Pavasara lielākais 4×4 notikums tuvojas, un, iespējams, ir pienācis laiks pastāstīt vairāk – kas dalībniekus sagaida Tebras krastos šī gada “Tebras Ekspedīcijā”!

Visu dalībnieku grupu trašu (maršrutu) sagatavošana vēl ir procesā, taču svarīgākās iezīmes katrā grupā, protams, mainītas netiek, un “Tebras Ekspedīcija 2017” joprojām piedāvā iespējas visdažādākajām 4×4 braukšanas gaumēm!

4×4 Geofind

Šķiet, tik plaša meklējamo objektu un “4×4 Geofind” punktu gamma līdz šim nav bijusi. Organizatori sagatavojuši lielu skaitu interesantu apskates vietu visai plašā apvidū – punkti būs jāmeklē gan meža takās, gan tiltos, pamestās mājās un mājvietās, uz bijušā dzelzceļa Liepāja – Ventspils, kā arī būs iespēja apskatīt skaistas un sakoptas vietas. Visus punktus, visticamāk, atvēlētajā laikā nebūs iespējams sasniegt, tāpēc katra ekipāža varēs plānot savu vēlamo un racionālāko maršrutu. Katram Geofind punktam ir vērtējums gan sasniegšanas, gan atrašanas sarežģītības ziņā, un visveiksmīgākā ekipāža saņems finišā saņems balvu. Taču diplomi par piedalīšanos tiks katram dalībniekam, kurš būs nokļuvis līdz finišam!
Aicinām dalībniekus savlaicīgi pārbaudīt savu navigācijas iekārtu un aplikāciju darbību planšetdatoros un viedtālruņos!
Atgādinām, ka “4×4 Geofind” iespējams piedalīties arī ar SUV klases auto, tādiem kā Volvo XC90, Honda CR-V, Audi Q7, Subaru Outback u.tml.

Ekspedīcija 1

“Ekspedīcija 1” dalībniekiem viss notiks labākajās 4×4 atpūtas braucienu tradīcijās – visi draudzīgā bariņā baudīs pavasara gaisu, dabu un dubļus, kā arī dažus interesantus apskates objektus pa ceļam. Būs vairāki, līdz šim nebijuši bezceļu posmi, arī viens īpaši ainavisks, mālains un ar augšā-lejā braukšanu pašā Tebras upes krastā! Pabūsim arī jūras krastā, pamestā armijas bāzē un vēl dažās romantiskās un mazliet dīvainās vietās. Bet bezceļš tomēr pirmajā vietā! Dienas noslēgumā – brauciens uz Bāzi pēc leģendas.
Šajā dalībnieku grupā var piedalīties arī ar standarta aprīkojuma auto, bet ne “parketa džipu”. Tā kā dalībnieku ir diezgan daudz, “Ekspedīcija 1” dosies ekspedīcijā divās atsevišķās grupās, katra ar savu grupas vadītāju.

Ekspedīcija 2

“Dubļu tūrisms” ar dubļu garšu un, iespējams, pēcgaršu vairākas dienas pēc “Tebras Ekspedīcijas”! Visai plašā apvidū tiek gatavotas trīs dažādas trases – dzeltenā (veicama viegli, visticamāk, bez vinčošanās), sarkanā (vidēji grūti, un vinčas trose brīžiem jāiztin) un melnā (iespējams, var būt arī trakāk, bet tā liekas tikai tad, kad TAS jau ir aiz muguras). Trases un bezceļu posmus pasākuma laikā ir atļauts mainīt un kombinēt, kā katram patīk labāk, taču obligāti ir jāievēro norādītais braukšanas virziens! Dienas beigās atslodzei – leģenda uz Bāzi. Lai saņemtu diplomu par trases veikšanu, ekipāžai ir jābūt sasniegtiem vismaz 2/3 no visiem kontrolpunktiem. Neaizmirstiet mājās fotokameru, kā arī navigācijas ierīces! Un pārtikas rezerves trim dienām…

Svētdiena, 9.aprīlis

Tie, kuri būs palikuši Bāzē pa nakti un jutīs sevī spēku nobraukt no ceļa arī svētdienā, varēs pārbaudīt savas spējas trīs triāla trasēs karjerā. Labākais braucējs iegūs nomināciju “Karjera karalis 2017”, bet apbalvotas tiks pirmās trīs vietas.

Vairāk informācijas par “Tebras Ekspedīcija 2017” un pieteikšanās ŠEIT.

Uz tikšanos 8. un 9. aprīlī!

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 replies on ““Tebras Ekspedīcija 2017” – jaunākā informācija dalībniekiem”