“Lieliskās Sestdienas” esošie un topošie dalībnieki – aicinām jūs “iesildīties” Jaunajā gadā ar braucienu Rīgas apkārtnē! Plānojam skaistu braucienu pa Pierīgas mežiem (ar kalniņiem!) un pie viena paskatīties, kādi tad gadsimtu gaitā Rīgas sargi ir bijuši un kā tie pilsētu sargājuši. Skaistas ainavas, laba kompānija, kā arī apskates objekti un ceļi ar piedzīvojumu garšu – laipni lūdzam 2022. gadā!

Par “Lieliskās Sestdienas” ideju lasiet ŠEIT!

Kāpēc doties uz “Rīgas Sargiem” un kāpēc kopā ar “4×4 Centrs”?

Iespējams, jūs domājat, ka ļoti labi pārzināt Rīgas apkārtni, un ko tad nu mēs jums tādu jaunu varētu parādīt? Domājam, ka varam! Varbūt nebūs tik iespaidīgi skati kā filmā “Rīgas sargi”, bet toties reāls klātesamības moments gan! Dažādi nocietinājumi, bunkuri, žogi, munīcijas noliktavas, demontēti dzelzceļi un visādi citādi “dīvaini” objekti joprojām slēpjas Rīgas pievārtē, un tos šajā braucienā jums vēlamies parādīt, sasaistot ar konkrētiem laika posmiem un notikumiem. Pacentīsimies jums iedot arī interesantus senu karšu fragmentus, lai būtu interesantāk! Tāpat, lai interesantāk, būs arī cita rakstura apskates objekti. Bet dienas vidū uztaisīsim pikniku kādā foršā vietā. Papildus visas dienas garumā par jums gādās mūsu profesionālais, atbildīgais un komunikablais gids!

Kad un kā notiks tūrisma brauciens?

Tūrisma brauciens ar vieglajām apvidus automašīnām (SUV) “Rīgas Sargi” notiks sestdien, 22. janvārī Salaspils – Garkalnes – Kalngales apkārtnē. Atpūta pie sava auto stūres, kopā ar domubiedriem, brīvā dabā! Maršrutā izvēlētie meža ceļi ir interesanti, draudzīgi automašīnām, bet tajā pašā laikā arī prasa paaugstinātu vadītāja uzmanību. Pa ceļam piestāsim pie dažādiem, interesantiem apskates objektiem. Grupu vada gids ar savu automašīnu, kurai seko brauciena dalībnieki ar saviem auto. Katrai automašīnai brauciena sākumā tiek izsniegta rācija. Maksimālais dalībnieku skaits – 12 automašīnas.

Brauciena programma

 • 10:00 – 10:20 – satikšanās un iepazīšanās Salaspils apkārtnē (pieteiktie dalībnieki saņems tikšanās vietas koordinātas uz pieteikumā pirmo norādīto e-pasta adresi divas dienas pirms brauciena!)
 • 10:20 – tūrisma brauciena sākums, apskates objekti
 • 13:30 – pikniks kādā skaistā vietā
 • 14:15 – tūrisma brauciena turpinājums, apskates objekti
 • 18:30 – brauciena finišs pie Vecāķiem. Diplomu par dalību pasniegšana.

Nepieciešamais ekipējums

Brauciena dalībniekiem nepieciešams sekojošais:

 • automašīna ar 4×4 piedziņu
 • viss pusdienu piknikam (katrs sagādā sev līdzi mīļāko ēdienu un dzērienu!)
 • laika apstākļiem un aktīvai atpūtai dabā atbilstošs apģērbs
 • kabatas lukturītis
 • uzticami un pozitīvi līdzbraucēji!

Dalības maksa un dalībnieku skaits

Dalības maksa tūrisma braucienā “Lieliskā Sestdiena” ir 95 EUR par automašīnu! Iepriekšējo “Lielisko Sestdienu” dalībniekiem – 85 EUR.

Uzmanību: Maksimālais dalībnieku skaits ir 12 automašīnas!

Atbildība

“Lieliskās Sestdienas” braucienos katrs atbild par sevi personīgi. Gan drošību apskates objektos (mūsu gids, protams, brīdinās par iespējamo bīstamību), gan veselību, gan kārtību, ugunsdrošību un laba garastāvokļa uzturēšanu!

Lai pieteiktos pasākumam: Pieteikšanās slēgta. Bet jūs variet pieteikties uz nākošajiem braucieniem!

 1. Jāaizpilda pieteikuma forma (zemāk)
 2. Jāpārskaita avansa maksājums 30 EUR apmērā (vai variet arī uzreiz pārskaitīt visu summu) uz norādīto bankas kontu.

Atlikusī summa jāpārskaita uz norādīto kontu piecas pirms pasākuma!

  DALĪBNIEKU ONLINE SARAKSTS:

Oops! We could not locate your form.

Papildus informācija

Jebkura papildus informācija, jautājumi vai komentāri par pasākumu “Lieliskā Sestdiena” pa tālruni (+371) 29 424 541 (Edvīns), 26626141 (Aivars), e-pastu info@4x4centrs.lv

Rekvizīti maksājumam:

Biedrība “4×4 Centrs”
Reģ. nr. 40008185318
Banka: A/S Swedbank
Konts: LV61HABA0551031829178
Maksājuma uzdevumā norādiet: “Lieliskā Sestdiena 1”

Uz tikšanos pirmajā šī gada “Lieliskajā Sestdienā”!

Jūsu –
4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *