Bezceļu braukšanas svētkus “Ērgļu Izaicinājums” 4×4 Centrs visvairāk veltīta pašiem braucējiem, cenšoties tiem sagādāt prieku un gandarījuma sajūtu par labi pavadītu dienu. Tomēr šogad lēnām sākam domāt arī par skatītājiem, un laipni aicināti izbaudīt svētkus arī tie, kuri dažādu iemeslu dēļ nav dalībnieku vidū!

Skatitaju_karte - Copy

Piedāvājam lejuplādēt skatītāju karti, vai arī jautāt pēc tās pasākuma dienā dalībnieku reģistrācijas vietā, viesnīcas “Ērgļi” kafejnīcā no pl.9.00 līdz pl.11.30.

Uzreiz jāsaka, ka no skatīšanās viedokļa visinteresantākās varētu būt papildsacensības uz laiku Skudru karjerā Taurupes tuvumā. Šeit ir izveidota trase ar interesantu reljefu un šķēršļiem, kurā paralēli startēs divas automašīnas. Sagaidāms, ka braucieni šeit būs dinamiski un baudāmi no ērtām skatu vietām.
Skatītāju kartē ir norādītas arī vairākas orientēšanās zonas, kurās sarežģītā apvidū cieši blakus izvietoti daudzi kontrolpunkti. Ko redzēt te būs, tikai jārēķinās ar to, ka precīzs automašīnu ierašanās laiks pie katra kontrolpunkta nav zināms un teorētiski iespējams visas dienas garumā.

Liels lūgums skatītājiem – pa visiem ceļiem pārvietojaties ar drošu ātrumu – tādu, lai šaurajos un līkumainajos ceļos varat paspēt noreaģēt uz pretim braucošiem skatītāju vai dalībnieku automobiļiem, kā arī velosipēdistiem, kombainiem un baļķu vedējiem! Neizbraukājiet privātas pļavas, neatstājiet aiz sevis atkritumus, esiet pretimnākoši un saprotoši pret apkārtējiem! Novietojot savu automašīnu skatāmākajās trases vietās, pārliecinieties, ka tā netraucēs citiem satiksmes dalībniekiem!

Lai mums visiem skaista diena!

Dienas programma, svētku apraksts

Jūsu
4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *