Mēs, “4×4 Centrs”, allaž esam vēlējušies organizēt ne tikai braukšanas pasākumus, bet arī parādīt cilvēkiem visu skaisto un interesanto, kas atrodams mūsu zemē, mūsu Latvijā. Tamdēļ 2021.gadā esam radījuši jaunu braucienu sēriju, kas aicinās cilvēkus ceļot uz interesantākajiem Latvijas apvidiem. Protams, ceļošana notiks ar automašīnām, taču vēlamies uzsvērt, ka galvenā braucienu vērtība būs apskates vērtas vietas, un visi maršruti būs pilnīgi draudzīgi standarta vieglajām apvidus automašīnām jeb SUV!

“Lielskā Sestdiena”. Ideja.

Mēs vēlamies jums parādīt, mūsuprāt, pašas labākās, aizraujošākās Latvijas vietas! Mēs vēlamies, lai jūs iegūtu jaunus un atmiņā paliekošus iespaidus! Šim nolūkam “4×4 Centrs” piedāvā braucienu pa iepriekš izplānotu maršrutu mūsu gida vadībā. Šajā braucienā var piedalīties ikviens SUV īpašnieks ar savu ģimeni vai draugiem, kuru interesē piedzīvojumi un jaunatklājumi. Lai nokļūtu mūsu izvēlētajos objektos vai baudītu dabas burvību tālu no cilvēku pūļiem, 4×4 auto ir nepieciešams, taču mēs parūpēsimies, lai maršrutā izvēlētie ceļi ir droši, un jūsu auto pēc ceļojuma būs tik pat labā stāvoklī kā pirms. Lai brauciens būtu maksimāli kvalitatīvs un dinamisks, maksimālais automašīnu skaits vienā braucienā ir 12. Katrai automašīnai brauciena sākumā tiek izsniegta rācija, lai dalībnieki var viegli komunicēt savā starpā un, protams, mūsu zinošais un profesionālais gids var izstāstīt visu par apkārt redzamo un notiekošo!

“Lieliskās Sestdienas” 2022.gadā

2022. gadā ir sekojošs “Lielisko Sestdienu” kalendārs, ko vajadzības gadījumā pieskaņosim apstākļiem un pieprasījumam. Katram pasākumam būs atsevišķs apraksts, un uz katru nopublicētu pasākumu var pieteikties jau tagad! Plānotie datumi atrodami ŠEIT!

Ar kādām automašīnām brauksim?

Kā jau augstāk rakstījām, gaidām dalībniekus ar standarta vieglajām apvidus automašīnām – der jebkurš auto ar 4×4 piedziņu un palielinātu klīrensu. Mitsubishi Outlander, Nissan X-Trail, Subaru Forester, Toyota RAV4, VW Touareg un šiem līdzīgas automašīnas ir visvairāk gaidītas “Lielisko Sestdienu” braucienos.

Nepieciešamais ekipējums

Nekāds speciāls ekipējums šajos ceļojumos nav vajadzīgs, vien laika apstākļiem atbilstošs apģērbs, ar kuru var paiet pa kādu dabas taku, ielīst kādā alā vai uzkāpt skatu tornī. Vēl noteikti vajag kaut ko paņemt līdzi piknikam brīvā dabā, jo nekāda organizēta ēdināšana pagaidām nav paredzēta. Un, protams, ziemas sezonā automašīnām jābūt aprīkotām ar ziemas riepām! Pie katra konkrēta ceļojuma apraksta var tikt pieminēts vēl kādas vajadzīgas lietas, piemēram, kabatas lukturītis u.c.

Atbildība

“Lieliskās Sestdienas” braucienos katrs atbild par sevi personīgi. Gan par valstī noteikto likumu ievērošanu, gan drošību apskates objektos (mūsu gids, protams, brīdinās par iespējamo bīstamību), gan kārtību, ugunsdrošību un laba garastāvokļa uzturēšanu!

Dalības maksa un dalībnieku skaits

Dalības maksa un dalībnieku skaits vienmēr tiek norādīts konkrētā ceļojuma aprakstā. Pieteikto dalībnieku vārdi ir redzami on-line tabulā, attiecīgi jūs vienmēr redzat pašreizējo situāciju. Ja maksimālais automašīnu skaits ir sasniegts, bet jūs vēlētos piedalīties, tad lūdzam mums zvanīt vai rakstīt par savu vēlmi – skatīsimies, kā varam palīdzēt!

Lai pieteiktos pasākumam,

vienmēr ir jāveic divas darbības:

  1. Jāaizpilda konkrētā brauciena pieteikuma forma
  2. Jāpārskaita avansa maksājums 30 EUR apmērā uz norādīto bankas kontu

Atlikušo summu jāpārskaita ne vēlāk kā 5 dienas pirms brauciena. Ja jums plāni mainās, tad lūgums savlaicīgi atteikt dalību, un šādā gadījumā mēs jums varēsim atdot iemaksāto avansu, ja vēlēsieties.

Papildus informācija

Jebkura papildus informācija, jautājumi vai komentāri par pasākumiem pa tālruni (+371) 29 424 541 (Edvīns), e-pastu info@4x4centrs.lv

Rekvizīti maksājumam:

Biedrība “4×4 Centrs”
Reģ. nr. 40008185318
Banka: A/S Swedbank
Konts: LV61HABA0551031829178
Maksājuma uzdevumā norādiet “Lieliskā Sestdiena X” , kur “X” ir “Lieliskās Sestdienas” brauciena numurs.

Tiekamies sestdienās, ar pilnu piedziņu pretim piedzīvojumiem!

Jūsu –
4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *