Tuvojas 29. jūlijs – diena, kad notiks “4×4 GeoFind Summer Adventure 2017”. Pirmo reizi “4×4 GeoFind” būs ne tikai tūrisms, bet arī sacensības. Turklāt – kontrolpunktu vai objektu meklēšana, izmantojot GPS, būs tikai viens no vairākiem ekipāžas uzdevumiem, tamdēļ gan esošajiem dalībniekiem (tiem, kuri jau pieteikušies pasākumam), gan potenciālajiem dalībniekiem (tiem, kuri “gandrīz pieteikušies”) noteikti interesē, kā tad te šoreiz viss notiks? Par to tad variet lasīt zemāk!

Svarīgākais par “4×4 GeoFind Summer Adventure 2017”

29. jūlija pasākuma galvenās idejas sastāvdaļas – aizraujoši, izzinoši, daudzveidīgi – var apvienot vienā vārdā. Un tas ir… nekas cits kā piedzīvojums! Jā, tieši tā – lai ikvienam dalībniekam vakarā būtu labi pavadītas dienas sajūta, būtu ko atcerēties un būtu arī, ko pastāstīt draugiem! Pamēģināsim apvienot šķietami nesavienojamo – tās būs gan sacensības, gan noteikti arī tūrisms. Būs brīži, kad jāiespringst, un būs atelpas brīži. Galvenā pasākuma sastāvdaļa, protams, paliek braukšana, kuru saistošāku padarīs pa ceļam veicamie uzdevumi, tomēr neplānojam dalībniekus pārslogot ar navigācijas “galvlaužiem”. Lai vasaras vējš pa atvērtajiem automašīnas logiem, forši līdzbraucēji un pozitīvi iespaidi ir brauciena galvenās “garšas”!

Trase, dalībnieki

Kā jau iepriekš tika minēts, visiem dalībniekiem būs jāveic obligātais maršruts, kurš veido pasākuma trases “mugurkaulu”. Obligātais maršruts nebūs zināms uzreiz, reģistrācijā saņemot aprakstu – to dalībniekiem būs “jāizveido” brauciena laikā, izmantojot Organizatora doto informāciju, apsekojot (atrodot) norādītos objektus un iegūstot vērtības tālāk esošā maršruta noteikšanai. Pamata maršruts būs vienāds gan “Piedzīvojums”, gan “Piedzīvojums+” dalībniekiem. Savukārt papildus veicamie uzdevumi abām dalībnieku grupām vietām būs atšķirīgi. Grupas “Piedzīvojums” braucējiem visa pasākuma laikā būs jāpārvietojas pa 4×4 automašīnām normāli izbraucamiem ceļiem, savukārt “Piedzīvojums+” dalībniekiem jābūt gataviem uz reālu bezceļu un, iespējams, kādā brīdī arī izvilkt vinču!
“4×4 GeoFind Summer Adventure 2017” piedāvāto uzdevumu veidi būs dažādi – lai ir daudzveidīgi un dinamiski! Te varam minēt gan orientēšanos un objektu meklēšanu (kā gan bez tā?!), braucienu pēc leģendas, 4×4 GeoFind meklēšana, “fotomedības”, “fotoleģendu” un cita veida “ceļa meklēšanu”. Kā jaunums jāmin īpaša “secīgā orientēšanās”, kāda iepriekš plašākai 4×4 auditorijai nav tikusi piedāvāta.
Svarīgākais dalībnieku uzdevums ir veikt obligāto maršrutu, bet papildus uzdevumi ir veicami pēc katra spējām un vēlmēm. Un, protams, ne mazāk svarīgi ir iekļauties braucienam atvēlētajā laika normā!

Vērtējums

Ar detalizētu punktu piešķiršanu par paveiktajiem uzdevumiem ekipāža varēs iepazīties, pasākuma dienas rītā reģistrācijā saņemot izsniegto dokumentāciju. Katrā ziņā veicamo uzdevumu vērtējums būs atšķirīgs, tamdēļ ekipāžai pašai būs jāpieņem lēmumi, izvērtējot savas spējas un stiprās puses, kuru uzdevumu veikt un no kura varbūt atteikties. Gala rezultātā labākā būs komanda, kura būs ieguvusi visvairāk punktu. Pirmās trīs vietas katrā dalībnieku grupā tiks apbalvotas!

Ko nepieciešams paņemt līdzi?

Vispirms, protams, ēdieni un dzērieni, jo ar tukšu vēderu taču nav nekāda karošana! 🙂 Brauciena finišā būs iespēja paēst vakariņas, savukārt pa dienas vidu nepieciešamo pārtiku rekomendējam paņemt līdzi mašīnā.
Fotokamera vai viedtālrunis. Vairākās vietās kontrolpunktu sasniegšanu būs jāfiksē ar fotokameru, tāpēc šis ir pieskaitāms pie obligātā ekipējuma. Vēl viens obligātais “priekšmets” – GPS aparāts vai viedtālrunis/planšetdators ar aplikāciju, kurā iespējams ievadīt kontrolpunktu koordinātas. Šī operācija arī sagaida dalībniekus vairākas reizes pasākuma gaitā. Un vēl – viena 12V ligzda mašīnā jāparedz Organizatora izsniegtās maršruta kontroles ierīces pieslēgšanai.
Tāpat var noderēt kabatas lukturītis, buksēšanas virve un mačete kāda “ļauna” zara nociršanai, kā arī otrs apavu un apģērba komplekts. Visu citu līdzņemamo katrs izvēlās pats, izmantojot pieredzi un intuīciju!

Ir jautājumi?

Pamata informācija par pasākumu un pieteikuma on-line anketa atrodama šeit!

Visu nekad nav iespējams uzrakstīt, tāpēc, ja ir vēl kādi jautājumi – droši zvaniet 29424541 (Edvīns)!

Tiekamies vasarā un piedzīvojumā!
Jūsu 4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *