Mēs pamanījām, ka kāda no Latvijas kontūras daļām atgādina haizivs spuru. Vai variet iedomāties, kurā vietā Latvijā tas ir? Kamēr domājat, mēs pastāstīsim, ka aicinām jūs uz turieni doties! Šis būs vienreizējs ceļojums, jo, līdzīgi nosaukumā pieminētajam jūras dzīvniekam, te būs gan jūra, gan daba, gan mazliet ekstrēmi, gan pilna krūts svaiga gaisa un brīvības sajūta! Un mēs ļoti vēlamies jums to ļaut sajust!

Par “Lieliskās Sestdienas” tūrisma braucienu ideju lasiet ŠEIT!

Tā kā 8.maijs ir darba diena, un, varbūt, jūs gribētu piedalīties, bet nevarat dabūt brīvu dienu, piedāvājam kā alternatīvu norises datumu 9. maiju. Rakstiet mums uz info@4x4centrs.lv privāti – ja būs pietiekoši daudz interesentu, brauksim arī svētdienā!

Kāpēc doties uz “Haizivs spuru” un kāpēc kopā ar mums?

Nu, pirmkārt, ar mums tāpēc, ka mēs zinām, kur tas atrodas! 🙂 Un ne tikai kur, bet KAS tur atrodas! Jā, šis apvidus ir bagāts ar dažādiem interesantiem objektiem un stāstiem, kurus jūs iepazīsiet 8. maija “Lieliskās Sestdienas” brauciena laikā. Vairāku gadu laikā esam apzinājuši pašas, pašas foršākās, saistošākās un atmiņā paliekošākās vietas šajā reģionā, tāpēc droši varam apgalvot, ka ar mums ir vērts doties iepazīt šo “haizivs spuru”. Pasakaini skaisti upju krasti un jūras liedags, meži un aizraujoši ceļi, dabas vērtības un Padomju armijas atstātais mantojums… Visam šim atslēgas vārds, kā arī “spuras” atminējums ir: Ziemeļkurzeme.

Un, visbeidzot, kā allaž, mūsu profesionālais un komunikablais gids gādās par jums un jūsu labsajūtu visas sestdienas garumā!

Kad un kā notiks tūrisma brauciens?

Tūrisma brauciens ar vieglajām apvidus automašīnām (SUV) “Haizivs spura” notiks sestdien, 8. maijā Rojas – Mazirbes – Ventspils apkārtnē. Atpūta pie sava auto stūres, brīvā dabā! Maršrutā izvēlētie meža ceļi būs interesanti, draudzīgi automašīnām, bet tajā pašā laikā prasīs no šofera uzmanību un izveicību. Pa ceļam piestāsim ainaviskās vietās, ielīdīsim bunkuros un uzkāpsim torņos, ieraudzīsim vairākus citus jaukus apskates objektus un, protams, baudīsim Ziemeļkurzemes dabas skaistumu. Viss notiek brīvā dabā! Grupu vada gids ar savu automašīnu, katrai dalībnieka automašīnai brauciena sākumā tiek izsniegta rācija, kurā braucēji saņem organizatoriskus norādījumus un arī dzird gida stāstījumu par apkārt redzamo. Maksimālais dalībnieku skaits – 10 automašīnas.

Brauciena programma

 • 10:40 – 11:00 – satikšanās un iepazīšanās Rojas apkārtnē (pieteiktie dalībnieki saņems tikšanās vietas koordinātas uz pieteikumā pirmo norādīto e-pasta adresi divas dienas pirms brauciena!)
 • 11:10 – tūrisma brauciena sākums, apskates objekti
 • 14:00 – pikniks kādā skaistā vietā
 • 15:00 – tūrisma brauciena turpinājums, apskates objekti
 • 19:00 – brauciena finišs Ventspils apkārtnē. Diplomu par dalību pasniegšana.

Nepieciešamais ekipējums

Brauciena dalībniekiem nepieciešams sekojošais:

 • automašīna ar 4×4 piedziņu
 • pārtika pusdienu piknikam (katrs sagādā sev līdzi mīļāko ēdienu un dzērienu!)
 • kabatas lukturītis ar derīgiem barošanas elementiem
 • laika apstākļiem un aktīvai atpūtai dabā atbilstošs apģērbs
 • uzticami un pozitīvi līdzbraucēji!

Dalības maksa un dalībnieku skaits

Dalības maksa tūrisma braucienā “Lieliskā Sestdiena” ir 90 EUR par automašīnu!

Uzmanību: Maksimālais dalībnieku skaits ir 10 automašīnas!

Atbildība

“Lieliskās Sestdienas” braucienos katrs atbild par sevi personīgi. Gan par valstī noteikto likumu ievērošanu, gan drošību apskates objektos (mūsu gids, protams, brīdinās par iespējamo bīstamību), gan kārtību, ugunsdrošību un laba garastāvokļa uzturēšanu!

Lai pieteiktos pasākumam:

 1. Jāaizpilda pieteikuma forma (zemāk)
 2. Jāpārskaita avansa maksājums 30 EUR apmērā (vai variet arī uzreiz pārskaitīt visu summu) uz norādīto bankas kontu.

Atlikusī summa jāpārskaita uz norādīto kontu piecas pirms pasākuma!

  DALĪBNIEKU ONLINE SARAKSTS:

Papildus informācija

Jebkura papildus informācija, jautājumi vai komentāri par pasākumu “Lieliskā Sestdiena” pa tālruni (+371) 29 424 541 (Edvīns), e-pastu info@4x4centrs.lv

Citi “Lieliskās Sestdienas” braucienu datumi atrodami šeit.

Rekvizīti maksājumam:

Biedrība “4×4 Centrs”
Reģ. nr. 40008185318
Banka: A/S Swedbank
Konts: LV61HABA0551031829178
Maksājuma uzdevumā norādiet: “Lieliskā Sestdiena 6”

Uz drīzu tikšanos “haizivs mugurā”!

Jūsu –
4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *