Strauji tuvojas pavasara lielākais notikums – „Tebras ekspedīcija”! Turpinajumā jaunākā informācija par to, kas ekspedīcijas dalībniekus sagaida šogad.
Kā jau iepriekš tika rakstīts, šogad katram ir iespēja izvēlēties vienu no četrām dalībnieku grupām – Ekspedīcija 1, Ekspedīcija 2, Sports un Tūrisms.

→ Pieteikties dalībai “Tebras Ekspedīcijā”

Papildus informācija par grupām.
„Ekspedīcija 1” – standarta apvidus automašīnas (bez papildus aprīkojuma). Te ir kopīga atpūta un kopīgs tusiņš. Ainaviskas vietas, mērens bezceļš, dažādi apskates objekti – bijusī raķešu bāze, veca kapsēta ar zvanu torni, pamesta banīca, interesantie Durbes krasti u.c. Bezceļa un intelektuālas atpūtas ideāls apvienojums!
Ekspedīcija 2” – apvidus braukšanai sagatavotas automašīnas, kurām ir vinča un/vai dubļu riepas (izmērs ne lielāks par 35’’ un ne mazāks par 31’’). Kārtīgs bezceļš kārtīgi sagatavotām mašīnām. Tā kā „kārtīgie” bezceļnieki pārsvarā ir arī labi orientieristi un aprīkoti ar GPS aparātiem, tad jaunums ir tas, ka puse no distances būs veicama visiem kopā, bet otra puse – individuāli vai brīvprātīgās grupiņās, pēc izsniegtā maršruta apraksta. elementi – zari, ūdens utt. Sacensības tās nebūs, bet varbūt maza „mierinājuma” balva pirmajiem finišējušajiem būs!
„Sports” – tūrisma sacensības jebkāda riteņu izmēra pilnpiedziņas automašīnām. Visu izšķirs pareiza stratēģija un, protams, arī prasme orientēties apvidū! Kontrolpunkti, kā jau iepriekš tika teikts, ir ļoti dažādi gan raksturā, gan izskatā, sasniedzami ar mašīnu, kājām un nesasniedzami… Uzvar tas, kuram noteiktā laikā, izmantojot izsniegto dokumentāciju, savus un augstākus spēkus, ir visvairāk sasniegtu kontrolpunktu. Pirmajām trīs vietām – balvas.
„Tūrisms” – tiem, kuri vēlas mierīgi un bez stresa baudīt Tebras apkārtnes dabu un uzzināt ko jaunu. Šīs grupas dalībnieki saņem „4×4 Centrs” īpaši sagatavotu tūrisma ceļvedi un vienas vai divu dienu laikā ir iespējams sameklēt un iepazīt tuvāk tieši sev interesējošos apskates objektus! Vakariņas un diplomu saņemšana – tāpat kā visiem, kopā ar visiem!

→ Pieteikties dalībai “Tebras Ekspedīcijā”

Tiem, kuri vēlas palikt pa nakti, iespējams rezervēt vietas kempingā “Laikas”. Jo ātrāk rezervēsiet, jo labākas guļvietas būs iespējams izvēlēties. Pirts un Baltijas jūra iekļauta cenā!
Kā sen atpakaļ kāds gudrais bija teicis: Tebra gaida mūs un mēs – Tebru!

→ Pieteikties dalībai “Tebras Ekspedīcijā”

Gaidām pieteikumus un tiekamies 5. maija rītā krodziņā “Rančo” pie Liepājas šosejas!

→ Pieteikties dalībai “Tebras Ekspedīcijā”

Pārējā informācija par “Tebras Ekspedīciju 2012”
Atbildes uz jūsu jautājumiem – t.29424541.

Jūsu 4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

One reply on “„Tebras ekspedīcija 2012” – jaunākā informācija”

  • ēriks
    02/05/2012 at 22:54

    mēs diemžel nebūsim iekavēti darbi un patecoties svetkiem līdz 5jam neinaks ” rubļi” lai jums dziļi un nepārvarami dubļi…