Ar sniegu vai bez tā – tradicionāli “4×4 Centrs” gada noslēgumā aicina visus 4×4 braucējus doties atrisināt Ziemassvētku vecīša šifrēto “leģendu”, kuras noslēgumā, iegūstot leģendas gala vietas koordinātas, var tikt pie dāvanām! Ak, un arī pie karstas, garšīgas zupas! Arī šogad patiesībā būs divas leģendas – viena garāka, ar nopietnākiem 4×4 izaicinājumiem, bet otra – mazliet īsāka un veicama ar jebkuru 4×4 automašīnu. Un būs arī trešā…

Dalībnieku saraksts

Kas sagaidāms 4×4 braucienā “Ziemassvētku Leģenda 2018”?

Meklēšanas piedzīvojums ar 4×4 apvidus automašīnām “Ziemassvētku Leģenda 2018” notiks sestdien, 8.decembrī. Virziens – Vidzemes augstiene. Brauciena noslēguma vieta, kurā jūs gaidīs dāvana un, iespējams, pats Ziemasvētku vecītis ar, varbūt, sniegbaltīti, būs ap 150 km attālumā no Rīgas. Leģendas atminēšana un pats brauciens nesolās būt viegli, tāpēc labi komandas biedri un uzticams 4×4 auto ir absolūti nepieciešami!
Atkarībā no sava noskaņojuma un 4×4 auto izskata, katram ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko dāvanas meklēšanu:

“Leģenda” – noderēs jebkāds 4×4 auto ar paaugstinātu klīrensu (Nissan X-trail, Mitsubishi Outlander, Toyota RAV4 un tml.), un, protams, arī mazliet navigācijā izglītoti komandas biedri. Šī Leģenda būs veicama, īpaši nelaužot auto, pa lieliem un maziem lauku ceļiem. Kādus dažsimt metrus var nākties paieties ar kājām, kā arī kaut kur ielīst vai uzkāpt!

“Leģenda + “ – nepieciešams vairāk vai mazāk, bet sagatavots apvidus auto (dubļu/ziemas riepas, vēlama arī vinča), kā arī vismaz viens navigācijā spējīgs (spēcīgs) komandas biedrs.

“Ekspedīcija” (22.11. pieteikšanās slēgta!) – ekskluzīva, pēc “4×4 Centrs” pasākumu pastāvīgo braucēju lūguma izveidota grupa, kurā brauciens pēc dāvanām norit kopīgiem spēkiem, Organizatora navigācijā un vadībā. Nepieciešams vairāk vai mazāk, bet sagatavots apvidus auto (dubļu/ziemas riepas, vēlama arī vinča). Maksimālais dalībnieku skaits šajā grupā – 12.

Lai nokļūtu finišā un tur saņemtu Ziemassvētku vecīša sagādātās balvas, katra ekipāža reģistrācijas brīdī saņems Leģendu un norādījumus dažādos formātos, kurus izpildot, būs iespējams noskaidrot finiša vietas GPS koordinātas. Brauciena laikā būs gan interesanti ceļi un bezceļi, kā arī dažādi saistoši apskates objekti. Plānotais brauciena kopgarums 200 – 250 km. Plānotais brauciena ilgums – katram pēc izvēlētās grūtības pakāpes un spējām. Ja pēkšņi būs “piemeties vadātājs” – varēsiet piezvanīt uz Ziemassvētku vecīša biroju, un atsaucīga Sniegbaltīte jums sniegs palīdzīgu roku! 🙂

Pasākuma programma sestdien, 8. decembrī

 • 9:00 Tiek publicētas tikšanās vietas koordinātas “4×4 Centrs” Facebook lapā. Aptuvena vieta: Dzērbenes/Taurenes pagasts (Vecpiebalgas nov.)
 • 9:30 – 11:00 Tikšanās, reģistrācija un Leģendas saņemšana iepriekš publicētajā tikšanās vietā. Kad Leģenda saņemta un visi interesējošie jautājumi Organizatoram uzdoti – ekipāža var doties ceļā! Grupa “Ekspedīcija” tiekas pl.10.30 – 11.00, izbraukšana pl.11.00!
 • 16:00 – 20:00 (kā kuram paveiksies) – brauciena finišs Ziemassvētku vecīša mītnes vietā (Madonas novads, meža vidū, noteiktajās koordinātēs) un godam nopelnīto Dāvanu saņemšana.

Nepieciešamais ekipējums

Obligātais ekipējums:

 • iekārta GPS koordinātu ievadīšanai – GPS aparāts vai viedtālrunis ar atbilstošu aplikāciju.
 • kabatas lukturītis ar derīgiem barošanas elementiem

Ieteicamais ekipējums:

 • GPS vai viedtālrunis ar on-line vai off-line kartēm (Google Maps, “Jāņa sēta” u.c.)
 • karšu izdevniecības “Jāņa Sēta” ceļu karte mērogā 1:200 000 (1 cm = 2 km) Vecpiebalgas – Cesvaines – Madonas apvidiem
 • elastīgā buksēšanas virve
 • lāpsta (varbūt sniega)
 • cirvis vai mačete
 • atbilstošs apģērbs
 • labi ceļa biedri (!)

Dalības maksa*

 • pirmajām 10 ekipāžām katrā grupā – 100 EUR no auto
 • nākamajām 20 ekipāžām katrā grupā – 120 EUR no auto
 • sākot no 31. ekipāžas, kā arī piesakoties pēc 7. decembra plkst. 17.00 vai pasākuma dienā – 145 EUR no auto (ekipāžas).

* Pastāvīgajiem biedrības “4×4 Centrs” rīkoto pasākumu dalībniekiem – atlaide 10 EUR ar iespēju veikt maksājumu pasākuma dienā, reģistrējoties pirms brauciena.

Lai pieteiktos pasākumam:

 1. Jāaizpilda zemāk redzamo pieteikuma formu
 2. Jāpārskaita atbilstošā dalības maksa uz norādīto bankas kontu

Pieteikumam bez dalības maksājuma ir tikai informatīvs raksturs.*

Papildus informācija

Jebkura papildus informācija, jautājumi vai komentāri par pasākumu “Ziemassvētku Leģenda 2018”
pa tālruni (+371) 29 424 541 (Edvīns).

Rekvizīti maksājumam:

Biedrība “4×4 Centrs”
Reģ. nr. LV40008185318
Banka: A/S Swedbank
Konts: LV61HABA0551031829178
Maksājuma uzdevumā norādiet: Ziedojums “Ziemassvētku Leģenda 2018” organizēšanai.

DALĪBNIEKU ONLINE SARAKSTS:


Foto: 4×4 Centrs, dalībnieku foto no 2017.gada “Ziemassvētku Leģendas”

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

One reply on “Uzmanību! Visiem 4×4! “Ziemassvētku Leģendas” atminēšana notiks 8.decembrī!”

 • Arina
  21/11/2018 at 07:24

  Ok