Šī “Lieliskā Sestdiena” aicinās jūs ienirt mežā. Jā, tieši tā – tik vienkārši! Taču domājam, ka ar “4×4 Centrs” līdzdalību jums izdosies tā pa īstam sajust mūsu mežu plašumu, smaržu, mazo meža ceļu skaistumu un, visticamāk, arī piedzīvot dažu labu pārsteiguma momentu, uzzinot un ieraugot pārsteidzošas vēstures liecības! Ja jums patīk atrasties mežā un patīk aizraujošs brauciens, tad šī sestdiena ir jūsējā!

Par “Lieliskās Sestdienas” ideju lasiet ŠEIT!

Kāpēc doties uz mežu kopā ar mums?

Jautājums mazliet smieklīgs, bet smieties, kā zināms, ir veselīgi! 🙂 Ja nopietni, tad šim braucienam mēs esam izvēlējušies lielos mežu masīvus no Daugmales līdz pat Vallei. Daudzu gadu gaitā ir noskaidrots, kuri ir paši, paši interesantākie ceļi un lielākās “nekurienes”. Tāpat varam pastāstīt un parādīt vairākas interesantas vēstures liecības. Vai zinājāt, ka šajos mežos var atrast 30 un vairāk metru augstus kalnus? Vai zinājāt, ka šajos mežos daudzviet joprojām var ieraudzīt 1.Pasaules karā būvēto dzelzceļu uzbērumus? Un vai zināt baznīcu, uz kuru bez 4×4 auto aizbraukt nevar? Vēl parādīsim arī kādu senu lielceļa posmu, no kura redzami Latvijas un Lietuvas robežstabi. Un noteikti atradīsim kādu ļoti foršu vietu pusdienu piknikam! Un, protams, mūsu profesionālais un komunikablais gids gādās par jums un jūsu labsajūtu visas sestdienas garumā!

Ieinteresējām? Laižam!!

Kad un kā notiks tūrisma brauciens?

Tūrisma brauciens ar vieglajām apvidus automašīnām (SUV) “Lielo mežu valstībā” notiks sestdien, 13. martā Daugmales – Birzgales – Valles apkārtnē. Atpūta pie sava auto stūres, brīvā dabā! Maršrutā izvēlētie meža ceļi būs interesanti, draudzīgi automašīnām, bet tajā pašā laikā prasīs no šofera zināmu uzmanību, savukārt no pasažieriem – sajūsmas spiedzienus! Jo mēs jums parādīsim labākos augšā – lejā braucienus! Pa ceļam piestāsim ainaviskās vietās, uzkāpsim kādā iespaidīgā kalnā, ieraudzīsim dažus interesantus apskates objektus un, protams, baudīsim mūsu mežu skaistumu. Viss notiek brīvā dabā! Grupu vada gids ar savu automašīnu, katrai automašīnai brauciena sākumā tiek izsniegta rācija. Maksimālais dalībnieku skaits – 8 automašīnas.

Brauciena programma

 • 10:00 – 10:20 – satikšanās un iepazīšanās Daugmales apkārtnē (pieteiktie dalībnieki saņems tikšanās vietas koordinātas uz pieteikumā pirmo norādīto e-pasta adresi divas dienas pirms brauciena!)
 • 10:30 – tūrisma brauciena sākums, apskates objekti
 • 13:30 – pikniks kādā skaistā vietā
 • 14:30 – tūrisma brauciena turpinājums, apskates objekti
 • 18:30 – brauciena finišs Valles apkārtnē. Diplomu par dalību pasniegšana.

Nepieciešamais ekipējums

Brauciena dalībniekiem nepieciešams sekojošais:

 • automašīna ar 4×4 piedziņu
 • pārtika pusdienu piknikam (katrs sagādā sev līdzi mīļāko ēdienu un dzērienu!)
 • kabatas lukturītis ar derīgiem barošanas elementiem
 • laika apstākļiem un aktīvai atpūtai dabā atbilstošs apģērbs
 • uzticami un pozitīvi līdzbraucēji!

Dalības maksa un dalībnieku skaits

Standarta dalības maksa tūrisma braucienā “Lieliskā Sestdiena” ir 95 EUR par automašīnu!

Uzmanību: Maksimālais dalībnieku skaits ir 8 automašīnas!

Atbildība

“Lieliskās Sestdienas” braucienos katrs atbild par sevi personīgi. Gan par valstī noteikto likumu ievērošanu, gan drošību apskates objektos (mūsu gids, protams, brīdinās par iespējamo bīstamību), gan kārtību, ugunsdrošību un laba garastāvokļa uzturēšanu!

Lai pieteiktos pasākumam:

 1. Jāaizpilda pieteikuma forma (zemāk)
 2. Jāpārskaita avansa maksājums 30 EUR apmērā (vai variet arī uzreiz pārskaitīt visu summu) uz norādīto bankas kontu.

Atlikusī summa jāpārskaita uz norādīto kontu piecas pirms pasākuma!

  DALĪBNIEKU ONLINE SARAKSTS:

Papildus informācija

Jebkura papildus informācija, jautājumi vai komentāri par pasākumu “Lieliskā Sestdiena” pa tālruni (+371) 29 424 541 (Edvīns), e-pastu info@4x4centrs.lv

Rekvizīti maksājumam:

Biedrība “4×4 Centrs”
Reģ. nr. 40008185318
Banka: A/S Swedbank
Konts: LV61HABA0551031829178
Maksājuma uzdevumā norādiet: “Lieliskā Sestdiena 3”

Uz tikšanos “mežonīgajā” (mežiem bagātajā) lieliskā “Lieliskajā Sestdienā”!

Jūsu –
4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *