“4×4 centrs” piedāvātās “Latgales Ekspedīcijas” vienmēr ir bijušas īpašas, un arī šogad nebūs izņēmums. Latgale jau pati ir ar savu īpašo šarmu, kura, papildināta ar pārdomātiem maršrutiem un apskates objektiem, sniedz paliekošas, pozitīvas emocijas un paliek atmiņā uz ilgu laiku. Un mēs cenšamies, lai tā notiktu!

Romantika 4x4

“Latgales Ekspedīcija 2016-I” notiks 18.-19.jūnijā Višķu – Rāznas ezera apkārtnē pa daudzos gados izstrādātu, pārbaudītu un papildinātu maršrutu, kuru ar lepnumu varam nosaukt par izcilu gan dabas, gan apskates objektu ziņā.
Savukārt “Latgales Ekspedīcija 2016-II” notiks 20.-21.augustā pa maršrutu, kuram “pirmizrāde” bija pagājušajā vasarā – Daugavpils un Krāslavas novados, kā galveno apskates objektu ietverot Daugavas lokus.
“Latgales Ekspedīciju” maršruti domāti cilvēkiem, draugiem, ģimenēm, kurus aizrauj ceļošana, jauni iespaidi un vēlme tuvāk iepazīt Latgali. Maršruts: lauku ceļi un ne sevišķi sarežģīti bezceļi (mazie lauku, mežu un pļavu ceļi, kalni, brasli), pārsvarā normāli veicami ar standarta apvidus automašīnu.
Ekspedīcijas vadīs un par braucēju labsajūtu gādās biedrības “4×4 Centrs” galvenais “vadātājs” Edvīns Bauers.

_MG_8461 - Copy

Ja nu jums iepriekš nav bijusi iespēja apceļot Latgali ar 4×4 automašīnu, tad noteikti iesakām to darīt šovasar, kādā no mūsu organizētajām “Latgales Ekspedīcijām”! Pat cilvēki, kuriem vairāk patīk braukšana pa dubļiem, ir atzinuši, ka Latgales brauciens ir bijis pārāks par jebkuru “dubļu pasākumu”!

Lasiet vairāk informācijas un piesakieties kādai no “Latgales Ekspedīcijām 2016”:

“Latgales Ekspedīcija 2016-I” 18.-19.jūnijā Višķu – Rāznas ezera apkārtnē
“Latgales Ekspedīcija 2015-II” 20.-21.augustā Daugavas loku apkārtnē

Dubnas brasls

Papildus informācija

Jebkura papildus informācija, jautājumi vai komentāri par pasākumiem “Latgales Ekspedīcija 2016”
pa tālruni (+371) 29 424 541 (Edvīns).

Jūsu
4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *