Esam nonākuši līdz vēl vienam “Lieliskās Sestdienas” braucienam – ceļojumam pa Kurzemes mežiem un Baltijas jūras piekrasti Kuldīgas – Ventspils apkārtnē. Maršruts, kurš radīts tieši SUV 4×4 automašīnām, lai parādītu jums interesantākās, neskartākās un ar parastu vieglo auto nesasniedzamās vietas. Vēlaties peldēties mežonīgā pludmalē, ielīst pamestā armijas bunkurā, ieraudzīt “dejojošo mežu”, pabraukt pa bijušo Ventspils – Liepājas dzelzceļu? Šie, un vēl daudzi citi pārsteigumi jūs sagaida 6.augusta braucienā pašā lieliskākajā zemē visā pasaulē – Latvijā! Visi mūsu maršrutā iekļautie ceļi, arī kāpu zonā, ir legāli satiksmei!

Par “Lieliskās Sestdienas” tūrisma braucienu ideju lasiet ŠEIT!

Kāpēc mēs aicinām doties uz Baltijas jūras piekrasti un kāpēc kopā ar mums?

Šoreiz jums nāksies vienkārši mums ticēt, un tas tamdēļ, ka nemaz nav viegli aprakstīt visu to sajūtu un apskates objektu gammu, kas iekļauta šajā “Lieliskajā Sestdienā”! Ceļojums sāksies Kuldīgas tuvumā, un maršruta pirmā daļa vedīs jūs pa paugurainajiem Ēdoles apkārtnes laiku ceļiem, līdz nonāksim pie senā Baltijas jūras stāvkrasta Alsungas apkārtnē, nolaidīsimies pa līkloču ceļu lejā un turpināsim braukt pa mežiem līdz šodienas Baltijas jūras krastam Sārnatē. Te nu sāksies otrā brauciena daļa, kas būs pat vēl aizraujošāka par pirmo – jūs ieraudzīsiet gan, iespējams, zināmas piekrastes vietas, gan, pilnīgi noteikti, arī nezināmas un pārsteidzošas vietas un objektus. Plānojam arī vismaz vienu (bet varbūt divas) reizes nopeldēties jūrā vietās, kur “parastie ceļotāji” nenokļūst. Kā noprotat, tad smilšaini, nelīdzeni, bet interesanti meža ceļi būs mūsu sabiedrotie līdz pat brauciena noslēgumam pie Ventspils. Tātad, ja vēlaties uzzināt, kur mīt brīvais jūras vējš, jums jādodas ceļā kopā ar mums, “4×4 Centrs” un mūsu profesionālo, zinošo un komunikablo gidu!

Kad un kā notiks tūrisma brauciens?

Tūrisma brauciens ar vieglajām apvidus automašīnām (SUV) “Brīvais jūras vējš” notiks sestdien, 6.augustā Kuldīgas – Ēdoles – Užavas – Ventspils apkārtnē. Atpūta pie sava auto stūres, brīvā dabā! Maršrutā pārsvarā būs grantētie ceļi, mazie piejūras un meža ceļi, draudzīgi automašīnu krāsojumam un ritošajai daļai. Visi SUV (standarta apvidus auto) laipni aicināti! Pa ceļam rācijās klausīsimies grupas vadītāja stāstījumu, ielīdīsim kādā pamestā ēkā un bunkurā, apskatīsim kādu bāku un jūras stāvkrastus, nopeldēsimies jūrā un, protams, kādā foršā vietā uzrīkosim pusdienu pikniku!
Grupu vada gids ar savu automašīnu, katrai dalībnieka automašīnai brauciena sākumā tiek izsniegta rācija. Maksimālais dalībnieku skaits – 12 automašīnas.

Šoreiz brauciena gids būs Edvīns Bauers – šī maršruta autors.

Brauciena programma

 • 10:30 – 11:00 – satikšanās un iepazīšanās Kuldīgas apkārtnē (pieteiktie dalībnieki saņems tikšanās vietas koordinātas uz pieteikumā pirmo norādīto e-pasta adresi divas dienas pirms brauciena!)
 • 11:00 – tūrisma brauciena sākums, apskates objekti un interesanti ceļi
 • 14:00 – pikniks kādā skaistā vietā, peldēšanās jūrā
 • 15:00 – tūrisma brauciena turpinājums, apskates objekti, meža ceļi
 • 19:00 – brauciena finišs Ventspils apkārtnē. Diplomu par dalību pasniegšana.

Nepieciešamais ekipējums

Brauciena dalībniekiem nepieciešams sekojošais:

 • SUV automašīna ar 4×4 piedziņu
 • pārtika pusdienu piknikam
 • laika apstākļiem un aktīvai atpūtai dabā atbilstošs apģērbs
 • dvieļi un peldkostīmi
 • labs noskaņojums un forši līdzbraucēji!

Dalības maksa un dalībnieku skaits

Dalības maksa tūrisma braucienā “Lieliskā Sestdiena” ir 95 EUR par automašīnu! Iepriekšējo “Lielisko Sestdienu” dalībniekiem – 85 EUR par automašīnu.

Uzmanību: Maksimālais dalībnieku skaits ir 12 automašīnas!

Atbildība

“Lieliskās Sestdienas” braucienos katrs atbild par sevi personīgi. Gan Ceļu satiksmes noteikumu ievērošanu, gan drošību apskates objektos (mūsu gids, protams, brīdinās par iespējamo bīstamību), gan kārtību, ugunsdrošību un laba garastāvokļa uzturēšanu!

Lai pieteiktos pasākumam:

 1. Jāaizpilda pieteikuma forma (zemāk)
 2. Jāpārskaita avansa maksājums 30 EUR apmērā (vai variet arī uzreiz pārskaitīt visu summu) uz norādīto bankas kontu.

Atlikusī summa jāpārskaita uz norādīto kontu ne vēlāk kā divas dienas pirms pasākuma!

  DALĪBNIEKU ONLINE SARAKSTS:

Papildus informācija

Jebkura papildus informācija, jautājumi vai komentāri par pasākumu “Lieliskā Sestdiena” pa tālruni (+371) 29 424 541 (Edvīns), e-pastu info@4x4centrs.lv

Citi “Lieliskās Sestdienas” braucienu datumi atrodami šeit.

Rekvizīti maksājumam:

Biedrība “4×4 Centrs”
Reģ. nr. 40008185318
Banka: A/S Swedbank
Konts: LV61HABA0551031829178
Maksājuma uzdevumā norādiet: “Lieliskā Sestdiena 18”

Uz tikšanos pie brīvā jūras vēja!

Jūsu –
4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *