“Dragon Winch” vinčas – budžeta klases Maverick sērija un elitārās klases Highlander sērija ietver sevī augstas kvalitātes, dažādu pielietojumu elektromehāniskās un hidrauliskās vinčas ar celtspēju no 200 kg līdz pat 18 tonnām. Vinču komplektācijā ir viss nepieciešamais, lai pēc uzstādīšanas tā būtu darba gatavībā.
Maverick sērijas Dragon vinča ir vienkāršas konstrukcijas ar dinamiskajām bremzēm aprīkota iekārta, kas galvenokārt paredzēta uzstādīšanai uz automašīnām, kvadricikliem un evakuācijas lafetēm. Zobratu pārnesumkārbā tiek izmantots trīspakāpju planetārais pārvads, kas pierādījis sevi par visnotaļ izturīgu risinājumu pie lielām slodzēm. Tāpat kā Highlander sērijas vinčas, arī šīs ir iespējams komplektēt ar HD jeb dianamiskajām bremzēm, kas nav mazsvarīgi pie lieliem slīpumiem. Top modelis Maverick sērijā džipiem ir DWM 12000 HD, kura nav ļoti sprigana (tīšanās ātrums uz pirmā tinuma sastāda 6,5 m/min) taču ar lielu jaudas rezervi (līdz pat 5 tonnām) pateicoties planetāro pārvadu zobratu attiecībai 1:265. Vinčas svars ar meāla trosi un aprīkojumu ir 36 kg. Savukārt kvadriciklu braucēji ir iecienījuši DWM3500ATV vinču ar sintētisko trosi.
Highlander sērijas vinčas izceļas ar savu ātrdarbību, lieljaudas motoru un konstrukcijas hermētiskumu. Šīs vinčas tiek aprīkotas ar HD dinamiskajām bremzēm un bezvadu tālvadības pulti. Pateicoties augstākai konstrukcijai, ir iespējams uztīt uz spoles garāku trosi, kas dažkārt nav mazsvarīgi. Top modelis Highlander sērijā ir DWM 10000HD, kurš aprīkots ar 7,2 Zs motoru un spēj uztīt uz pirmā tinuma trosi ar ātrumu 11 m/min ar maksimālo svaru līdz 4,5 tonnām. Bet, ja arī šis ātrums jums liekas pa lēnu, jums ir iespēja izvēlēties DWH 9000HD modeli, kur ar 9 Zs aprīkotu motoru vinčas tīšanās ātrums uz pirmā tinuma sasniegs 20 m/min.
Vinčas svars ar pilnu aprīkojumu un metāla trosi ir 39 kg. Lielākajai daļai vinču standarta komplektācijā nāk bezvadu distances pults.
Dragon Winch ražotājs piedāvā visdažādāko modeļu, jaudas un izmēru vinčas jeb kurai gaumei un vajadzībām. Sazinieties ar mūsu kompetentajiem speciālistiem ar ilgu gadu vinču lietošanas pieredzi, kuri sniegs jums bezmaksas konsultāciju pareizas vinčas izvēlē!

Gabriels Žīgurs, 4×4 Centrs

Dragon Winch 4×4 Centrs veikalā – modeļi un cenas

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *