Tikko izlīdu no meža un ir ko pastāstīt.

Nītaures apkārtne ir lieliska! Tik daudz kalnu un purvu vienuviet – tāpat kā slavenajā „Vepskij Les”. Jau šo sestdien sportisti varēs mēroties spēkiem pa šo Latvijas off-road paradīzi. Sestdien sportistus gaida orientēšanās zona ar 70 kontrolpunktiem, kam vērtība svārstīsies no 5 līdz 30 punktiem. Tiem, kas trofi-reidos piedalās kopš 2000. gada, labi atmiņā būs palikušas tādas vietas, kā 300 m pa Zaubes upi, 500 m pa Gulsupi, Amatas upe utt.

Tad, lūk – viss tas atkal būs! Un ar jaunu – modernā Trofi-reida piesitienu – dziļāk, ātrāk, tālāk… Būs arī daudz jaunu vietu, kas nedaudz atgādinās visu – Lādogu, Vepšu mežu , Rugājus un Trapeni. Sestdien pa dienu notiks gan Triāls, kā arī dubļu aplis. Dubļu aplis TR1 būs savs, kur varēs izbaudīt kalnus, gravas, upītes un pļavas. Savukārt pārējie sportisti (TR2, TR3, ATV un OPEN) varēs izbaudīt leģendārā off-roadista Andra Kuzņicova treniņu pļavas, kuras viņš ar nedaudz liftētu TLC 70 un 32’ M/T riepām šķērso ar “vieglu” kājas pieskārienu pie akseleratora pedāļa. Savukārt svētdien visus gaida dubļu aplis Pērkonē.

Paralēli notiks arī tūrisma kauss, kas šogad notiek pēc citiem principiem nekā pagājušogad. Tūristiem tika nosprausti 30 kontrolpunkti, kas atrodas skaistās ainaviskās vietās, bet nav ar parasto automašīnu piebraucamas. Nedaudz būs jāpalauza galva lai noorientētos viltīgajos Nītaures mežos, ātrākie, kam tas izdosies un savāks viss vairāk punktus atvēlētajā laikā – uzvarēs.

Tiekamies 08. maijā Nītaures dzirnavās!

Nostalģiskajās atmiņās dalos bildēs no šo vietu pasākumiem 2003 gadā.

Nītaure Trophy
Nītaure Trophy
Nītaure Trophy
Nītaure Trophy

Arnis

Atslēgvārdi:

 

Raksts vēl nav komentēts

Pievieno pirmo komentāru!.

Pievieno komentāru