“Lieliskā Sestdiena” šoreiz jūs aicina “ienirt” Strenču apkārtnes mežos, lai baudītu dinamisku braucienu pa interesantiem meža ceļiem un iepazītu interesantākās vietas Ziemeļgaujas aizsargājamo ainavu apvidū un arī ārpus tā! Esam izveidojuši skaistu un daudzveidīgu apskates objektu buķeti, ko gribam parādīt arī jums! Aicinām arī ģimenes ar bērniem, ja vien jums visiem patīk piedzīvojumi, daba un kopīga aktīva atpūta!

Par “Lieliskās Sestdienas” ideju lasiet ŠEIT!

Kāpēc doties piedzīvojumā uz Strenču apkārtni kopā ar mums?

Ikviens var paņemt karti rokās vai iegādāties foršu maršrutu, piemēram, selfdrivelatvia.com interneta vietnē, taču tikai kopā ar “4×4 Centrs” lielisko gidu šajā braucienā jūs ieraudzīsiet pašas interesantākās vietas un ceļus, kurus dažādu iemeslu dēļ nevar nopirkt vai uzzināt ar interneta meklētāja palīdzību. Turklāt, jums ir iespēja pavadīt dienu labā kompānijā, parunāt par tehniku un ceļošanu klātienē, un kopā priecāties par visu apkārt redzamo! Kā zināms, dalīts prieks – dubults prieks! Skaistākie Gaujas skati, baznīcas, lauku sētas, čiekuru kalte, dzelzceļi, tilti, augšā un lejā, pa labi un pa kreisi… Un noteikti atradīsim arī kādu ļoti foršu vietu pusdienu piknikam!

Kad un kā notiks tūrisma brauciens?

Tūrisma brauciens ar vieglajām apvidus automašīnām (SUV) “Mežiem, purviem un Gaujai pa vidu” notiks sestdien, 14. augustā Valmieras – Strenču – Vijciema apkārtnē. Atpūta pie sava auto stūres, brīvā dabā! Maršrutā izvēlētie meža ceļi būs interesanti, bet draudzīgi automašīnām! Uzbrauksim arī kādā smilšainā kalnā. Pa ceļam piestāsim ainaviskās vietās, vēsturiskās vietās, vietās, kur it kā nekā nav, bet tomēr… ir! Viss notiek brīvā dabā! Meži un Gauja būs, bet purvi tikai pieklājīgā attālumā. 🙂 Grupu vada gids ar savu automašīnu, katrai automašīnai brauciena sākumā tiek izsniegta rācija, kurā var klausīties gida stāstījumu un arī paši piedalīties sarunā, ja rodas vēlēšanās. Maksimālais dalībnieku skaits – 12 automašīnas.

?

Brauciena programma

 • 10:30 – 10:50 – satikšanās un iepazīšanās Valmieras apkārtnē (pieteiktie dalībnieki saņems tikšanās vietas koordinātas uz pieteikumā pirmo norādīto e-pasta adresi divas dienas pirms brauciena!)
 • 10:50 – tūrisma brauciena sākums, apskates objekti
 • 14:00 – pikniks kādā skaistā vietā
 • 14:45 – tūrisma brauciena turpinājums, apskates objekti
 • 19:00 – brauciena finišs Valmieras apkārtnē. Diplomu par dalību pasniegšana.

Nepieciešamais ekipējums

Brauciena dalībniekiem nepieciešams sekojošais:

 • automašīna ar 4×4 piedziņu
 • pārtika pusdienu piknikam (katrs paņem sev līdzi mīļāko ēdienu un dzērienu!)
 • laika apstākļiem un aktīvai atpūtai dabā atbilstošs apģērbs
 • uzticami un pozitīvi līdzbraucēji!

Dalības maksa un dalībnieku skaits

Standarta dalības maksa tūrisma braucienā “Lieliskā Sestdiena” ir 95 EUR par automašīnu! Iepriekšējo “Lielisko Sestdienu” dalībniekiem – 85 EUR.

Uzmanību: Maksimālais dalībnieku skaits ir 12 automašīnas!

Atbildība

“Lieliskās Sestdienas” braucienos katrs atbild par sevi personīgi. Gan par valstī noteikto likumu ievērošanu, gan drošību apskates objektos (mūsu gids, protams, brīdinās par iespējamo bīstamību), gan kārtību, ugunsdrošību un laba garastāvokļa uzturēšanu!

Lai pieteiktos pasākumam:

 1. Jāaizpilda pieteikuma forma (zemāk)
 2. Jāpārskaita avansa maksājums 30 EUR apmērā (vai variet arī uzreiz pārskaitīt visu summu) uz norādīto bankas kontu.

Atlikusī summa jāpārskaita uz norādīto kontu trīs pirms pasākuma!

  DALĪBNIEKU ONLINE SARAKSTS:

 1. Vismants ar subaru xv
 2. Aivars ar Jeep Grand cheroke

Papildus informācija

Jebkura papildus informācija, jautājumi vai komentāri par pasākumu “Lieliskā Sestdiena” pa tālruni (+371) 29 424 541 (Edvīns), e-pastu info@4x4centrs.lv

Rekvizīti maksājumam:

Biedrība “4×4 Centrs”
Reģ. nr. 40008185318
Banka: A/S Swedbank
Konts: LV61HABA0551031829178
Maksājuma uzdevumā norādiet: “Lieliskā Sestdiena 11”

Uz tikšanos Gaujas mežonīgajos un skaistajos krastos!

Jūsu –
4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *