Rīt, 21. aprīlī, karjeru “Akmenscūciņas” un “DSG karjeri” teritorijā, Emburgā, Jelgavas rajonā norisināsies pasākums “AutoEuro 6 H Kauss 2012”.
Pagājušā gada rudenī šāds pasākums Latvijā tika rīkots pirmo reizi. Tā kā sacensības izvērtās ļoti interesantas un azartiskas, ar 27 komandu (kopskaitā 62 sportistu) piedalīšanos, tad šogad tika nolemts rīkot pat četrus šādus posmus. Sezonas noslēgumā noskaidrosies, pie kurām ekipāžām aizceļos 2012. gada “Ceļojošais 6 H Kauss”.
Iegūstot pieredzi un uzklausot sportistu ieteikumus, trase pilnpiedziņas 4 x 4 automašīnām ir pagarināta līdz pat desmit kilometriem, bet vieglajām automašīnām ir izveidota atsevišķa trase. Līdz ar to sportistiem, kas izvēlēsies braukt ar standarta “žigulīšiem” vairs nebūs jālauza galva kā trasē labāk izbraukt džipu iebrauktās rises.
Visa veida sporta automašīnas tiks sadalītas piecās klasēs 2WD, 4WD, VAZ Historic Open, 4×4 T,N,R un trofi reida. Pilotu skaits ekipāžā noteikts no divi līdz četri. Pie tam, ja kādam ir vēlēšanās izbaudīt braukšanas prieku visas sacensības garumā, sportists drīkst startēt vairāku ekipāžu sastāvā.
Ja pagājušajā gadā daudziem bija neticība un pirms sacensībām tika prognozēts, ka ekipāžas, kuras brauca ar automašīnām “OSCar” savā starpā sadalīs uzvaras laurus, tad notikumi trasē un pareizi izvēlēta taktika pierādīja, ka uzvaru var izcīnīt ikviens. Par sacensību “AutoEuro 6 H Kauss 2011” uzvarētāju 4 x 4 klasē kļuva ekipāža, kuras sastāvā bija daudz pieredzējušais un godalgoto vietu ieguvējs rallija reida sacensībās Aldis Vilcāns ar Zigmundu Zuševicu (Mitsubishi Pajero EVO). Otrajā vietā ierindojās ventspilnieki Igors Skoks, Rūdolfs Skoks un Arvis Piķis ((Mitsubishi Pajero EVO), bet godpilno trešo vietu izcīnīja ekipāža Ainārs Šusts/Andrejs Radzēvičs/Jānis Lazdāns/Daniels Baltais (Mitsubishi Pajero).
VAZ Historic Open klasē līdz pat pēdējam aplim neatslāba cīņa starp labiem draugiem Valdi Vilku un Jāni Pelsi, kur uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa Valdis Vilks, Jānis Vilks un Didzis Kalnietis.
Visu izšķirs azarts, meistarība, pareiza komandas taktika!
“6H Kauss 2012” gada “Nolikums un Norise”, 1.posma “Papildnolikums” un pieteikšanās veidlapas meklēt www.laf.lv, www.crosscountry.lv, www.autoeuro.lv., www.4rati.lv, www.go4speed.lv.
Uzziņas pa tālruni 26427833 (Iveta) vai rakstot info@autoeuro.lv.
Sacensību atbalstītāji: “Aureus Kapitāls”, “DSG Karjeri”, “Latvijas autoceļu uzturētājs”, Putoline, Kroon Oil, Dino&Co, 77. lubricants, žurnāls “AutoEuro”.
Aicināti visi interesenti, kuriem ir vēlēšanās izbaudīt īstu izbraukšanās prieku! Pārsteigumu netrūks!

Foto autors: Pēteris Pabērzs, Iveta Kaminska, “4×4 Centrs”

Iveta Kaminska
“6H Kauss 2012” sacensību organizatore
26427833

Atslēgvārdi:

 

Raksts vēl nav komentēts

Pievieno pirmo komentāru!.

Pievieno komentāru