Vārdi par to, ka “Tebras Ekspedīcija 2015” būs pavasara lielākais 4×4 notikums, ir guvuši apstiprinājumu – pieteikto dalībnieku online tabulā redzams diezgan iespaidīgs brauktgribētāju skaits. Papildus tam arī solījām, ka būs jauna informācija par “Tebras Ekspedīcijas” maršruta sagatavošanu un par to, kas visus ekspedīcijas dalībniekus sagaida 3. un 4. aprīlī Tebras krastos esošajos mežu masīvos.

DSC07722

Par visu pēc kārtas.

Pirmkārt,
lai nodrošinātu pasākuma kvalitatīvu norisi, dalībnieku skaits tiek ierobežots līdz 75 ekipāžām, no kurām noslēdzošās piecas t.i. no 71. līdz 75. ekipāžai var būt dalībnieki “Ekspedīcija 1” grupā.
→ skat. dalībnieku sarakstu
.

Reģistrācija:

Dalībnieku reģistrācija Cīravā sāksies jau plkst. 8:30. Sāksim ar “Ekspedīcija 2” dalībniekiem. Pēc pirmo 30 dalībnieku reģistrācijas notiks pirmā dalībnieku sapulce, un pēc tās šī pirmā grupa arī uzreiz dosies ceļā. Pārējo “Ekspedīcija 2” dalībnieku reģistrācija turpināsies līdz paredzētajam laikam – plkst. 10:20. Savukārt dalībniekus ar standarta automašīnām gaidīsim no plkst. 10:10 līdz plkst. 10:40. Visiem šiem dalībniekiem sapulce, kā rakstīts iepriekš – plkst. 11:00. Pēc tam – uz mežu!

Vakariņas:

Tā kā pirmā dalībnieku grupa būs startējusi apmēram stundu pirms plānotā laika, arī vakariņas pirmajai “Ekspedīcija 2” grupai būs stundu agrāk – no plkst. 19:00. Pārējiem – ap plkst. 20:00. Pēdējais ierašanās laiks Bāzē, ja gribās ēst siltu ēdienu, ir plkst. 21:30.

Video: “Tebras Ekspedīcijas” maršruta izstrādes 2. “sesija”

Nakšņošana

Visiem dalībniekiem, kuri pieteikuma kartē norādīja vēlmi nakšņot, ir rezervētas vēlamās gultasvietas un numuriņi. Šobrīd vēl ir pieejamas dažas brīvas vietas istabās ar 5-7 gultām. Labā ziņa ir tāda, ka par brokastīm būs jāmaksā tikai 2.50€ iepriekš minēto 5€ vietā.

Braukšana

Papildus informācija “Ekspedīcija 2” dalībniekiem. Visos bezceļu posmos būs izvietoti kontrolpunkti. Diplomu pirmās dienas vakarā par ekspedīcijas maršruta veikšanu saņems tie dalībnieki, kuri būs sasnieguši vismaz 30% no visiem mežos izvietotajiem kontrolpunktiem. Kontrolpunktu sasniegšana jāfiksē ar fotoaparātu.

“Karjera karaļa” nosaukuma izcīņa

Saskaņā ar pasākuma programmu, otrajā dienā notiks sacensības (veiklības braucieni) karjerā. Šeit uz laiku būs jāveic 3-4 organizatoru izveidotās triāla trases. Vērtēti tiks trīs labākie rezultāti.

Jautājumu gadījumā droši zvaniet pa tālruni 29424541

Jūsu 4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *