Šoreiz “4×4 Centrs” aicina pievienoties izzinošā braucienā apkārt Burtnieka ezeram. Par šo ezeru noteikti visi ir dzirdējuši, un kā gan ne, jo tas ir Latvijas 4. lielākais ezers un ar to saistās daudz teiku un nostāstu. Bet vai zināji, ka, kaut arī tik liels, tas tomēr ir viens seklākajiem Latvijas ezeriem? Vai zini, kura muiža sevī slēpj ordeņa pils drupas? Vai cik lidostas ir Burtnieka apkaimē? Un vai zini kas ir Burtnieka drumlina lauks? Un to, ka rokoperas “Lāčplēsis” pirmizrāde notika tieši Burtnieka ezera krastā? Šo un daudz ko citu, jums būs iespēja izzināt aizraujošā braucienā apkārt Burtnieka ezeram!

Par “Lieliskās Sestdienas” tūrisma braucienu ideju lasiet ŠEIT!

Kāpēc mēs iesakām apceļot Vidzemes augstieni un kāpēc kopā ar mums?

“4×4 Centrs” iecerētā izzinošā ekspedīcija Burtnieka apkārtnē vedīs gan caur mazākiem ciemiem, gan cauri dažādām meža takām. Kaut arī apkārtnē nav kalnu, Burtnieks spēj pārsteigt gan ar savām zemajām pļāvām un purvainiem mežiem, gan arī ar gleznainu stāvkrastu. Burtnieka vēsture ir gara un interesanta, jo pirmie cilvēki te apmetušies jau pirms apmēram 9000 gadiem. Mums būs jums ko parādīt! Un neaizmirstat uzvilkt laikapstākļiem atbilstošus apavus, jo skaistākās vietas ir visgrūtāk sasniedzamās. Bet pārbraucieni būs gan ātrie, gan pa meža stigām izaicinošie, gan ainaviskie pa veco dzelzceļu. Ilgi nedomājam – dodamies ceļā! 😉

Zinošs un komunikabls gids gādās par jums un jūsu labsajūtu visas sestdienas garumā!

Kad un kā notiks tūrisma brauciens?

Tūrisma brauciens ar vieglajām apvidus automašīnām (SUV) “Apkārt Burtniekam” notiks sestdien, 19.februārī Valmieras – Burtnieka – Salacas apkārtnē. Atpūta kopā ar ģimeni pie sava auto stūres un brīvā dabā! Braukšanas un iešanas apstākļi ir stipri atkarīgi no laika apstākļiem, tāpēc ekspedīcijā gaidām aktīvus un drosmīgus cilvēkus! Maršrutā izvēlētie lauku un meža ceļi būs interesanti un ainaviski, draudzīgi automašīnām, taču dažās vietās var būt arī izaicinoši. Pa ceļam apskatīsim vairākus apskates objektus. Grupu vada gids ar savu automašīnu, katrai dalībnieka automašīnai brauciena sākumā tiek izsniegta rācija, kurā braucēji klausās gida stāstījumu par apkārt redzamo. Maksimālais dalībnieku skaits – 12 automašīnas.

Daži noderīgi padomi

Kā allaž, izvēlieties laika apstākļiem un atpūtai brīvā dabā atbilstošu apģērbu, paņemiet līdzi rezerves apavus, otru zeķu pāri. Kabatas lukturītis arī var noderēt! Apskates objektos noteikti pieskatiet savus bērnus un sevi pašu! 🙂

Brauciena programma

 • 10:10 – 10:30 – satikšanās un iepazīšanās Valmieras apkārtnē (pieteiktie dalībnieki saņems tikšanās vietas koordinātas uz pieteikumā pirmo norādīto e-pasta adresi divas dienas pirms brauciena!)
 • 10:40 – tūrisma brauciena sākums, apskates objekti
 • 13:45 – pikniks kādā skaistā vietā
 • 14:30 – tūrisma brauciena turpinājums, apskates objekti
 • ap 18:30 – brauciena finišs Valmieras apkārtnē. Diplomu par dalību pasniegšana.

Nepieciešamais ekipējums

Brauciena dalībniekiem nepieciešams sekojošais:

 • SUV automašīna ar 4×4 piedziņu
 • pārtika pusdienu piknikam
 • laika apstākļiem un aktīvai atpūtai dabā atbilstošs apģērbs
 • labs noskaņojums, forši līdzbraucēji!

Dalības maksa un dalībnieku skaits

Dalības maksa tūrisma braucienā “Lieliskā Sestdiena” ir 95 EUR par automašīnu! Dalībniekiem, kuri jau iepriekš bijuši kādā “Lieliskajā Sestdienā” – 85 EUR.

Uzmanību: Maksimālais dalībnieku skaits ir 12 automašīnas!

Dalībnieku atbildība

“Lieliskās Sestdienas” braucienos katrs atbild par sevi personīgi. Gan par likumu, ugunsdrošības, kārtības ievērošanu, gan drošību apskates objektos (mūsu gids, protams, brīdinās par iespējamo bīstamību) un laba garastāvokļa uzturēšanu!

Lai pieteiktos pasākumam:

 1. Jāaizpilda pieteikuma forma (zemāk)
 2. Jāpārskaita avansa maksājums 30 EUR apmērā (vai variet arī uzreiz pārskaitīt visu summu) uz norādīto bankas kontu.

Atlikusī summa jāpārskaita uz norādīto kontu trīs dienas pirms pasākuma!

  DALĪBNIEKU ONLINE SARAKSTS:

Papildus informācija

Jebkura papildus informācija, jautājumi vai komentāri par pasākumu “Lieliskā Sestdiena” pa tālruni (+371) 29 424 541 (Edvīns), e-pastu info@4x4centrs.lv

Citi “Lieliskās Sestdienas” braucienu datumi atrodami šeit.

Rekvizīti maksājumam:

Biedrība “4×4 Centrs”
Reģ. nr. 40008185318
Banka: A/S Swedbank
Konts: LV61HABA0551031829178
Maksājuma uzdevumā norādiet: “Lieliskā Sestdiena 4”

Uz tikšanos Burtnieka krastos!

Jūsu –
4×4 Centrs

FOTO: 4×4 Centrs, dodoes.lv, Ģirts Ozoliņš, manasvietas.lv, Mihails Ignats

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *