Auto sagatavošana filmēšanai

Indiešu filmmeikeri izvēlas Latvijas bezceļus

Jau otro nedēļu Latvijā norisinās otras lielākās indiešu filmu kompānijas „AGS Entertainment” režisētās spriedzes filmas “Maatraan” uzņemšana. Tā kā nozīmīgu vietu filmas scenārijā ieņem pakaļdzīšanās skati ar džipiem pa bezceļu, filmēšanas procesa Latvijā organizators – aģentūra „EGO Media” – meklēja biedrības „4×4 Centrs” (bij. „Mazozoli 4×4”) atbalstu, lai indiešu ieceres varētu īstenot dzīvē (t.i. filmā).

Stāsta biedrības 4×4 Centrs valdes priekšsēdētājs Edvīns Bauers:

“Atšķirībā no ierastās sadarbības ar dažādām filmu studijām, šoreiz tika prasīts reāls bezceļš un braukšana pa dubļiem, upju un kalnu šķērsošana. Tamdēļ tika piedāvātas vairākas potenciālās filmēšanas vietas Mazozolu un Ērgļu apkārtnē, kas ir viens no labākajiem Latvijas apvidiem bezceļu braukšanai.

Tiesa, indiešu režisoriem un efektu meistariem katru dienu ir jaunas idejas, kā rezultātā ar Ērgļu apvidu vien izrādījās par maz – filmēts tiks arī Ķeguma mežos. Bez filmēšanas epizodēm nepieciešamo vietu meklēšanas nodarbojamies arī ar filmējamo džipu stūrēšanu (kad to nedara kaskadieri vai aktieri), kā arī ir pāris mūsu tehniskā nodrošinājuma mašīnas aparatūras un cilvēku pārvadāšanai uz grūti piebraucamajām vietām.”

Tiek uzlīmēti ložu caurumi

Mazozolu džungļos filmas galvenajam varonim, izdomātas Austrumeiropas valsts armijas ģenerālim, jāmūk no divām mafijas mašīnām. Beidzoties pakaļdzīšanās procesam, viena no automašīnām tiek uzspridzināta, bet otra sašauta ar ļoti daudz ložu caurumiem.

Indieši filmēšanu mežos plāno vēl visu šo nedēļu. Filmas pirmizrāde paredzēta 2012. gada aprīlī. Cerams, ka arī Latvijas bezceļu faniem pēc filmas pabeigšanas būs iespēja internetā apskatīt darba rezultātu un arī mēģināt atpazīt notikumu vietas!

Filmēšanas grupas autokolonna

Indieši nostiprina kameru durvju vietā

Indieši uz Līčupes tilta

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *