Katrs pasauli redz savādāk, taču melnbaltu, visticamāk, to var ieraudzīt tikai vecās fotogrāfijās. Taču mēs šoreiz piedāvājam melnbaltā un krāsainā asociācijas, kur melnbalto pārstāv laiku lokos daudz redzējuši un mūsdienās visai bēdīgā stāvoklī esoši objekti, bet krāsaino – pavasaris un viss dzīvais, sakoptais. Taču – katrai lietai ir savs skaistums, un no visa mēs varam mācīties, kļūt gudrāki, pieredzes bagātāki. Tieši tamdēļ “Lieliskās Sestdienas” ir interesantas vienmēr, lai kurā Latvijas vietā notiktu, un šoreiz aicinām doties uz Kurzemi, Saldus un Auces apkārtni, kā arī gar pašu Lietuvas robežu!

Par “Lieliskās Sestdienas” tūrisma braucienu ideju lasiet ŠEIT!

Kāpēc mēs aicinām doties uz Lietuvas pierobežu un kāpēc kopā ar mums?

Pirmkārt tāpēc, ka pavasaris ir pašā plaukumā, visapkārt zaļojoši lauki un puķes, un šādā laikā vienkārši IR jādodas kādā ceļojumā! Bet mūsu “melnbalti krāsainais” maršruts jums patiks dažādo kontrastu dēļ – būs ļoti skaistas vietas un arī pamesti, pussabrukuši objekti. Ceļojumu sāksim pie Cieceres ezera, tad dosimies cauri bijušajam Zvārdes aviācijas mērķpoligonam līdz Lietuvas robežai un tad gar to, skatot senas muižas, iespaidīgas baznīcu drupas un visu ko citu . Maršruta noslēgums plānots Auces apkārtnē, bet, iespējams, paspēsim arī nokļūt līdz Dobelei. Protams, būs arī pārsteigumi un piedzīvojumi! Un vēl – visas dienas garumā mūsu profesionālais un komunikablais gids gādās par jūsu labsajūtu un izklaidēs ar interesantiem stāstiem!

Kad un kā notiks tūrisma brauciens?

Tūrisma brauciens ar vieglajām apvidus automašīnām (SUV) “Melnbaltais un krāsainais” notiks sestdien, 22.oktobrī Saldus – Ezeres – Auce apkārtnē. Atpūta pie sava auto stūres, brīvā dabā! Maršrutā būs gan asfaltēti, gan grantēti ceļi, gan arī mazie meža ceļi. Tā, lai interesanti, taču draudzīgi automašīnu krāsojumam un ritošajai daļai! Visi SUV (standarta apvidus auto) laipni aicināti! Pa ceļam rācijās klausīsimies grupas vadītāja stāstījumu, ielīdīsim kādā pamestā ēkā, apskatīsim, kas palicis pāri no baznīcām Lietuvas pierobežā, uzkāpsim skatu tornī un “ģenerāļu kalniņā” un, protams, kādā foršā vietā uzrīkosim pusdienu pikniku!
Grupu vada gids ar savu automašīnu, katrai dalībnieka automašīnai brauciena sākumā tiek izsniegta rācija. Maksimālais dalībnieku skaits – 12 automašīnas.

Brauciena programma

 • 11:00 – 11:20 – satikšanās un iepazīšanās Saldus apkārtnē (pieteiktie dalībnieki saņems tikšanās vietas koordinātas uz pieteikumā pirmo norādīto e-pasta adresi divas dienas pirms brauciena!)
 • 11:20 – tūrisma brauciena sākums, apskates objekti
 • 14:30 – pikniks kādā skaistā vietā
 • 15:15 – tūrisma brauciena turpinājums, apskates objekti
 • 19:00 – brauciena finišs Auces apkārtnē. Diplomu par dalību pasniegšana.

Nepieciešamais ekipējums

Brauciena dalībniekiem nepieciešams sekojošais:

 • SUV automašīna ar 4×4 piedziņu
 • pārtika pusdienu piknikam
 • laika apstākļiem un aktīvai atpūtai dabā atbilstošs apģērbs
 • labs noskaņojums un forši līdzbraucēji!

Dalības maksa un dalībnieku skaits

Dalības maksa tūrisma braucienā “Lieliskā Sestdiena” ir 100 EUR par automašīnu! Pastāvīgajiem “Lieliskās Sestdienas” dalībniekiem 90 EUR.

Uzmanību: Maksimālais dalībnieku skaits ir 12 automašīnas!

Atbildība

“Lieliskās Sestdienas” braucienos katrs atbild par sevi personīgi. Gan par valstī noteikto likumu ievērošanu, gan drošību apskates objektos (mūsu gids, protams, brīdinās par iespējamo bīstamību), gan kārtību, ugunsdrošību un laba garastāvokļa uzturēšanu!

Lai pieteiktos pasākumam:

 1. Jāaizpilda pieteikuma forma (zemāk)
 2. Jāpārskaita avansa maksājums 30 EUR apmērā (vai variet arī uzreiz pārskaitīt visu summu) uz norādīto bankas kontu.

Atlikusī summa jāpārskaita uz norādīto kontu piecas pirms pasākuma!

  DALĪBNIEKU ONLINE SARAKSTS:

Papildus informācija

Jebkura papildus informācija, jautājumi vai komentāri par pasākumu “Lieliskā Sestdiena” pa tālruni (+371) 29 424 541 (Edvīns), e-pastu info@4x4centrs.lv

Citi “Lieliskās Sestdienas” braucienu datumi atrodami šeit.

Rekvizīti maksājumam:

Biedrība “4×4 Centrs”
Reģ. nr. 40008185318
Banka: A/S Swedbank
Konts: LV61HABA0551031829178
Maksājuma uzdevumā norādiet: “Lieliskā Sestdiena 23”

Uz tikšanos Latvijas rudens krāsās!

Jūsu –
4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *