Jaunākā informācija par 22. Septembra bezceļu braukšanas svētkiem „ielūdz 4×4 Centrs 2012”!
Vispirms paldies visiem, kas jau ir atsūtījuši pieteikuma anketas – un tādu jau ir ap divdesmit, džipus un kvadriciklus kopā skaitot!
Meteoroloģiskās ziņas. Lapas sārtojas. Ūdens daudzums upēs nav liels, tāpēc to šķērsošana problēmas, visticamāk, nesagādās. Tiesa, pietiek tikai ar vienu kārtīgi lietainu diennakti, lai viss manītos uz dziļo pusi. Dzīvosim – redzēsim. Kas attiecas uz dubļiem, tad to, kā parasti ir pietiekoši, tāpat kā smuko, līkumaino lauku ceļu un acij tīkamu ainavu.
Ziņas braucējiem. Vispirms ATV. Kopā ar Agri Jansonu ir sagatavots ļoti daudzveidīgs maršruts, kas būs interesants kvadriciklistiem ar visdažadāko braukšanas pieredzi – netrūks ne ceļu, ne bezceļu. Jāapbēdina asfalta seguma cienītāji – šāds segums visas dienas laikā būs tikai 300 metri!
Standarta džipiem maršruts būs pavisam savādāks kā pagājušo gadu. Mūs gaida Vestienas un Jumurdas apkārtne ar senatnīgiem un mūsdienīgiem apskates objektiem. Šogad noteikti nobrauksim vairāk kilometru nekā pagājušogad, kad piecās stundās tika veikti 2 km… Tāpēc droši var piesakieties arī jauni dalībnieki!
Sagatavotajiem auto sacensības sāksies ar leģendu, kas būs pavisam savādāka nekā pagājušajā gadā. Pārsvarā brauciens būs pa līkumainajiem lauku ceļiem (lai ir iespēja arī mazliet paskriet), taču būs arī pāris diezgan izteiksmīgas off-road „odziņas”. Pēc leģendas sekos gravu un purvāju šturmēšana leģendārajās „Vērmelēs”, un noslēguma orientēšanās zona būs Vestienas pusē. Kontrolpunktu koordinātes, ar pāris izņēmumiem, elektroniskā formātā dotas netiks – stūrmaņiem tādējādi būs jautrāk!
Piemiņas veltes un balvas uzvarētājiem šogad būs no „4×4 Centrs” un „Midland Oil”. Un, kā jau tika minēts, noslēgumā būs arī lielā „4×4 Centrs” torte.
Daba, tradīcijas un dalībnieku atsaucība rāda, ka arī šogad Ērgļos būs īsti bezceļu braukšanas svētki! Aujiet kājas, aujiet riepas un – uz Ērgļiem prom!
“Ielūdz 4×4 Centrs” bezceļu braukšanas svētku programma un pieteikšanās.

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

One reply on “„Ielūdz 4×4 Centrs 2012” – kas mūs šogad sagaida Ērgļos?”

  • TheLacis
    21/09/2012 at 18:58

    Tad OzExplorer nevajag? Ai, ārā jau neraušu 😀