Ne tikai Amerikas Savienotajām Valstīm ir Austrumkrasts un Rietumkrasts – arī mums tādi ir! Šajā “Lieliskajā Sestdienā” “4×4 Centrs” komanda aicina jūs ceļojumā pa Kurzemes austrumkrastu – Rīgas jūras līča piekrasti, un mums ir jums ko parādīt! Droši ņemiet līdzi draugus un bērnus – būs interesanti visiem! Pabūsim pie jūras, palēkāsim pa akmeņainajiem zvejnieku ciemu moliem, sameklēsim piedzīvojumu ceļu pie Engures ezera, kā arī iepazīsim citas visdažādākās “akmeņainās” vietas Kaltenes – Valdemārpils apkārtnē. Būs meža ceļi un lauku ainavas. Pie tam esam pasūtījuši labu, saulainu laiku, tāpēc sestdiena būs vienkārši lieliska!

Par “Lieliskās Sestdienas” ideju lasiet ŠEIT!

Kāpēc doties uz Austrumkrastu un kāpēc ar mums?

Esam diezgan labi izpētījuši gan Kurzemes rietumkrastu, gan austrumkrastu, tāpēc labprāt padalīsimies ar skaistākajām un interesantākajām, arī maz zināmajām vietām – šoreiz jūras piekrastē no Plieņciema līdz Kaltenei, dienas otrajā pusē atstājot jūras krastu un dodoties Valdemārpils virzienā. Noteikti piebrauksim pie jūras un apskatīsim kādu mazāk zināmu ostas molu, piebrauksim pie Engures ezera, apskatīsim Kaltenes akmeņus gan jūras krastā, gan iekšzemē, redzēsim klintis un “velna laivas”. Noteikti piestāsim pie kādas pamestas muižas un Valdemārpils Elku liepas. Dienas vidū uztaisīsim pikniku kādā foršā vietā. Domājam, ka šis brauciens patiks gan lieliem, gan maziem! Un vēl – būs gan forša kompānija, un par jums visiem visas dienas garumā gādās mūsu profesionālais, atbildīgais un komunikablais gids!

Kad un kā notiks tūrisma brauciens?

Tūrisma brauciens ar vieglajām apvidus automašīnām (SUV) “Austrumkrasta piedzīvojumi” notiks sestdien, 4.jūnijā Tukuma – Mērsraga – Valdemārpils apkārtnē. Atpūta pie sava auto stūres, kopā ar domubiedriem, brīvā dabā! Maršrutā izvēlēti lauku un meža ceļi ir interesanti, draudzīgi automašīnām, bet tajā pašā laikā arī prasa paaugstinātu vadītāja uzmanību. Pa ceļam piestāsim pie dažādiem, interesantiem apskates objektiem (viss notiek brīvā dabā!). Grupu vada gids ar savu automašīnu, katrai automašīnai brauciena sākumā tiek izsniegta rācija. Maksimālais dalībnieku skaits – 12 automašīnas.

Brauciena programma

 • 10:00 – 10:20 – satikšanās un iepazīšanās Tukuma apkārtnē (pieteiktie dalībnieki saņems tikšanās vietas koordinātas uz pieteikumā pirmo norādīto e-pasta adresi divas dienas pirms brauciena!)
 • 10:30 – tūrisma brauciena sākums, apskates objekti
 • 13:30 – pikniks kādā skaistā vietā
 • 15:30 – tūrisma brauciena turpinājums, apskates objekti
 • 18:30 – brauciena finišs pie Valdemārpils. Diplomu par dalību pasniegšana.

Nepieciešamais ekipējums

Brauciena dalībniekiem nepieciešams sekojošais:

 • automašīna ar 4×4 piedziņu
 • pārtika pusdienu piknikam (katrs sagādā sev līdzi mīļāko ēdienu un dzērienu!)
 • laika apstākļiem un aktīvai atpūtai dabā atbilstošs apģērbs
 • uzticami un pozitīvi līdzbraucēji!

Dalības maksa un dalībnieku skaits

Dalības maksa tūrisma braucienā “Lieliskā Sestdiena” ir 90 EUR par automašīnu! Iepriekšējo “Lielisko Sestdienu” dalībniekiem – 80 EUR. Dalībniekiem ar nepilngadīgu vienu vai vairākiem bērniem – 75 EUR.

Uzmanību: Maksimālais dalībnieku skaits ir 12 automašīnas!

Atbildība

“Lieliskās Sestdienas” braucienos katrs atbild par sevi personīgi. Gan drošību apskates objektos (mūsu gids, protams, brīdinās par iespējamo bīstamību), gan veselību, gan kārtību, ugunsdrošību un laba garastāvokļa uzturēšanu!

Lai pieteiktos pasākumam:

 1. Jāaizpilda pieteikuma forma (zemāk)
 2. Jāpārskaita avansa maksājums 30 EUR apmērā (vai variet arī uzreiz pārskaitīt visu summu) uz norādīto bankas kontu.

Atlikusī summa jāpārskaita uz norādīto kontu piecas pirms pasākuma!

  DALĪBNIEKU ONLINE SARAKSTS:

 1. Jānis ar Škoda Kodiaq
 2. Jānis ar Toyota Land Cruise 90
 3. Juris ar Ford Ranger
 4. Edmunds ar Nissan Navara
 5. Aivars ar Jeep Wrangler
 6. Guntis ar Jeep Wj WJ
 7. Martins ar Toyota LC150

Papildus informācija

Jebkura papildus informācija, jautājumi vai komentāri par pasākumu “Lieliskā Sestdiena” pa tālruni (+371) 29 424 541 (Edvīns), e-pastu info@4x4centrs.lv

Rekvizīti maksājumam:

Biedrība “4×4 Centrs”
Reģ. nr. 40008185318
Banka: A/S Swedbank
Konts: LV61HABA0551031829178
Maksājuma uzdevumā norādiet: “Lieliskā Sestdiena 13”

Uz tikšanos vasarīgi skaistajā “Lieliskajā Sestdienā”!

Jūsu –
4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *