Apbraukt Latviju pa robežu ir daudzu cilvēku sapnis, un tāpēc “4×4 Centrs” šogad piedāvā 10 braucienu sēriju “Apkārt Latvijai”. Turklāt šajā braucienu sērijā mēs nevis “apskriesim” pierobežu, bet patiešām iepazīsim pierobežu, tamdēļ šim pasākumam ir nepieciešamas vismaz tieši tik daudz dienas. Cilvēki, kuri būs piedalījušies vismaz 8 no 10 braucieniem, saņems Goda Rakstu par Latvijas sauszemes robežas apgūšanu!

Pirmais “Apkārt Latvijai” 2. ceļojums: Ainaži – Valka. Noteikti daudz mazāk zināms apvidus kā ceļā līdz Ainažiem. Daudz mežu, otrpus robežai Igaunija. Vairākas Latvijas mazpilsētas – Staicele, Rūjiena, Mazsalaca. Un diezgan daudz pārsteidzošu vietu, pagājušo laikmetu liecinieki. Te būs ko redzēt!

“Apkārt Latvijai” ir daļa no “Lieliskās Sestdienas” braucieniem – par “Lieliskās Sestdienas” tūrisma braucienu ideju lasiet ŠEIT!

Kāpēc mēs iesakām apceļot Latvijas robežu kopā ar mums?

“Apkārt Latvijai”“4×4 Centrs” piedāvājumā noteikti būs viena no visizzinošakajām un tajā pašā laikā viskompaktākajām Latvijas apceļošanas ekspedīcijām, kādas līdz šim ir bijušas. Ar mašīnu noteikti var pārvietoties ātrāk kā ar kājām, bet ar apvidus automašīnu izvēlēties vairāk izaicinošus ceļus robežas tuvumā. Latvijas pierobeža ir pētīta daudzu gadu garumā, tāpēc bez lielīšanās varam apgalvot, ka diezgan daudz zinām un no visām apzinātajām vietām varam parādīt jums pašas interesantākās! Bet zinošs un komunikabls “4×4 Centrs” gids ir brauciena neatņemama sastāvdaļa, un viņš gādās par jums un jūsu labsajūtu visas sestdienas garumā!

Kad un kā notiks tūrisma brauciens?

Tūrisma brauciens ar vieglajām apvidus automašīnām (SUV) “Apkārt Latvijai 2” notiks sestdien, 2.aprīlī Ainažu – Valkas apkārtnē. Atpūta kopā ar ģimeni pie sava auto stūres un brīvā dabā! Maršrutā izvēlētie lauku un meža ceļi būs interesanti un ainaviski, draudzīgi automašīnām, taču dažās vietās var būt arī izaicinoši. Pa ceļam apskatīsim vairākus apskates objektus, mazliet arī paiesim kājām. Grupu vada gids ar savu automašīnu, katrai dalībnieka automašīnai brauciena sākumā tiek izsniegta rācija, kurā braucēji klausās gida stāstījumu par apkārt redzamo. Maksimālais dalībnieku skaits – 12 automašīnas.

Daži noderīgi padomi

Kā allaž, izvēlieties laika apstākļiem un atpūtai brīvā dabā atbilstošu apģērbu, paņemiet līdzi rezerves apavus, otru zeķu pāri. Kabatas lukturītis arī var noderēt! Tā kā Latvijas Ziemeļaustrumi vairumam Latvijas iedzīvotāju ir samērā tāls galamērķis, iesakām padomāt par naktsmājām pirms vai pēc ceļojuma, jo vienā dienā veikt gan pašu maršrutu, gan turp un atpakaļceļu ir diezgan liels izaicinājums. Šajā gadījumā iesakām sameklēt naktsmājas Ainažu apkārtnē. 

Brauciena programma

 • 10:00 – 10:20 – satikšanās un iepazīšanās Ainažu apkārtnē (pieteiktie dalībnieki saņems tikšanās vietas koordinātas uz pieteikumā pirmo norādīto e-pasta adresi divas dienas pirms brauciena!)
 • 10:30 – tūrisma brauciena sākums, apskates objekti visas dienas garumā
 • 14:00 – pikniks kādā skaistā vietā
 • 14:45 – tūrisma brauciena turpinājums, apskates objekti
 • ap 18:30 – brauciena finišs Valkas apkārtnē. Diplomu par dalību pasniegšana.

Nepieciešamais ekipējums

Brauciena dalībniekiem nepieciešams sekojošais:

 • SUV automašīna ar 4×4 piedziņu
 • pārtika pusdienu piknikam
 • laika apstākļiem un aktīvai atpūtai dabā atbilstošs apģērbs
 • labs noskaņojums, forši līdzbraucēji!

Dalības maksa un dalībnieku skaits

Dalības maksa tūrisma braucienā “Lieliskā Sestdiena Apkārt Latvijai” ir 95 EUR par automašīnu!

Uzmanību: Maksimālais dalībnieku skaits ir 12 automašīnas!

Dalībnieku atbildība

“Lieliskās Sestdienas” braucienos katrs atbild par sevi personīgi. Gan par likumu, ugunsdrošības, kārtības ievērošanu, gan drošību apskates objektos (mūsu gids, protams, brīdinās par iespējamo bīstamību) un laba garastāvokļa uzturēšanu!

Lai pieteiktos pasākumam:

 1. Jāaizpilda pieteikuma forma (zemāk)
 2. Jāpārskaita avansa maksājums 30 EUR apmērā (vai variet arī uzreiz pārskaitīt visu summu) uz norādīto bankas kontu.

Atlikusī summa jāpārskaita uz norādīto kontu piecas dienas pirms pasākuma!

  DALĪBNIEKU ONLINE SARAKSTS:

 1. Kaspars ar Ford F-150 Raptor
 2. Lauris ar KIA Sorento
 3. Borislavs ar Toyota Land Cruiser
 4. Jevgenijs ar Ford Ranger Raptor
 5. Ēriks ar Ford Ford
 6. Oskars ar Toyota Land Cruiser

Papildus informācija

Jebkura papildus informācija, jautājumi vai komentāri par pasākumu “Apkārt Latvijai” pa tālruni (+371) 29 424 541 (Edvīns), e-pastu info@4x4centrs.lv

Citi “Lieliskās Sestdienas” un “Apkārt Latvijai” braucienu datumi atrodami šeit.

Rekvizīti maksājumam:

Biedrība “4×4 Centrs”
Reģ. nr. 40008185318
Banka: A/S Swedbank
Konts: LV61HABA0551031829178
Maksājuma uzdevumā norādiet: “Apkārt Latvijai 2”

?

Latvijas apceļotāji – tiekamies pie Igaunijas robežas!

Jūsu –
4×4 Centrs

FOTO: 4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *