Tiem, kuriem patīk braukt, meklēt, bet dienas noslēgumā atrast dāvanas kādā skaistā vietā meža vidū, “4×4 Centrs” aicina visus 4×4 braucējus uz Ziemassvētku vecīša šifrētās “leģendas” atrisināšanas piedzīvojumu! Karsta tēja, pīrāgi, garšīga zupa un siltas sarunas noteikti palīdzēs jums sajust tuvojošos ziemas saulgriežus! Tiekamies vienā no gada pēdējām sestdienām, 9. decembrī, Rīgas apkārtnē, “4×4 Centrs” organizētajā, tradicionālajā pasākumā “Ziemassvētku Leģenda 2023”! Bezceļu auto – obligāts! 😉

Kas sagaidāms 4×4 braucienā “Ziemassvētku Leģenda 2023”?

Tūrisma brauciens – piedzīvojums ar 4×4 apvidus automašīnām “Ziemassvētku Leģenda 2023” notiks sestdien, 9. decembrī Ropažu – Vangažu apkārtnē. Ceļa un bezceļa apstākļus lielā mērā iespaidos dabas apstākļi, tomēr piedzīvojumi ir garantēti jebkurā gadījumā!

Brauciena noslēguma vieta, kurā jūs gaidīs dāvana un, iespējams, pats Ziemasvētku vecītis ar, varbūt, Sniegbaltīti, ir noslēpums, kurš jums būs jāatrisina. Brauciena finiša attālums no Rīgas – līdz 50 km. Leģendas atminēšana un pats brauciens nesolās būt viegli, tāpēc labi komandas biedri un uzticams 4×4 auto ir absolūti nepieciešami!

Jums būs jāmeklē un jāapmeklē dažādus ceļvežos neierakstītus objektus, jālasa leģenda, jāorientējas un, iegūstot prasītās vērtības, jānosaka katra nākošā etapa koordinātas un jāievada tās Google Map aplikācijā. Katra ekipāža brauc un meklē individuāli, bet drīkst arī apvienoties draugu “kopās” pa diviem vai vairāk auto.

Atkarībā no sava noskaņojuma, katram ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko dāvanas meklēšanu:

“Leģenda“ – nepieciešams vairāk vai mazāk, bet sagatavots apvidus auto (dubļu/ziemas riepas, vēlama arī vinča), kā arī vismaz viens navigācijā spējīgs (spēcīgs) komandas biedrs. Kādus pārsimt metrus var nākties paieties ar kājām, kā arī kaut kur ielīst vai uzkāpt!

“Ekspedīcija” – te dienas lielākā daļa paies kopīgā braucienā pa mežiem un bezceļiem, bet noslēgumā sagaidāms neliels uzdevums ar ugunskura vietas noteikšanu. Ieteicams sagatavots apvidus auto ar vinču. Maksimālais dalībnieku skaits šajā grupā – 13.

Pasākuma programma sestdien, 9. decembrī

 • 9:30 – 10:10 – satikšanās grupai “Ekspedīcija” kafejnīcā Ropažu apkārtnē (dalībnieki saņems tikšanās vietas koordinātas uz pieteikumā pirmo norādīto e-pasta adresi divas dienas pirms brauciena!)
 • 10:30 – dalībnieku sapulce un – brauciens var sākties!
 • 11:15 – 12:15 – grupa “Leģenda” ierodas kafejnīcā Ropažu apkārtnē, saņem visu vajadzīgo informāciju (leģendas aprakstu) un dodas ceļā (tikšanās vietas koordinātas izsūtīsim uz pieteikumā pirmo norādīto e-pasta adresi divas dienas pirms brauciena)
 • 17:30 – grupai “Ekspedīcija” kopīgā brauciena beigas, brauciens pēc leģendas un dāvanas meklēšana
 • 18:00 – 21:00 (cikos nu kuram sanāks!) “Ziemassvētku Leģendas” finišs abām dalībnieku grupām ar ugunskuru, karstu zupu un dāvanu rokās Ropažu apkārtnē.

Nepieciešamais ekipējums

Obligātais ekipējums:

 • vilkšanas āķi automašīnas priekšā un aizmugurē.
 • automašīnām ar vinču – strope vinčai
 • automašīnām bez vinčas – elastīgā (dinamiskā) trose vai tauva

Ieteicamais ekipējums:

 • pārtikas rezerve līdz vakaram 😉
 • kabatas lukturītis ar derīgiem barošanas elementiem
 • cirvis vai mačete
 • atbilstošs apģērbs
 • labi ceļa biedri (!)

Dalības maksa*

 • pirmajām 13 ekipāžām katrā grupā – 120 EUR no auto
 • no 14. ekipāžas – 135 EUR no auto
 • piesakoties pēc 6. decembra – 150 EUR no auto.
 • Pastāvīgajiem biedrības “4×4 Centrs” rīkoto pasākumu dalībniekiem – atlaide 10 EUR ar iespēju veikt maksājumu pasākuma dienā, reģistrējoties pirms brauciena.

Lai pieteiktos pasākumam:

 1. Jāaizpilda atbilstošo pieteikuma formu (“Leģenda” vai “Ekspedīcija”)
 2. Jāpārskaita atbilstošā dalības maksa uz norādīto bankas kontu

Pieteikumam bez dalības maksājuma ir tikai informatīvs raksturs.*

Papildus informācija

Jebkura papildus informācija, jautājumi vai komentāri par pasākumu “Ziemassvētku Leģenda 2023”
pa tālruni (+371) 29 424 541 (Edvīns).

Rekvizīti maksājumam:

Biedrība “4×4 Centrs”
Reģ. nr. 40008185318
Banka: A/S Swedbank
Konts: LV61HABA0551031829178
Maksājuma uzdevumā norādiet: Ziedojums

  DALĪBNIEKU ONLINE SARAKSTS:

  DALĪBNIEKU ONLINE SARAKSTS:

Gaidām ikvienu uz “Ziemassvētku Leģendas” atminēšanu!

Jūsu – 4×4 Centrs

Foto: 4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *