A-hoi! Visi bezceļu 4×4 tehnikas – džipu, kvadriciklu – īpašnieki tiek aicināti uz biedrības „4×4 Centrs” rīkoto „aktīvās dubļu atpūtas” pasākumu „Ielūdz 4×4 Centrs! 2012” š.g. 22. septembrī Ērgļos!
Gan pieredzējušiem, gan nepieredzējušiem bezceļu piedzīvojumus alkstošajiem – šī ir iespēja paskatīties uz citiem, paskatīties uz sevi, un kādam noteikti tā ir arī iespēja pierādīt sevi, jo Ērgļi tradicionāli ir off-road braucēju iecienīta vieta ar interesantu, daudzveidīgu un pasmagu bezceļu, kas prasa no braucējiem zināšanas, pieredzi un koncentrēšanos. Ja esi spējis pieveikt Ērgļu apkārtnes kalnus, dubļus un ūdeņus, tad tas ir zināms braukšanas prasmju rādītājs!

„Ielūdz 4×4 Centrs!” ir iespējams piedalīties trīs veidos:

Ar kvadriciklu. Brauciens notiek tūrisma režīmā, kopīgā grupā, pa ainavisku un šķēršļiem bagātu maršrutu. Braucienu vadīs Agris Jansons – autosportists, ar vairāk kā 15 gadu pieredzi bezceļu braukšanā. Agris Jansons īpaši aicina nebaidīties un piedalīties braucienā dalībniekiem bez lielas pieredzes – pirms gada Ērgļos tādu bija ne mazums – būs iespējas pamācīties un pie viena arī saņemt kompetentus padomus ATV aprīkojuma izvēlē! Katrs braucējs, kurš nokļūs līdz vakariņām, saņems diplomu par trases veikšanu!
Ar standarta apvidus automašīnu (bez papildus aprīkojuma). Brauciens notiek kopīgā grupā un kopīgi tiek pārvarēti bezceļu posmi ar dažādiem šķēršļiem, kā arī apskatītas interesantas vietas! Iespējams, būs arī kāds individuāli veicams Īpašais uzdevums! Pagājušajā gadā sanāca īstas un diezgan ilgas dubļu cīņas, šogad raudzīsim veikt vairāk kilometru. Bet to gan tā īsti neviens paredzēt nespēj… Braucienu vadīs Edvīns Bauers – bezceļa pasākumu organizators kopš 1997. gada. Arī šajā grupā droši var pieteikties dalībnieki bez pieredzes un bez īpaši sagatavotas automašīnas! Noslēgumā diplomi par piedalīšanos ikvienam!
• Sacensībās „Izaicina 4×4 Centrs 2012!“ ar bezceļu braukšanai sagatavotu automašīnu, kurai obligāts aprīkojums ir vinča! Riepu izmērs drīkst būt ne lielāks par 33’’ (840 mm) „Mazo monstru“ klasē un ne lielāks par 37’’ (930 mm) „Lielo monstru“ klasē (papildināts 05.09.2012). Šai automašīnu grupai notiks sacensības – katrai ekipāžai individuāli būs jāpierāda savas spējas orientēties, braukt pēc leģendas, domāt un „izdzīvot“ Ērgļu apkārtnes gravās un mālos. Sasniegto kontrolpunktu fiksēšanai nepieciešams būs fotoaparāts. Pirmo trīs vietu ieguvēji tiks apbalvoti!

→ Lejuplādēt pasākuma Pieteikuma karti

Pasākuma programma

Pasākuma Bāzes vieta (sākums un noslēgums) – viesnīca „Ērgļi” Ērgļos (www.erglihotel.lv). Šeit arī iespējams paēst un ērti pārnakšņot, ja ir vēlēšanās.
9:00 – 10:00 Tikšanās un reģistrācija dalībniekiem ar kvadricikliem.
9:30 – 10:30 Tikšanās un reģistrācija dalībniekiem ar automašīnām.
10:30 Dalībnieku sapulce, brauciena sākums kvadricikliem.
11:00 Dalībnieku sapulce, brauciena/sacensību starts sākums automašīnām.
14:00 Visiem dalībniekiem kopīgs pusdienu pikniks (līdz šim vienā laikā uz pusdienām sapulcēties nav izdevies.., bet – ja nu tomēr!)
15:00 Brauciena turpinājums
19:00 Brauciena finišs kvadricikliem. Pirts.
19:30 Brauciena finišs automašīnām. Pirts.
20:15 Vakariņas.
21:00 Diplomu pasniegšana visiem pasākuma dalībniekiem. Rezultātu paziņošana sagatavoto automašīnu grupai, uzvarētāju apbalvošana.
21:15 Svētku torte no biedrības „4×4 Centrs“!

→ Lejuplādēt Pieteikuma karti jau tagad

Ieteicamais ekipējums: pārtika pusdienu piknikam, degviela, buksēšanas virve, lāpsta, cirvis, atbilstošs apģērbs, labi ceļa biedri.
Tiem, kas vēlas palikt pa nakti, ieteicamas savlaicīgi rezervēt vietas pa t.64871604, 29482053 (viesnīca „Ērgļi”) un 29429125 (viesu nams „Vējkalna nams”).

Dalības maksa*

(iekļautas vakariņas un pirts), nosūtot pieteikuma anketu un pārskaitot maksājumu:
līdz 14. septembrim – Ls 35 par auto un Ls 5 par katru personu, kvadricikliem – Ls 25.
pēc 14. septembra – Ls 40 par auto un Ls 5 par katru personu, kvadricikliem – Ls 30.
pasākuma dienā – Ls 45 par auto un Ls 5 par katru personu, kvadricikliem – Ls 35.
* – Pastāvīgajiem biedrības „4×4 Centrs” rīkoto braucienu dalībniekiem tiek piešķirta atlaide no dalības maksas Ls 5 un ir iespēja veikt maksājumu pasākuma dienā reģistrācijas laikā.
* – Pirmajiem pieciem dalībniekiem, kuri pārskaitīs naudu, atlaide no dalības maksas 10 Ls!

→ Lejuplādēt pasākuma Pieteikuma karti

Pieteikties pasākumam

var, aizpildot Pieteikuma karti, nosūtot to uz e-pastu edvins.bauers@4x4centrs.lv vai info@4x4centrs.lv un pārskaitot dalības maksu uz zemāk norādīto kontu. Pieteikumam bez avansa maksājuma ir tikai informatīvs raksturs! Ja kādu iemeslu dēļ nav iespēju pārskaitīt avansu – zvaniet!
Biedrība „4×4 Centrs”
Reģ. nr. 40008185318
Adrese: Apguldes iela 23A, Rīga, LV-1004
Banka: A/S Swedbank
Konts: LV61HABA0551031829178
Maksājuma uzdevumā norādiet: Dalības maksa pasākumam “Ielūdz 4×4 Centrs! 2012”.

Jebkuru papildus informāciju par pasākumu var iegūt pa tālr. 29424541 (Edvīns). Jautājumi par kvadricikliem pa tālr. 29150695 (Agris).

Jūsu 4×4 Centrs

Pagājušā gada 4×4 Centrs OPEN pasākums bildēs

Atslēgvārdi:

 

19 Komentāri

 1. Edvīns 4x4 says:

  Pirmie 2 pieteikumi ar 10 ls atlaidi saņemti. Vēl atlikuši 3. 🙂

 2. Artūrs says:

  Ja riteņi lielāki par 33 collām tad jābrauc pie nesagatavotajiem?

  • Edvins 4x4 says:

   :)) Doma laba! 🙂
   Laikam jāpadomā par atsevišķu ieskaiti Monster Truck’iem.
   Teiksim – apbalvots tiek 1. vietas ieguvējs “Monstru klasē”.
   Ko saki, Artūr?

 3. Sergejs says:

  Un vēl vienu kategoriju priekš Gandrīz sagatavotām mašīnām, kas ļoti mīl dubļus, bet nemīl zarus. Pagājušajā reizē Sagatavoto trasi varēja izbraukt tikai ar 33 dubļu riepām.
  Protams, pie nasacījuma, ja neatbaruks bars ar pilsētniekiem.

  • Edvīns 4x4 says:

   Trase “gandrīz sagatavotām mašīnām, kas nemīl zarus”, būs 20. oktobrī Rīgas apkārtnē. Pagaidām jāiztiek ar to, kas ir! 🙂

 4. Jevgenijs says:

  Да, и еще одну “подготовленную” трассу для паркетных внедорожников, чтобы можно было проехать на M+S со “снежинкой”! :)))

 5. 4x4centrs.lv says:

  Nu arī “lielie dubļu ;ērgļi” ir laipni gaidīti – skatiet papildinājumu tekstā. Bet vairāk dalībnieku ieskaites grupas gan neprasiet! 🙂

 6. Niklāvs says:

  Šim burvīgajam pasākumam (Mazo monstru klasē) meklēju orientēties spējīgu stūrmani ar iemaņām navigācijā. Automašīna Jeep Cherokee, liftēta ar labām 31″ dubļu riepām un jaudīgu vinču. Stūrmaņa aprīkojums – CF29 bez plaukta, bet ar uztvērēju un labām kartēm iekš Ozi :)). Terratrip nav. Sīkāk pa tālr.: 29741768

 7. drivervw says:

  Šogad hard enduro motociklus ir pa visam piemirsuši,viņi jau arī labprāt dubļus pamīcītu….:(

  • Edvīns 4x4 says:

   Sorry, ir jau man garas rokas, bet ne tik… 🙂

  • drivervw@inbox.lv says:

   Nevajag garu roku-pieliek vārdu “moto” pie kvadrām un ieraksti-dalības maksa moto15ls. Un divi moto no Jēkabpils ir gatavi braukt: 🙂 Un gaidi arī citus moto mīļus,tici man ka būs…

   • Edvīns 4x4 says:

    A 80 cm dziļai upei pāri varēsiet tikt?

    • drivervw says:

     80cm ir pa dziļu,50-60cm nebūtu problēma.Bet mēs varam apbraukt ,vai arī pa gājēju tiltu pārbraukt(esam vienā 4×4 pasākumā tā darijuši,pār Gaujai pa piekaramo tiltu….bija diezgan baisi:) .

     • Edvīns 4x4 says:

      Piekaramo tiltu šeit nav. 🙂
      Bet ok – variet braukt, tikai GPS vēlams vienu uz abiem paņemt. Un dalības maksa – Ls 20, ieskaitot iespēju nomazgāties un vakariņas. Gaidu pieteikumus!

 8. Martins says:

  Es gan ārpus tēmas – bet nu vajadzētu apskatīties gan, kas notiek diskusijās. Tur viss ir aizd***ts ar krievu spamu!!!

 9. Polaris says:

  Kā ar kvadrām, kas nav vēl pilnībā aprīkotas, lai varētu izbraukt 80cm dziļu upīti un vēl bez bruņas (Polaris Sportsman800) tās varēs izbraukt?

 10. Edvīns 4x4 says:

  Kas attiecas uz standarta kvadrām, par visu būs padomāts! un izskatās, ka tomēr nemaz tik dziļš ūdens upē nebūs… 🙂

Pievieno komentāru