophy”

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 replies on ““4×4 Centrs” korporatīvie pasākumi 2024.gadā – spilgtas emocijas, piedzīvojuma garša, jauni piedāvājumi!”

 • Artūrs
  07/11/2022 at 15:31

  Sveiki!
  interesē korporatīvais pasākums 16 cilvēkiem ar 8 automašīnām….aptuveni…
  kādas ir izmaksas utt. Gaidīšu info.

  AC, Artūrs. 25446672

  • 4x4centrs.lv
   07/11/2022 at 17:14

   Artūr, nosūtīsim piedāvājumu Jums uz norādīto e-pastu!

 • Janeks Dičkovskis
  29/11/2022 at 18:25

  Sveiki!
  interesē korporatīvais pasākums 4 cilvēkiem ar 2 automašīnām….aptuveni…
  kādas ir izmaksas utt. Gaidīšu info.

 • Ilmārs Siliņš
  02/12/2022 at 12:33

  Sveiki!
  Interesē korporatīvais pasākums 4 cilvēkiem ar 2 automašīnām. Un
  kādas ir izmaksas?
  Paldies!