Iespējams, kāds patiešām zina par Gaujas nacionālo parku visu, bet, visticamāk, lielākā daļa cilvēku zina tikai populārākās apskates vietas. Arī “4×4 Centrs” komanda, veidojot maršrutu, tika patīkami pārsteigta vairākkārt, un ar visiem šiem foršajiem pārsteigumiem vēlamies padalīties arī ar jums! Skaistas vietas, apskates objekti, interesanti meža ceļi, kas tieši 4×4 automašīnām “paredzēti” – to visu skatīsim sestdien, 25.septembrī! Un, protams, tā kā šī ir “Lieliskā Ģimenes Sestdiena, esam padomājuši arī par bērniem – būs kur ielīst, uzkāpt, redzēt un izzināt!

Par “Lieliskās Sestdienas” tūrisma braucienu ideju lasiet ŠEIT!

Kāpēc mēs iesakām doties uz Gaujas nacionālo parku un kāpēc kopā ar mums?

“4×4 Centrs” izveidotais “Lieliskās Sestdienas” maršruts, pirmkārt, liks paskatīties uz Gaujas nacionālo parku mazliet citādām acīm – pabūt ne tikai sakārtotās apskates vietās, bet arī diezgan mežonīgos apvidos, vairāk iepazīt un sajust neskarto dabu. Vēl pabūsim kādās senās ūdensdzirnavās, kuras parasti nav pieejamas apskatei, ja būs labs laiks un atbilstošs noskaņojums, dosimies nelielā pārgājienā un kādu maz zināmu, Gūtmaņa alai līdzīgu smilšakmens klinti, ielīdīsim alā… No zināmākiem objektiem plānojam pabūt Sietiņiezī – mūsuprāt, vienā no skaistākajiem iežiem Gaujas krastos!

“Ģimenes braucienā” esam īpaši padomājuši par dienas plānu, par to, lai braukšana, iešana, kāpšana un citas aktivitātes dinamiski mainītos un visu dienu būtu interesanti gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Kopā ar mums doties ceļojumā noteikti ir vērts arī foršās kompānijas dēļ un arī tāpēc, ka mums ir zinošs un komunikabls gids, kurš gādās par jums un jūsu labsajūtu visas sestdienas garumā! Un vēl – droši zinām, ka šādu ceļojumu jums nepiedāvās neviena cita ceļojumu aģentūra, tāpēc bez lielīšanās sakām: tas būs īpaši!

Kad un kā notiks tūrisma brauciens?

Tūrisma brauciens ar vieglajām apvidus automašīnām (SUV) “Gaujas nacionālais parks” notiks sestdien, 25. septembrī Līgatnes – Cēsu – Valmieras apkārtnē. Atpūta kopā ar ģimeni pie sava auto stūres un brīvā dabā! Braucienā var piedalīties arī pieaugušie bez bērniem. Maršrutā izvēlētie meža ceļi būs interesanti un ainaviski, draudzīgi automašīnām, taču dažās vietās būs arī dubļi un bedres. Pa ceļam ieraudzīsim vairākus lielus un mazus apskates objektus. Grupu vada gids ar savu automašīnu, katrai dalībnieka automašīnai brauciena sākumā tiek izsniegta rācija, kurā braucēji klausās gida stāstījumu par apkārt redzamo. Maksimālais dalībnieku skaits – 12 automašīnas.

Šoreiz “Lieliskās Sestdienas” vadītājs būs Edvīns Bauers (4×4 Centrs).

Daži noderīgi padomi

Kā allaž, izvēlieties laika apstākļiem un atpūtai brīvā dabā atbilstošu apģērbu, paņemiet līdzi rezerves apavus. Kabatas lukturītis arī var noderēt! Apskates objektos noteikti pieskatiet savus bērnus!

Brauciena programma

 • 10:00 – 10:20 – satikšanās un iepazīšanās Līgatnes apkārtnē (pieteiktie dalībnieki saņems tikšanās vietas koordinātas uz pieteikumā pirmo norādīto e-pasta adresi divas dienas pirms brauciena!)
 • 10:30 – tūrisma brauciena sākums, apskates objekti
 • 13:30 – pikniks kādā skaistā vietā
 • 14:15 – tūrisma brauciena turpinājums, apskates objekti
 • 18:30 – brauciena finišs Cēsu apkārtnē. Diplomu par dalību pasniegšana.

Nepieciešamais ekipējums

Brauciena dalībniekiem nepieciešams sekojošais:

 • SUV automašīna ar 4×4 piedziņu
 • pārtika pusdienu piknikam
 • laika apstākļiem un aktīvai atpūtai dabā atbilstošs apģērbs
 • labs noskaņojums, forši līdzbraucēji un priecīgi bērni! 🙂

Dalības maksa un dalībnieku skaits

Dalības maksa tūrisma braucienā “Lieliskā Sestdiena” ir 90 EUR par automašīnu! Ģimenēm ar vienu vai vairāk bērniem – 75 EUR.

Uzmanību: Maksimālais dalībnieku skaits ir 12 automašīnas!

Dalībnieku atbildība

“Lieliskās Sestdienas” braucienos katrs atbild par sevi personīgi. Gan par likumu, ugunsdrošības, kārtības ievērošanu, gan drošību apskates objektos (mūsu gids, protams, brīdinās par iespējamo bīstamību) un laba garastāvokļa uzturēšanu!

Lai pieteiktos pasākumam: 23.09. Pieteikšanās slēgta!

 1. Jāaizpilda pieteikuma forma (zemāk)
 2. Jāpārskaita avansa maksājums 30 EUR apmērā (vai variet arī uzreiz pārskaitīt visu summu) uz norādīto bankas kontu.

Atlikusī summa jāpārskaita uz norādīto kontu piecas pirms pasākuma!

  DALĪBNIEKU ONLINE SARAKSTS:

Oops! We could not locate your form.

Papildus informācija

Jebkura papildus informācija, jautājumi vai komentāri par pasākumu “Lieliskā Sestdiena” pa tālruni (+371) 29 424 541 (Edvīns), e-pastu info@4x4centrs.lv

Citi “Lieliskās Sestdienas” braucienu datumi atrodami šeit.

Rekvizīti maksājumam:

Biedrība “4×4 Centrs”
Reģ. nr. 40008185318
Banka: A/S Swedbank
Konts: LV61HABA0551031829178
Maksājuma uzdevumā norādiet: “Lieliskā Sestdiena 14”

Uz tikšanos zināmā Gaujas nacionālā parka nezināmajās vietās!

Jūsu –
4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *