Novembris ir rudens pēdējais mēnesis , un tas ir laiks, kad jau sākam gaidīt ziemu un ziemas saulgriežus. Tas ir laiks, kad atceramies mūsu teikas un stāstus un veidojam jaunus stāstus. Kur ziemo ziemeļbrieži? Noteikti ziemeļos, bet varbūt arī Latvijā? 12.novembrī mūs sagaidīs ekskursija, aizrautīgi stāsti un piknika vieta skaistā briežu kompānijā! Braucienā apskatīsim dažādas interesantas un skaistas vietas, kā piemēram Lielvārdes rumbu, krustakmeni, krustojumu uz Berlīni un vēl, un vēl, un vēl.

Par “Lieliskās Sestdienas” tūrisma braucienu ideju lasiet ŠEIT!

Kāpēc doties meklēt ziemeļbriežus kopā ar mums?

Jo mēs esam sagatavojuši jums pārsteigumu – visi kopā apmeklēsim vienu no staltbriežu fermām Latvijā, kur mums būs paredzēta ekskursija un arī ieturēsim pikniku. Vai zinājāt, ka staltbriedis ir vienīgā briežu dzimtas suga, kura dzīvo Āfrikā, bet tie tik pat kā bija izmiruši Latvijas teritorijā? Vācu muižkungu laikā bija mode veidot briežu dārzus jeb briežu aplokus, kur tos ieveda no dažādām Eiropas valstīm. Braucienā būs interesanti gan lieliem, gan maziem! Un protams, ka mēs esam sagatavojuši braukšanai interesantus un skaistus lauku un mežu ceļus. Turklāt visas dienas garumā mūsu profesionālais un komunikablais gids gādās par jūsu labsajūtu un izklaidēs ar interesantiem stāstiem!

Nenokavējat pieteikšanos! Laižam!

Kad un kā notiks tūrisma brauciens?

Tūrisma brauciens ar vieglajām apvidus automašīnām (SUV) “Kur mīt ziemeļbrieži” notiks sestdien, 12.novembrī Lielvārdes – Suntažu – Mālpils apkārtnē. Atpūta pie sava auto stūres, brīvā dabā! Maršrutā būs gan asfaltēti, gan grantēti ceļi, gan arī mazie meža ceļi. Tā, lai interesanti, taču draudzīgi automašīnu krāsojumam un ritošajai daļai! Visi SUV (standarta apvidus auto) laipni aicināti! Pa ceļam rācijās klausīsimies grupas vadītāja stāstījumu, ielīdīsim kādā pamestā ēkā, apskatīsim baznīcas, dzelzceļa sliedes ar izaugušiem kokiem un vēl viss kaut kas, ko uzzināsiet, piedaloties šajā braucienā!
Grupu vada gids ar savu automašīnu, katrai dalībnieka automašīnai brauciena sākumā tiek izsniegta rācija. Maksimālais dalībnieku skaits – 12 automašīnas.

Brauciena programma

 • 10:00 – 10:20 – satikšanās un iepazīšanās Lielvārdes apkārtnē (pieteiktie dalībnieki saņems tikšanās vietas koordinātas uz pieteikumā pirmo norādīto e-pasta adresi divas dienas pirms brauciena!)
 • 10:20 – tūrisma brauciena sākums, apskates objekti
 • 13:00 – pikniks briežu dārzā
 • 14:00 – tūrisma brauciena turpinājums, apskates objekti
 • 18:00 – brauciena finišs Mālpils apkārtnē. Diplomu par dalību pasniegšana.

Nepieciešamais ekipējums

Brauciena dalībniekiem nepieciešams sekojošais:

 • SUV automašīna ar 4×4 piedziņu
 • pārtika pusdienu piknikam
 • laika apstākļiem un aktīvai atpūtai dabā atbilstošs apģērbs
 • labs noskaņojums un forši līdzbraucēji!

Dalības maksa un dalībnieku skaits

Dalības maksa tūrisma braucienā “Lieliskā Sestdiena” ir 100 EUR par automašīnu! Pastāvīgajiem “Lieliskās Sestdienas” dalībniekiem 90 EUR. Ģimenēm ar bērniem – 80 EUR. Ieeja briežu dārzā – 3 eiro no cilvēka, bērniem bez maksas. Briežu gaļas zupas degustācija – 3 eiro no cilvēka.

Uzmanību: Maksimālais dalībnieku skaits ir 12 automašīnas!

Atbildība

“Lieliskās Sestdienas” braucienos katrs atbild par sevi personīgi. Arī par savu bērnu pieskatīšanu visas dienas garumā, drošību apskates objektos (mūsu gids, protams, brīdinās par iespējamo bīstamību), gan kārtību, ugunsdrošību un laba garastāvokļa uzturēšanu!

Lai pieteiktos pasākumam:

 1. Jāaizpilda pieteikuma forma (zemāk)
 2. Jāpārskaita avansa maksājums 30 EUR apmērā (vai variet arī uzreiz pārskaitīt visu summu) uz norādīto bankas kontu.

Atlikusī summa jāpārskaita uz norādīto kontu piecas pirms pasākuma!

  DALĪBNIEKU ONLINE SARAKSTS:

Papildus informācija

Jebkura papildus informācija, jautājumi vai komentāri par pasākumu “Lieliskā Sestdiena” pa tālruni (+371) 29 424 541 (Edvīns), e-pastu info@4x4centrs.lv

Citi “Lieliskās Sestdienas” braucienu datumi atrodami šeit.

Rekvizīti maksājumam:

Biedrība “4×4 Centrs”
Reģ. nr. 40008185318
Banka: A/S Swedbank
Konts: LV61HABA0551031829178
Maksājuma uzdevumā norādiet: “Lieliskā Sestdiena 24”

Uz tikšanos pie ziemeļbriežiem!

Jūsu –
4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *