Riga Baja 2011 video

Šajā vasarā Latvijā notika starptautiskais rallijreids „Riga Baja 2011”, kurā piedalījās vairāku valstu sportisti, tajā skaitā arī daudzi Krievijas vadošie braucēji. Nozīmīgu lomu trases sagatavošanā un pasākuma veiksmīgā norisē ieņēma biedrība 4×4 Centrs (bij.„Mazozoli 4×4”).

Gabriela Žīgura vadībā notika gan paša rallija maršruta (400 km ātrumposmi, 200 km pārbraucieni) plānošana, saskaņošana un uzmērīšana, kā arī trases drošības pasākumos iesaistīto ceļu policijas un apsardzes firmu darbinieku koordinēšana. Tika paveikts arī liels darbs trasei tuvumā esošo iedzīvotāju informēšanā, lai ātrumposma norises laikā uz ceļa neatrastos „lieks” velosipēdists vai traktorists.

Ne mazums pūļu prasīja arī pirmā ātrumposma Biķerniekos sagatavošana, un galvenās rūpes bija par sēņotājiem, kuri, izrādās, iecienījuši BKSB teritorijā esošos mežus. Tomēr pirmais „Riga Baja 2011” ātrumposms, tāpat kā citi, lielā mērā pateicoties „Mazozoli 4×4” komandas pašaizliedzīgai un pārdomātai darbībai, nekādus nepatīkamus pārsteigumus nesagādāja.

Lūk, arī mazs video ieskatam šī pasākuma norisē:

Camera: Edvīns BauersAtstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *