Ir laiks iepazīties ar kādu senu dzelzceļu un Piebalgas ainavām! Šajā “Lieliskajā Sestdienā” 4×4 Centrs piedāvā ceļojumu pa seno Ieriķu – Gulbenes dzelzceļu, atklājot interesantas vietas kultūrvēstures bagātajā Vidzemes apvidū! Dažādas ar dzelzceļa infrastruktūru saistītas būves, skaisti lauki un īsti “bebrāriji”, kalni un gravas, senatnīgas lauku sētas… Un, protams, būs pats svarīgākais – braukšanas prieks!

Par “Lieliskās Sestdienas” ideju lasiet ŠEIT!

Kāpēc doties uz Piebalgu un kāpēc ar mums?

Dzelzceļš, protams, ir interesants no vairākiem skatu punktiem, bet tas kalpos kā mugurkauls brauciena maršrutam. Mēs jums parādīsim daudz ko saistošu plašākā apkārtnē: Dzērbenes, Jaunpiebalgas, Vecpiebalgas un Amatas novados. Itin visa brauciena laikā mūs pavadīs skaistās, izteiksmīgās ainavas ar kalniem, lejām, ezeriem un lauku viensētām. Būs kāda maza, simpātiska lauku baznīciņa, skatu tornis, Latvijas aukstākā vieta, partizānu bunkurs. Un to visu sasaistīsim ar superīgiem lauku ceļiem un celiņiem, pa kuriem braukt ir prieks, un būs arī ceļš, kas atrodams simt piecdesmit un vairāk gadu vecās kartēs! Visbeidzot, mūsu profesionālais, atbildīgais un komunikablais gids gādās par jums un jūsu labsajūtu visa brauciena garumā!

Kad un kā notiks tūrisma brauciens?

Tūrisma brauciens ar vieglajām apvidus automašīnām (SUV) “Uz Piebalgu pa simtgadīgu dzelzceļu” notiks sestdien, 17. aprīlī Ieriķu – Jaunpiebalgas Vecpiebalgas – Skujenes apkārtnē. Atpūta pie sava auto stūres, kopā ar domubiedriem, brīvā dabā! Maršrutā izvēlēti lauku un meža ceļi ir interesanti, draudzīgi automašīnām, bet tajā pašā laikā arī prasa uzmanību un zināmu slodzi. Pa ceļam piestāsim pie dažādiem, interesantiem apskates objektiem (viss notiek brīvā dabā!). Grupu vada gids ar savu automašīnu, katrai automašīnai brauciena sākumā tiek izsniegta rācija. Maksimālais dalībnieku skaits – 10 automašīnas.

Brauciena programma

 • 10:00 – 10:20 – satikšanās un iepazīšanās Ieriķu apkārtnē (pieteiktie dalībnieki saņems tikšanās vietas koordinātas uz pieteikumā pirmo norādīto e-pasta adresi divas dienas pirms brauciena!)
 • 10:30 – tūrisma brauciena sākums, apskates objekti
 • 13:30 – pikniks kādā skaistā vietā
 • 15:30 – tūrisma brauciena turpinājums, apskates objekti
 • 18:30 – brauciena finišs pie Skujenes. Diplomu par dalību pasniegšana.

Nepieciešamais ekipējums

Brauciena dalībniekiem nepieciešams sekojošais:

 • automašīna ar 4×4 piedziņu
 • pārtika pusdienu piknikam (katrs sagādā sev līdzi mīļāko ēdienu un dzērienu!)
 • kabatas lukturītis ar derīgiem barošanas elementiem
 • laika apstākļiem un aktīvai atpūtai dabā atbilstošs apģērbs
 • uzticami un pozitīvi līdzbraucēji!

Dalības maksa un dalībnieku skaits

Dalības maksa tūrisma braucienā “Lieliskā Sestdiena” ir 95 EUR par automašīnu! Iepriekšējo “Lielisko Sestdienu” dalībniekiem – 85 EUR.

Uzmanību: Maksimālais dalībnieku skaits ir 10 automašīnas!

Atbildība

“Lieliskās Sestdienas” braucienos katrs atbild par sevi personīgi. Gan par valstī noteikto likumu ievērošanu, gan drošību apskates objektos (mūsu gids, protams, brīdinās par iespējamo bīstamību), gan kārtību, ugunsdrošību un laba garastāvokļa uzturēšanu!

Lai pieteiktos pasākumam:

 1. Jāaizpilda pieteikuma forma (zemāk)
 2. Jāpārskaita avansa maksājums 30 EUR apmērā (vai variet arī uzreiz pārskaitīt visu summu) uz norādīto bankas kontu.

Atlikusī summa jāpārskaita uz norādīto kontu piecas pirms pasākuma!

  DALĪBNIEKU ONLINE SARAKSTS:

Papildus informācija

Jebkura papildus informācija, jautājumi vai komentāri par pasākumu “Lieliskā Sestdiena” pa tālruni (+371) 29 424 541 (Edvīns), e-pastu info@4x4centrs.lv

Rekvizīti maksājumam:

Biedrība “4×4 Centrs”
Reģ. nr. 40008185318
Banka: A/S Swedbank
Konts: LV61HABA0551031829178
Maksājuma uzdevumā norādiet: “Lieliskā Sestdiena 5”

Uz tikšanos jau piektajā lieliskā “Lieliskajā Sestdienā”!

Jūsu –
4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *