Laiks sarosīties visiem 4×4 tehnikas īpašniekiem – 4×4 Centrs ielūdz ikvienu uz bezceļu braukšanas svētkiem Ērgļos š.g. 21.septembrī! „Ērgļu izaicinājums 2013” – tas ir gan aicinājums, gan izaicinājums būt atkal šajā skaistajā un off-road braucēju iecienītajā vietā, pavadot piedzīvojumiem bagātu dienu labā un draudzīgā atmosfērā!

Ērgļu izaicinājums 2013

Ja atceramies pagājušā gada pasākumu Ērgļos, tad vārds “izaicinājums” šķita vispiemērotākais, apzīmējot kalnainajā, mālainajā apvidū veicamo maršrutu. Šeit bija ko padomāt, pacīnīties.., bet tikai tas, kas grūti nācis, dod gandarījumu un patīkamas atmiņas par piedzīvoto!

“Ērgļu izaicinājums 2013” ir iespējams piedalīties trīs veidos:

 • Ar kvadriciklu. Brauciens notiek tūrisma režīmā, kopīgā grupā, pa ainavisku un šķēršļiem bagātu maršrutu. Un arī ar mazu “gonku pa aplīti”. Braucienu vadīs Agris Jansons – autosportists, ar vairāk kā 15 gadu pieredzi bezceļu braukšanā. Agris Jansons īpaši aicina nebaidīties un piedalīties braucienā dalībniekiem bez lielas pieredzes – Ērgļos tādu parasti ir ne mazums – būs iespējas pamācīties un pie viena arī saņemt kompetentus padomus ATV aprīkojuma izvēlē! Katrs braucējs, kurš nokļūs līdz vakariņām, saņems diplomu par trases veikšanu!
 • Ar standarta apvidus automašīnu (bez papildus aprīkojuma). Pārsvarā brauciens notiek kopīgā grupā un kopīgi tiek pārvarēti bezceļu posmi ar dažādiem šķēršļiem, kā arī apskatītas interesantas vietas! Šogad būs arī individuāli veicams veicam leģendas posms, kurā uzsvars būs uz stūrmaņa un visas komandas darbu! Braucienu, kā ierasts, vadīs Edvīns Bauers – bezceļa pasākumu organizators kopš 1997. gada. Arī šajā grupā droši var pieteikties dalībnieki bez pieredzes un bez īpaši sagatavotas automašīnas! Noslēgumā diplomi par piedalīšanos ikvienam!
 • Sacensībās “Ērgļu izaicinājums 2013” ar bezceļu braukšanai sagatavotu automašīnu, kurai obligāts aprīkojums ir vinča! Riepu izmērs drīkst būt ne lielāks par 35’’ (860 mm). Šai automašīnu grupai notiks sacensības – katrai ekipāžai individuāli būs jāpierāda savas spējas orientēties, braukt pēc leģendas, domāt un „izdzīvot“ Ērgļu apkārtnes gravās un mālos. Sasniegto kontrolpunktu fiksēšanai nepieciešams būs fotoaparāts. Pirmo trīs vietu ieguvēji tiks apbalvoti!

Pasākuma balvu fonds – vairāk kā 1000 eiro!

Bezceļu braukšanas svētkus Ērgļos jau pieteikušies atbalstīt: SIA Recro, SIA Atlas Motors, SIA K-Tehnika, SIA Argus Radiodetaļu Tirdzniecība, SIA Drošas braukšanas skola, SIA Knifs4, SIA Inchcape Motors Latvia, SIA Elbra, SIA V.S.Imperia Serviss.

Tev vienkārši te jābūt!

Pasākuma programma

Pasākuma Bāzes vieta (sākums un noslēgums) – viesnīca „Ērgļi” Ērgļos (www.erglihotel.lv). Šeit arī iespējams paēst un ērti pārnakšņot.

 • 8:30 – 9:45 Tikšanās un reģistrācija dalībniekiem ar kvadricikliem
 • 9:15 – 10:30 Tikšanās un reģistrācija dalībniekiem ar automašīnām
 • 10:30 Dalībnieku sapulce, brauciena sākums kvadricikliem
 • 11:00 Dalībnieku sapulce, brauciena/sacensību starts sākums automašīnām
 • 14:00 Visiem dalībniekiem pusdienu pauze – līdzpaņemto sviestmaižu notiesāšana
 • 15:00 Brauciena turpinājums
 • 19:00 Brauciena finišs kvadricikliem. Pirts
 • 19:30 Brauciena finišs automašīnām. Pirts
 • 20:15 Vakariņas
 • 21:30 Diplomu pasniegšana visiem pasākuma dalībniekiem. Rezultātu paziņošana sagatavoto automašīnu grupai, uzvarētāju apbalvošana
 • 21:45 Svētku torte no biedrības „4×4 Centrs“ 3 gadu jubilejā!

Tev vienkārši te jābūt ar savu ATV!

Ieteicamais ekipējums: pārtika pusdienu piknikam, degviela, buksēšanas virve, lāpsta, cirvis, atbilstošs apģērbs, labi ceļa biedri.
Tiem, kas vēlas palikt pa nakti, ieteicamas savlaicīgi rezervēt vietas pa t.64871604, 29482053 (viesnīca „Ērgļi”) un 29429125 (viesu nams „Vējkalna nams”).

Dalības maksa* un pieteikšanās pasākumam

Dalības maksā iekļautas arī vakariņas un pirts.

Piesakoties līdz 13. septembrim:
– standarta automašīnu grupā Ls 45 + Ls 5 par katru personu;
– sagatavoto automašīnu grupā Ls 55 + Ls 5 par katru personu;
– kvadricikliem – Ls 30.

No 14. septembra:
– standarta automašīnu grupā Ls 50 + Ls 5 par katru personu;
– sagatavoto automašīnu grupā Ls 60 + Ls 5 par katru personu;
– kvadricikliem – Ls 35.

Pasākuma dienā:
– standarta automašīnu grupā Ls 55 + Ls 5 par katru personu;
– sagatavoto automašīnu grupā Ls 65 + Ls 5 par katru personu;
– kvadricikliem – Ls 40.

* – Pastāvīgajiem biedrības “4×4 Centrs” rīkoto braucienu dalībniekiem – atlaide dalības maksai Ls 5 + iespēja veikt maksājumu pasākuma dienā reģistrācijas laikā.
* – Pirmajiem desmit dalībniekiem, kuri atsūtīs pieteikuma karti un pārskaitīs dalības naudu – atlaide dalības maksai Ls 10!

Lai pieteiktos,

lūdzu aizpildi Pieteikuma karti un nosūti to uz e-pastu edvins.bauers@4x4centrs.lv vai info@4x4centrs.lv, kā arī pārskaiti attiecīgo dalības maksu uz zemāk norādīto kontu.

Pieteikumam bez avansa maksājuma ir tikai informatīvs raksturs! Ja kādu iemeslu dēļ nav iespēju pārskaitīt avansu vai vēlaties īpašu dalības maksu – zvaniet!

Saņēmējs: Biedrība “4×4 Centrs”
Reģ. nr. 40008185318
Adrese: Apguldes iela 23A, Rīga, LV-1004
Banka: Swedbank, HABALV22
Konts: LV61HABA0551031829178

Maksājuma uzdevumā norādiet: Dalības maksa pasākumam “Ērgļu izaicinājums 2013”.

Svētku torte no 4x4 Centrs!

Papildus informācija par pasākumu pa tālr. 29424541 (Edvīns).
Jautājumi par kvadracikliem pa tālr. 29150695 (Agris).

Jūsu 4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 replies on “Tev vienkārši šeit jābūt! Bezceļu braukšanas svētki “Ērgļu izaicinājums 2013”!”

 • Kapracis
  11/09/2013 at 00:57

  Jautājumi:
  Tas būs tāds kā “visi kopā” brauciens? Tas ir, viens aiz otra cauri visam?

  Ja būs orientēšanās, tad kartes būt papīraformāta vai ir vajadzīga navigācija, tur tjipa ARMOR stilā ar Ozi vai kādu citu progu?

  • 4x4centrs.lv
   11/09/2013 at 10:52

   ‘Visi kopā’ nozīmē kolonā viens aiz otra. Standarta auto bez “visi kopā” būs arī neliela leģendiņa ap 45 min. garumā, kvadricikliem papildus būs individuāls veiklības brauciens (tiem, kas vēlēsies). Sagatavotajiem džipiem nekāds “visi kopā” nebūs – ir dokumentācija, un uz priekšu! GPS var palīdzēt, bet galvenais uzsvars būs uz papīra kartēm ar mērķi radīt iespējami vienlīdzīgāku cīņu starp dažādi ekipētiem dalībniekiem.

 • Jānis
  13/09/2013 at 14:47

  Izklausās interesanti, tik Patrolam Skates vel nav.. diemžēl šoreiz nesanāks, lai kā arī gribētos