Lielākais pavasara 4×4 notikums – biedrības “4×4 Centrs” organizētā “Tebras Ekspedīcija 2015” – pagājušajās brīvdienās pulcēja teju septiņdesmit dalībnieku automašīnas. Sākot no Infiniti FX35 un beidzot ar Pinzgauer – visi devās bezceļu piedzīvojumos, kurus organizatori, piepalīdzot mātei Dabai, bija sarūpējuši.

Tebras Ekspedicija

Neskatoties uz skeptiķu prognozēm, ka tik liels dalībnieku skaits neizbēgami radīs sastrēgumus, rindas un gaidīšanu, ekspedīcijas organizatori bija rūpīgi pārdomājuši pasākuma norisi, tamdēļ “Tebras Ekspedīcija” noritēja raiti un gaidīšana, pat ja tāda kaut kur bija, tad ne lielāka kā citas reizes.
Iepriekšējo dienu lietus gāzes ieviesa savas korekcijas trasē, un tā kļuva par par nopietnu pārbaudījumu gan standarta, gan sagatavoto automašīnu grupu braucējiem. Tomēr – tik daudz komplimentus par interesanto pasākumu “4×4 Centrs” sen nebija saņēmuši! Laikam jau dubļu šoreiz tiešām netrūka! Un kur vēl piedzīvojumi braslā, cīnoties ar Tebras upes straumi…
Ekipāžu pirmās dienas sasniegumus var aplūkot šeit.

Pasakums2

Laikam jau piedzīvojumu pārbagātība pirmajā dienā bija par iemeslu tam, ka otrās dienas pasākums – “Karjera karaļa” nosaukuma izcīņa – pulcēja tikai sešus braukt gribētājus. Tiesa, skatītāju gan bija krietni vairāk… Pirmo vietu šajās sacensībās izcīnīja 4×4 kustības Latvijā veterāns, 1997.gada “Bezceļa Zvaigznes” nosaukuma ieguvējs Andrejs Radzevičs. Otrais – Edvīns Vansovičs, trešie – Džeriņi no Vecpils.
“4×4 Centrs” saka lielu paldies visiem pasākuma dalībniekiem, AS “Latvijas valsts meži” Dienvidkurzemes mežsaimniecībai, kempingam “Kurzemes Pērle”, viesnīcas “Spāres” kolektīvam par ēdināšanu, kā arī Pāvilostas, Durbes un Aizputes novadu pašvaldībām par atbalstu!

pasakums3

Uz tikšanos jau aprīļa beigās Latvijas Trofi reidu čempionāta Tūrisma kausa izcīņā 25.aprīlī vai – “Tebras Ekspedīcijā 2016”!

Jūsu
4×4 Centrs

Foto: Alberts Ziemelis, Aldis Smilga

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 replies on ““Tebras Ekspedīcija 2015” un dalībnieku sasniegumi”

 • viktors
  13/04/2015 at 16:19

  Mans subjektivais viedoklis.
  Organizacija tiesam bija laba, karjera bija interesanta un skatitajiem skatama. Šāda veida karjeras vajadzetu čempionata. Bet trases….melna trase galigi neatbilst terminam atputas ekspedicija, bet bija piemerota čempionata organizešanai. Ar tadu trases sarezgitibu vajag pieskirt Tebrai čempionata statusu un bus apmekletakais posms čempionata ieskaite. 😉

  • Edvins 4x4
   16/04/2015 at 18:27

   Trīs dienas spēcīga lietus, un …. Tāds mums ir tas bezceļš – nekad neko īsti nevar zināt. Un tieši tāpēc mēs viņu mīlam!