Kā būtu ar Ziemassvētku ceļojumu uz Gambiju? Vai varbūt Garleni? Bet varbūt tepat uz Miegūzi, Čikstiņciemu vai Sārkasti? Patiesībā visas šīs vietas ir tepat – Kurzemē, Talsu apkārtnē. Uz turieni tad arī aicinām visus 4×4 braucējus, lai mēģinātu atminēt Ziemassvētku vecīša šifrēto “leģendu”, kuras noslēgumā, iegūstot leģendas gala vietas koordinātas, tiksiet pie dāvanām! Jā, un arī pie karstas, garšīgas zupas! Vai esat gatavi izaicinājumam?

Kas sagaidāms 4×4 braucienā “Ziemassvētku Leģenda 2019”?

Meklēšanas piedzīvojums ar 4×4 apvidus automašīnām “Ziemassvētku Leģenda 2019” notiks sestdien, 14.decembrī. Virziens – Talsu apkārtne. Brauciena noslēguma vieta, kurā jūs gaidīs dāvana un, iespējams, pats Ziemasvētku vecītis ar, varbūt, sniegbaltīti, būs ap 150 km attālumā no Rīgas. Leģendas atminēšana un pats brauciens nesolās būt viegli, tāpēc labi komandas biedri un uzticams 4×4 auto ir absolūti nepieciešami!

Dienas pirmajā daļā būs jāmeklē un jāapmeklē dažādus objektus (daudzus no tiem ceļvežos neierakstītus!) ainaviskajā Talsu apvidū, taču otrajā daļā būs vairāk bezceļu prieka, un arī kalni būs izauguši lielāki!

Atkarībā no sava noskaņojuma un 4×4 auto izskata, katram ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko dāvanas meklēšanu:

“Leģenda” – noderēs jebkāds 4×4 auto ar paaugstinātu klīrensu (Nissan X-trail, Mitsubishi Outlander, Toyota RAV4 un tml.), un, protams, arī mazliet navigācijā izglītoti komandas biedri. Šī Leģenda būs veicama, īpaši nelaužot auto, pa lieliem un maziem lauku un meža ceļiem. Kādus dažsimt metrus var nākties paieties ar kājām, kā arī kaut kur ielīst vai uzkāpt!

“Leģenda + “ – nepieciešams vairāk vai mazāk, bet sagatavots apvidus auto (dubļu/ziemas riepas, vēlama arī vinča), kā arī vismaz viens navigācijā spējīgs (spēcīgs) komandas biedrs.

“Ekspedīcija” – ekskluzīva, pēc “4×4 Centrs” pasākumu pastāvīgo braucēju lūguma izveidota grupa, kurā brauciens pēc dāvanām noritēs kopīgiem spēkiem, Organizatora navigācijā un vadībā. ieteicams vairāk vai mazāk sagatavots apvidus auto. Maksimālais dalībnieku skaits šajā grupā – 13.

Lai nokļūtu finišā un tur saņemtu Ziemassvētku vecīša sagādātās balvas, katra ekipāža reģistrācijas brīdī saņems Leģendu un norādījumus dažādos formātos, kurus izpildot, būs iespējams noskaidrot finiša vietas GPS koordinātas. Brauciena laikā būs gan interesanti ceļi un bezceļi, kā arī dažādi saistoši apskates objekti. Plānotais brauciena kopgarums 200 – 250 km. Plānotais brauciena ilgums – katram pēc izvēlētās grūtības pakāpes un spējām. Ja pēkšņi būs “piemeties vadātājs” – varēsiet piezvanīt uz Ziemassvētku vecīša biroju, un atsaucīga Sniegbaltīte jums sniegs savu palīdzīgo smaidu! 🙂

Pasākuma programma sestdien, 14. decembrī

 • 9:00 Tiek publicētas tikšanās vietas koordinātas “4×4 Centrs” Facebook lapā. Aptuvena brauciena sākuma vieta: Kandavas apkārtne.
 • 9:30 – 11:00 Tikšanās, reģistrācija un Leģendas saņemšana iepriekš publicētajā tikšanās vietā. Kad Leģenda saņemta un visi interesējošie jautājumi Organizatoram uzdoti – ekipāža var doties ceļā!
 • Grupa “Ekspedīcija” tiekas pl.10.15 – 11.00, izbraukšana pl.11.00!
 • 16:00 – 20:00 (kā kuram paveiksies) – brauciena finišs Ziemassvētku vecīša mītnes vietā (meža vidū, noteiktajās koordinātēs) un godam nopelnīto dāvanu saņemšana!

Nepieciešamais ekipējums

Obligātais ekipējums:

 • iekārta GPS koordinātu ievadīšanai – GPS aparāts vai viedtālrunis ar atbilstošu aplikāciju.
 • kabatas lukturītis ar derīgiem barošanas elementiem
 • mērlenta
 • automašīnām ar vinču – strope

Ieteicamais ekipējums:

 • GPS vai viedtālrunis ar on-line vai off-line kartēm (Google Maps, “Jāņa sēta” u.c.)
 • elastīgā buksēšanas virve
 • lāpsta (varbūt sniega)
 • cirvis vai mačete
 • atbilstošs apģērbs
 • labi ceļa biedri (!)

Ziedojums dalībai*

 • pirmajām 10 ekipāžām katrā grupā – 110 EUR no auto
 • nākamajām 15 ekipāžām katrā grupā – 130 EUR no auto
 • sākot no 26. ekipāžas – 145 EUR no auto
 • piesakoties pēc 13. decembra plkst. 17.00 vai pasākuma dienā – 165 EUR no auto.
 • *Pastāvīgajiem biedrības “4×4 Centrs” rīkoto pasākumu dalībniekiem – atlaide 10 EUR ar iespēju veikt maksājumu pasākuma dienā, reģistrējoties pirms brauciena.

Lai pieteiktos pasākumam:

 1. Jāaizpilda zemāk redzamo pieteikuma formu
 2. Jāpārskaita ziedojums uz norādīto bankas kontu

Pieteikumam bez ziedojuma iemaksas ir tikai informatīvs raksturs.*

Papildus informācija

Jebkura papildus informācija, jautājumi vai komentāri par pasākumu “Ziemassvētku Leģenda 2019”
pa tālruni (+371) 29 424 541 (Edvīns).

Rekvizīti maksājumam:

Biedrība “4×4 Centrs”
Reģ. nr. LV40008185318
Banka: A/S Swedbank
Konts: LV61HABA0551031829178
Maksājuma uzdevumā norādiet: Ziedojums

DALĪBNIEKU ONLINE SARAKSTS:

Foto: 4×4 Centrs, no 2018.gada “Ziemassvētku Leģendas”

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *