Nu jau tradicionāli “4×4 Centrs” gada noslēgumā aicina visus 4×4 braucējus doties meklēt dāvanas! Ņemot vērā iepriekšējā gada pieredzi, kad Ziemassvētku vecītis bija atstājis visai sarežģītus pavedienus dāvanu meklēšanai, šogad ceram no viņa sagaidīt vairāk braukšanu un vieglāk saprotamus “mājienus”! Patiesībā klīst baumas, ka būs pat divas leģendas – viena garāka, ar nopietnākiem 4×4 izaicinājumiem, bet otra – mazliet īsāka un veicama ar jebkuru 4×4 automašīnu. Bet kā nu tur būs patiesībā, to jau redzēsim tikai 16.decembrī, jo Ziemassvētku vecītis brīžiem esot gana jocīgs, aušīgs un ar mainīgu garastāvokli!

Dalībnieku saraksts

Kāda būs “Ziemassvētku Leģenda 2017”?

Meklēšanas piedzīvojums ar 4×4 apvidus automašīnām “Ziemassvētku Leģenda 2017” notiks sestdien, 16.decembrī. Virziens – Vidzeme. Brauciena noslēguma vieta, kurā jūs gaidīs dāvana un, iespējams, pats Ziemasvētku vecītis ar, varbūt, sniegbaltīti, būs 100 – 150 km attālumā no Rīgas. Leģendas atminēšana un pats brauciens nesolās būt viegli, tāpēc labi komandas biedri un uzticams 4×4 auto šoreiz ir pilnīgi nepieciešami!
Šogad, atkarībā no sava noskaņojuma un 4×4 auto izskata, katram ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko dāvanas meklēšanu:

“4×4” – nepieciešams vairāk vai mazāk, bet sagatavots apvidus auto, kā arī vismaz viens komandas biedrs ar pieredzi (vai pārliecību) navigācijā. Ja auto nav sagatavots, bet ļoti gribās “pa grūto”, tad vajadzīgs vēl viens komandas biedrs ar garām un veiklām kājām!

“SUV” – noderēs jebkāds 4×4 auto ar paaugstinātu klīrensu (Nissan X-trail, Mitsubishi Outlander, Toyota RAV4 un tml.), un, protams, arī mazliet zinoši komandas biedri. Šī Leģenda būs veicama, īpaši nelaužot auto, un arī īpaši “nelaužot” braucēju galvas domājot un navigējot. Bet pavisam viegli nebūs nevienam!

Lai nokļūtu finišā un tur saņemtu Ziemassvētku vecīša sagādātās balvas, katra ekipāža reģistrācijas brīdī saņems Leģendu un norādījumus dažādos formātos, kurus izpildot, būs iespējams noskaidrot finiša vietas GPS koordinātas. Brauciena laikā būs gan interesanti ceļi un bezceļi, kā arī dažādi saistoši apskates objekti. Plānotais brauciena kopgarums 200 – 250 km. Plānotais brauciena ilgums – katram pēc izvēlētās grūtības pakāpes un spējām. Ja pēkšņi būs “piemeties vadātājs” – varēsiet piezvanīt uz Ziemassvētku vecīša biroju, un atsaucīga Sniegbaltīte jums sniegs palīdzīgu roku! 🙂

Pasākuma programma sestdien, 16. decembrī

 • 9:30 – 11:00 Tikšanās, reģistrācija un Leģendas saņemšana Bērzkrogā, iepretim DUS “K Circle” (GPS N57 16,740 E025 29,590). Kad Leģenda saņemta un visi interesējošie jautājumi Organizatoram uzdoti – ekipāža var doties ceļā!
 • 16:00 – 20:00 (kā kuram paveiksies) – brauciena finišs Ziemassvētku vecīša mītnes vietā (meža vidū, noteiktajās koordinātēs) un godam nopelnīto Dāvanu saņemšana.

Ziemassvētku Leģenda 2014 - pļava

Nepieciešamais ekipējums

Obligātais ekipējums:

 • iekārta GPS koordinātu ievadīšanai – GPS aparāts vai viedtālrunis ar atbilstošu aplikāciju.
 • kabatas lukturītis ar derīgiem barošanas elementiem
 • katram dalībniekam – pase vai ID karte. Jo, kurp aizvedīs tie Leģendas ceļi, neko skaidri nevar zināt!

Ieteicamais ekipējums:

 • GPS vai viedtālrunis ar on-line vai off-line kartēm (Google Maps, “Jāņa sēta” u.c.)
 • karšu izdevniecības “Jāņa Sēta” karte “Ziemeļvidzeme” vai cita atbilstošā reģiona ceļu karte mērogā 1:200 000 (1 cm = 2 km)
 • vērā ņemama buksēšanas virve
 • lāpsta (varbūt sniega)
 • cirvis vai mačete
 • atbilstošs apģērbs
 • labi ceļa biedri (!)

Dalības maksa*

 • pirmajām 10 ekipāžām katrā grupā – 95 EUR no auto
 • nākamajām 20 ekipāžām katrā grupā – 115 EUR no auto
 • sākot no 31. ekipāžas, kā arī piesakoties pēc 15. decembra plkst. 17.00 vai pasākuma dienā – 130 EUR no auto (ekipāžas).

* Pastāvīgajiem biedrības “4×4 Centrs” rīkoto pasākumu dalībniekiem – atlaide 10 EUR ar iespēju veikt maksājumu pasākuma dienā, reģistrējoties pirms brauciena.

Lai pieteiktos pasākumam:

 1. Jāaizpilda zemāk redzamo pieteikuma formu
 2. Jāpārskaita atbilstošā dalības maksa uz norādīto bankas kontu

Pieteikumam bez dalības maksājuma ir tikai informatīvs raksturs.*

Papildus informācija

Jebkura papildus informācija, jautājumi vai komentāri par pasākumu “Ziemassvētku Leģenda 2017”
pa tālruni (+371) 29 424 541 (Edvīns).

Rekvizīti maksājumam:

Biedrība “4×4 Centrs”
Reģ. nr. 40008185318
Banka: A/S Swedbank
Konts: LV61HABA0551031829178
Maksājuma uzdevumā norādiet: Ziedojums “Ziemassvētku Leģenda 2017” organizēšanai.

DALĪBNIEKU ONLINE SARAKSTS:


Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *