Augusta vidū 4×4 Centrs veikalā nonāca divi jauni vinču modeļi, par kuriem arī gribētu pastāstīt visiem džipotājiem.
Pirmais – jau Latvijā zināmā zīmola „Dragon Winch” jaunākais produkts – elektriskā vinča DWH9000HD. Kā liecina nosaukums, vinčai ir 9000 mārciņu jeb 4082 kilogramu vilktspēja, kas nozīmē, ka to var uzstādīt uz visiem džipiem un, protams, pielietot citviet – laivu vilkšanai, uz auto evakuatoriem, dažādu smagu priekšmetu pārvietošanai un citur. Būtiskākais jaunums šim vinčas modelim ir jaudīgais 9 ZS motors, kas savienojumā ar trīspakāpju pārnesuma attiecību 136:1 ļauj sasniegt lielu troses ietīšanas un iztīšanas ātrumu – bez slodzes jūs trosi variet uztīt uz spoles ar ātrumu 20 metri minūtē, bet pie maksimālās slodzes, uz pirmā spoles tinuma „ražība” būs 4,5 metri minūtē. Šis ir labākais rādītājs Dragon Winch saimē un viens no labākajiem, salīdzinot ar citu ražotāju troses ietīšanas ātrumiem.
Kā jau ierasts, DWH9000HD komplektā ir arī divas pultis vinčas vadībai – ar 3,7 metru garu kabeli un bezvadu (radiovadāmā) pults.
Otrs vinčas modelis ir „eksotiskāks” – TJM9000S. Kompānija „TJM” ir viena no vadošajām off-road aksesuāru ražotājām pasaulē, kas, līdzīgi kā, piemērām, labi zināmā ARB, bāzēta Austrālijā un ražo visu, kas nepieciešams bezceļu ceļojumos vai sacensībās. TJM produkcija ir ļoti kvalitatīva un to var ieraudzīt, jau paņemot preces rokās. Ja runājam konkrēti par vinču TJM9000S, tā ražota TJM rūpnīcā Ķīnā, kas arī ir uz vinčas korpusa ir godīgi uzrakstīts, taču šis izstrādājums nenoliedzami atšķiras no ierastajiem Made in China vinču modeļiem – sākot ar uzlīmēm un beidzot ar vinčas iekšpusē redzēto. Jā, nekas „ekstrēmi” savādāks te nav, taču cita attieksme ir jūtama. Arī tālvadības pults ir pārdomātāka, patīkamāka lietošanā. Tiesa, bezvadu pults nav, bet to var bez problēmām pieslēgt kaut vai no tā paša Dragon Winch.
TJM9000S modelim arī ir 4 tonnu vilktspēja, 5,5 ZS motors, planetārā pārnesuma attiecība 212:1, troses ietīšanas ātrums bez slodzes 8 metri minūtē, ar maksimālo slodzi – 2,6 metri minūtē, kas ir pilnīgi pietiekams normālai džipotāja ikdienas lietošanai. Svars 36,5 kilogrami, troses garums 28 metri. Ja jums ir apnikušas jau pierastās Dragon, Come-Up u.c. vinčas, šī ir iespēja pamēģināt kaut ko nebijušu! Un pēc tam dalīties pieredzē arī ar citiem!
Tie, kas vēlās apskatīt vinčas savām acīm, laipni gaidīti 4×4 Centrs birojā Vienības gatvē 82! Iepriekš gan būtu vēlams piezvanīt 29424541.

Edvīns Bauers,
4×4 Centrs

Dragon Winch DWH9000HD specifikācija un cena
TJM 9000S specifikācija un cena
Apraksts par visu Dragon Winch piedāvājumu

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *