Klāt atkal kārtējais Tūrisma kausa posms, kurā gūt bezceļu braukšanas prieku, pārbaudīt savus spēkus un arī ieraudzīt līdz šim nezināmas vietas var katrs 4×4 apvidus automašīnas īpašnieks! Šoreiz visi aicināti uz Trapeni (Apes novads), un varam apsolīt – bezceļš un džungļi būs! Protams, atbilstoši Tūrisma kausa idejai un dalībnieku automašīnām.

Trapenes džungļi

Vispirms jāpaziņo, ka 25.jūlija rītā reģistrācija notiks Trapenē, senlietu muzejā “Fazāni” (GPS N57 26.849, E026 35.906). Šeit būs iespēja apskatīt iespaidīgo senlietu kolekciju un pēc dalībnieku sapulces būs jāveic arī pirmais Īpašais uzdevums.
Ir izmainīti reģistrācijas un starta laiki, un tie ir sekojoši.

8:30 – 10.00 Reģistrācija
10.15 Dalībnieku sapulce
10.30 Starts
Pārējā programma paliek kā iepriekš.

Dalībnieku reģistrācija un nolikums

Tālāk dalībniekus sagaida jau vairāk vai mazāk pazīstamas (atkarībā no pieredzes) lietas – vairākas ne pārāk garas leģendas, kas pa spēkam ir ikvienam, “fotomedības”, kombinētais kontrolpunkts Zeltiņu armijas bāzē un, protams, kontrolpunkti, kopskaitā vairāk kā 70. Te nu katram ir iespēja plānot savu (komandas) taktiku kā “pieveikt” visvairāk plašajā apkārtnē un lielajos mežos izvietotos kontrolpunktus. Vairums no tiem ir sasniedzami ar standarta džipu (ja nebūs lietusgāzes), tomēr būs, protams, arī vairākas “bezceļu odziņas”. Neizpaliks arī veiklības brauciens karjerā.

off road

Pasākuma noslēgums atpūtas bāzē “Luksti” pie ainaviskā Lukstu ezera. Šeit arī atrodas garākais nobrauciens pa trosi pāri ezera līcim – izbaudiet to! Dalībnieki tiek laipni gaidīti jau piektdienas vakarpusē, un atpūtu var baudīt arī nākošajā dienā pēc pasākuma, ja ir tāda vēlēšanās. Zvaniet “Lukstu” saimniekam Austrim pa tel. 29174981.

Dalībnieku reģistrācija un nolikums

Fordson

Tiekamies Trapenes džungļos!
Papildus informācijai zvaniet 29424541!
Foto: no trases sagatavošanas procesa

Edvīns Bauers
4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *