Mēs, “4×4 Centrs”, ļoti vēlējāmies izveidot ceļojumu, kurā būtu vienlīdz interesanti gan pieaugušajiem, gan bērniem – lai braucienā var doties visa ģimene! Un tamdēļ ar prieku tagad aicinām gan lielos, gan mazos braucējus SUV automašīnās doties vienā skaistā un aktīvā ceļojumā pa meža ceļiem un dabas takām, lai kopā pavadītu laiku un iepazītu interesantas Latvijas vietas! Šī būs viena forša diena – braucam!!

Par “Lieliskās Sestdienas” braucienu ideju lasiet ŠEIT!

Kāpēc piedalīties “Ģimenes braucienā” un kāpēc kopā ar mums?

“Ģimenes braucienā” esam īpaši padomājuši par dienas plānu, par to, lai braukšana, iešana, kāpšana un citas aktivitātes dinamiski mainītos un visu dienu būtu interesanti gan bērniem, gan pieaugušajiem. Būs dabas takas un ierakumi, skatu tornis un noslēgumā arī jūrmalas liedags. Garākā pastaiga – 2 kilometri. Lai diena būtu maksimāli izdevusies, ņemsim vērā arī laika apstākļus un dalībnieku noskaņojumu. Mūsu profesionālais, atbildīgais un komunikablais gids par jums gādās visa brauciena garumā!

Kad un kā notiks tūrisma brauciens?

Ceļojums ar vieglajām apvidus automašīnām (SUV) “Ģimenes brauciens” notiks sestdien, 27. martā Babītes ezera – Kalnciema – Ķemeru apkārtnē. Atpūta ar ģimeni vai draugiem pie sava auto stūres ar īsākām un garākām pastaigām brīvā dabā! Braucienā var piedalīties arī pieaugušie bez bērniem. Maršrutā izvēlēti lauku un meža ceļi ir interesanti, draudzīgi automašīnām. Pa ceļam iepazīsim dažus interesantus apskates objektus (viss notiek brīvā dabā!). Grupu vada gids ar savu automašīnu, katrai automašīnai brauciena sākumā tiek izsniegta rācija. Maksimālais automašīnu skaits – 10.

Brauciena programma

 • 10:00 – 10:20 – satikšanās un iepazīšanās Babītes ezera apkārtnē (pieteiktie dalībnieki saņems tikšanās vietas koordinātas uz pieteikumā pirmo norādīto e-pasta adresi divas dienas pirms brauciena!)
 • 10:30 – tūrisma brauciena sākums, apskates objekti
 • 13:30 – pikniks kādā skaistā vietā mežā
 • 15:30 – tūrisma brauciena turpinājums, apskates objekti
 • 18:30 – brauciena finišs pie Lapmežciema. Diplomu par dalību pasniegšana.

Nepieciešamais ekipējums

Brauciena dalībniekiem nepieciešams sekojošais:

 • automašīna ar 4×4 piedziņu
 • pārtika pusdienu piknikam (katrs paņem līdzi mīļāko ēdienu un dzērienu!)
 • laika apstākļiem un aktīvai atpūtai dabā atbilstošs apģērbs
 • uzticami, pozitīvi līdzbraucēji, vislabāk – ģimene!

Dalības maksa un dalībnieku skaits

Standarta dalības maksa tūrisma braucienā “Lieliskā Sestdiena” ir 95 EUR par automašīnu! Ģimenēm ar vienu vai vairāk bērniem – 75 EUR.

Uzmanību: Maksimālais dalībnieku skaits ir 10 automašīnas!

Atbildība

“Lieliskās Sestdienas” braucienos katrs atbild par sevi personīgi. Gan par valstī noteikto likumu ievērošanu, gan drošību apskates objektos (mūsu gids, protams, brīdinās par iespējamo bīstamību), gan kārtību, ugunsdrošību un laba garastāvokļa uzturēšanu!

Lai pieteiktos pasākumam:

 1. Jāaizpilda pieteikuma forma (zemāk)
 2. Jāpārskaita avansa maksājums 30 EUR apmērā (vai variet arī uzreiz pārskaitīt visu summu) uz norādīto bankas kontu.

Atlikusī summa jāpārskaita uz norādīto kontu piecas pirms pasākuma!

  DALĪBNIEKU ONLINE SARAKSTS:

Papildus informācija

Jebkura papildus informācija, jautājumi vai komentāri par pasākumu “Lieliskā Sestdiena” pa tālruni (+371) 29 424 541 (Edvīns), e-pastu info@4x4centrs.lv

Rekvizīti maksājumam:

Biedrība “4×4 Centrs”
Reģ. nr. 40008185318
Banka: A/S Swedbank
Konts: LV61HABA0551031829178
Maksājuma uzdevumā norādiet: “Lieliskā Sestdiena 4”

Uz tikšanos ģimeniskajā “Lieliskajā Sestdienā”!

Jūsu –
4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *