“4×4 Centrs” aicina atsaukties tos apvidus auto īpašniekus, kuri 11. novembrī, par atlīdzību, gribētu savā mašīnā aizvest cilvēkus no Skandināvijas tūristu grupu uz galamērķi 80 km attālumā no Rīgas. Ja vēlies būt ar savu 4×4 auto šajā braucienā par šoferi, lasi tālāk!

Brauciena norise 11.11.2022.

Brauciens sāksies Rīgā un beigsies apmēram 80 km attālumā no Rīgas. Klientu ir diezgan daudz, attiecīgi ir vajadzīgas diezgan daudz automašīnas, kas tiks dalītas grupās, katrai grupai būs savs grupas vadītājs. Brauciena ilgums – 3,5 stundas, ieskaitot pikniku ~ 40 minūtes. Brauciens notiek PA CEĻIEM, bez Off-road aktivitātēm, vien iespējama kādā viegla smilšu stiga vai nobrauciens no kalniņa. Klientiem braukt nav jādod, jūs esat PAŠI PIE STŪRES visu brauciena laiku. Daļa mašīnu sāk braucienu pl.8.30 un beidz pl. 12.00, daļa sāk pl. 10.00 un beidz pl. 13.30. Katrā mašīnā būs 3 pasažieri. Par braucienu būs arī atlīdzība, par kuru jūs vienosieties individuāli ar “4×4 Centrs” pārstāvi pēc zemāk esošās anketas aizpildīšanas – jums piezvanīs.

Šoferiem nepieciešams:

  • savs apvidus auto – tīrs no ārpuses un iekšpuses, legāls ceļu satiksmei
  • vēlme forši izvizināt cilvēkus,
  • laipni pakomunicēt, cik nepieciešams; var arī ar žestiem 🙂
  • atbildības sajūta
  • pietiekošs degvielas daudzums bākā

Automašīnai nav nepieciešams bezceļu aprīkojums, tā var būt standarta aprīkojumā.

Ja vēlaties būt par šoferi, jums:

  1. Jāaizpilda pieteikuma forma (zemāk) – tikai obligāti aizpildāmie lauki!
  2. Piecu dienu laikā jāsagaida zvans un jāvienojas par atlīdzību.
  3. Jāseko tālākiem norādījumiem.

Papildus informācija

Papildus informāciju jūs variet iegūt, rakstot WApp vai zvanot uz t. (+371) 27836805 (Oskars), e-pastu info@4x4centrs.lv

Uz sadarbību!
4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *