Esam pārliecināti, ka tādu Rāznas nacionālo parku jūs nebūsiet redzējuši! Kāpēc? Tāpēc, mūsu piedāvātais ceļojums vedīs ne tikai pa skaistām vai nozīmīgām vietām – mēs ļausim jums sajust Latgales īpašo garšu, pateicoties daudzu gadu gaitā izveidotajam, tikai ar 4×4 auto veicamajam maršrutam. To nevar izstāstīt – tikai piedzīvot un izgaršot! Brīnumskaistas ainavas, unikāli apskates objekti un neparasti ceļi sagaida jūs Rāznas ezera krastos un plašā apkārtnē!

Par “Lieliskās Sestdienas” tūrisma braucienu ideju lasiet ŠEIT!

Kāpēc mēs iesakām doties uz Rāznas nacionālo parku un kāpēc kopā ar mums?

Latgale ir bezgala interesanta un saistoša jau pati par sevi, taču Rāznas ezera apkārtne tomēr jāatzīst par pašu skaistāko, ainaviskāko un romantiskiem ceļiem bagātāko apvidu. Apvidus ir ne tikai slavenajiem Latgales ezeriem bagāts, bet pārsteidz arī ar Latvijas mērogiem iespaidīgiem kalniem. Tieši šeit ir arī trešā augstākā virsotne, kuras virsotnē uzbūvētais skatu tornis sniedz tādu putna lidojuma sajūtu, kādu citviet Latvijā neatrast. Mēs jūs izvedīsim gar Latgalei raksturīgajām lauku viensētām, sādžām, baznīciņām, kas liks jums sajusties kā ārzemju ceļojumā!

Varam droši apgalvot, ka šādu ceļojumu jums nepiedāvās neviens cits Latvijas takuzinis vai tūrisma aģentūra. Ekskluzīvi. Papildus tam mūsu profesionālais un komunikablais gids gādās par jums un jūsu labsajūtu visas sestdienas garumā!

Kad un kā notiks tūrisma brauciens?

Tūrisma brauciens ar vieglajām apvidus automašīnām (SUV) “Rāznas nacionālais parks” notiks sestdien, 14. maijā Rēzeknes – Kaunatas – Maltas apkārtnē. Atpūta pie sava auto stūres, brīvā dabā! Maršrutā izvēlētie meža ceļi būs ļoti interesanti un ainaviski, iespējami draudzīgi automašīnām, taču – Latgales ceļi ir Latgales ceļi. Pa ceļam ieraudzīsim daudzus lielus un mazus apskates objektus, kāpsim kalnā, skatu tornī, baznīcas tornī un priecāsimies par Rāznas ezera dzidrumu un plašumu. Grupu vada gids ar savu automašīnu, katrai dalībnieka automašīnai brauciena sākumā tiek izsniegta rācija, kurā braucēji saņem organizatoriskus norādījumus un arī klausās gida stāstījumu par apkārt redzamo. Maksimālais dalībnieku skaits – 10 automašīnas.

Daži noderīgi padomi

Lai jūsu ceļojums būtu iespējami patīkamāks, daži padomi no mūsu puses. Tā kā Latgale vairumam Latvijas iedzīvotāju ir samērā tāls galamērķis, iesakām padomāt par naktsmājām pirms vai pēc ceļojuma, jo vienā dienā veikt gan pašu maršrutu, gan turp un atpakaļceļu ir diezgan liels izaicinājums. Šajā gadījumā iesakām sameklēt naktsmājas Rēzeknes apkārtnē. Vēl vēršam uzmanību uz to, ka šim braucienam vēlama apvidus automašīna ar palielinātu klīrensu – parasti vieglie auto 4×4 pilnpiedziņu nebūs labākais variants. Piemēram, Toyota RAV4 ir visnotaļ piemērots auto, bet Subaru Impreza ne visai. Un vēl – ja ir silts laiks, paņemiet līdz peldēšanas piederumus – parādīsim jums kādu no ekskluzīvajām meža ezeru peldvietām!

Brauciena programma

 • 11:00 – 11:20 – satikšanās un iepazīšanās Rēzeknes apkārtnē (pieteiktie dalībnieki saņems tikšanās vietas koordinātas uz pieteikumā pirmo norādīto e-pasta adresi divas dienas pirms brauciena!)
 • 11:20 – tūrisma brauciena sākums, apskates objekti
 • 14:30 – pikniks kādā skaistā vietā
 • 15:15 – tūrisma brauciena turpinājums, apskates objekti
 • 19:30 – brauciena finišs Maltas apkārtnē. Diplomu par dalību pasniegšana.

Nepieciešamais ekipējums

Brauciena dalībniekiem nepieciešams sekojošais:

 • SUV automašīna ar 4×4 piedziņu
 • pārtika pusdienu piknikam
 • laika apstākļiem un aktīvai atpūtai dabā atbilstošs apģērbs
 • labs noskaņojums un forši līdzbraucēji!

Dalības maksa un dalībnieku skaits

Dalības maksa tūrisma braucienā “Lieliskā Sestdiena” ir 95 EUR par automašīnu!

Uzmanību: Maksimālais dalībnieku skaits ir 10 automašīnas!

Atbildība

“Lieliskās Sestdienas” braucienos katrs atbild par sevi personīgi. Gan par valstī noteikto likumu ievērošanu, gan drošību apskates objektos (mūsu gids, protams, brīdinās par iespējamo bīstamību), gan kārtību, ugunsdrošību un laba garastāvokļa uzturēšanu!

Lai pieteiktos pasākumam:

 1. Jāaizpilda pieteikuma forma (zemāk)
 2. Jāpārskaita avansa maksājums 30 EUR apmērā (vai variet arī uzreiz pārskaitīt visu summu) uz norādīto bankas kontu.

Atlikusī summa jāpārskaita uz norādīto kontu piecas pirms pasākuma!

  DALĪBNIEKU ONLINE SARAKSTS:

Papildus informācija

Jebkura papildus informācija, jautājumi vai komentāri par pasākumu “Lieliskā Sestdiena” pa tālruni (+371) 29 424 541 (Edvīns), e-pastu info@4x4centrs.lv

Citi “Lieliskās Sestdienas” braucienu datumi atrodami šeit.

Rekvizīti maksājumam:

Biedrība “4×4 Centrs”
Reģ. nr. 40008185318
Banka: A/S Swedbank
Konts: LV61HABA0551031829178
Maksājuma uzdevumā norādiet: “Lieliskā Sestdiena 12”

Uz tikšanos Latgales skaistākajās vietās!

Jūsu –
4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *