Jūsu priekšā ir “4×4 Centrs” radīts unikāls piedāvājums 8 dienu ceļojumam pa Peloponeses pussalas skaistākajiem un mežonīgākajiem apvidiem ar īrētām SUV automašīnām! Mēs esam sameklējuši virkni interesantu apskates objektu – skaistas kūrortpilsētiņas, mežonīgas pludmales, senās Grieķijas celtnes un apdzīvotās vietas, lēnām rūsējošus, pamestus vilcienus un kuģus, … Un, kā jau tas pienākas “4×4 Centrs” organizētiem braucieniem – to visu pavadīs piedzīvojumu un atklājumu garša kalnainajos ceļos un pamestajās vietās.

Turklāt – maijs ir viens no labākajiem Grieķijas apceļošanas mēnešiem – salīdzinoši patīkamas cenas un maz cilvēku, vēl nav vasaras karstums, un dabā viss ir zaļš un ziedošs! “Kā caur ziedošu dārzu” – šāds varētu būt otrs nosaukums šim pasakaini krāsainajam braucienam! Esam arī padomājuši, lai ceļojuma programma nav ļoti piesātināta ar aktivitātēm – būs arī laiks pasauļoties, pastaigāt pa pilsētu un pasēdēt krodziņā! No sirds iesakām!

Fotogalerija: “Peloponesas nepieradinātā romantika”, 2023.gads.https://4x4centrs.lv/foto-peloponesas-nepieradinata-romantika-griekija-ar-4×4-centrs/

“4×4 Centrs” Peloponeses pussalas maršrutā jūs sajutīsiet vēstures elpu, ieraudzīsiet interesantus un neparastus objektus, baudīsiet pavasara smaržas kalnos un jūras sāļo garšu dažādās pludmalēs, kā arī no sirds izbaudīsiet braukšanas prieku pa šaurajiem un līkumainajiem pussalas kalnu ceļiem – asfaltētiem un akmeņainiem. Peloponeses autrumu krastu varētu saukt arī par “pikapu paradīzi”, jo to šeit ir ļoti daudz, visdažādākā izskata, vecuma, ražotāja – “dzīva kolekcija”. Tas izskaidrojams arī ar to, ka smagās mašīnas, par “fūrēm” nerunājot, šajos ceļos vienkārši nevar ietilpt – tik daudz vietas te nav!

Peloponeses romantiskās kūrortpilsētiņas, iespējams, ir līdzīgas kā citviet Grieķijā, taču te vienmēr ir patīkami, mājīgi pabūt, pasēdēt vasaras kafejnīcās un baudīt kvalitatīvu, dabīgu ēdienu. Cita izskata un rakstura ciemati ir kalnu rajonos, taču tāpat ar savu “šarmu” un brīnumaino šaur-ieliņu labirintu.

Noteikti arī izbaudīsim jūru un dažu neapdzīvotu pludmali, kaut arī, iespējams, ūdens temperatūra būs zemāka par + 20 grādiem.

Esam sagatavojuši nelielu programmu “dzelzceļu gardēžiem”: neticami eksotiski, pamesti lokomotīvju depo, sliežu ceļi, vilcienu sastāvi un iespaidīgi augsti tilti – jā, arī tas viss vēl atrodams šajā Eiropas savienības dalībvalstī!

Kad, kur un kā notiks ceļojums ar SUV automašīnām “Peloponesas nepieradinātā romantika”?

Ceļojums ar SUV automašīnām “Peloponesas nepieradinātā romantika” notiek 8 dienas. Sākuma datums: 11.05.2024., ceļojuma beigu datums 18.05.2023. Ceļojuma norises datumi ir pieskaņoti “AirBaltic” tiešajiem avio reisiem no Rīgas uz Atēnām. SUV automašīnas tiek izīrētas Atēnu lidostā, un tur pat atdotas pirms izlidošanas uz Rīgu. Nakšņošana notiek viesnīcās un viesu namos, labiekārtotos, komfortablos numuriņos. Lidojuma biļetes, katrs ceļojuma dalībnieks iegādājas pats, tāpat noīrē sev patīkamāko SUV automašīnu. “4×4 Centrs” var palīdzēt ar padomiem biļešu iegādei un auto īrei. Automašīnas var nebūt pilnpiedziņas (bet vēlams), taču palielināts klīrenss ir obligāts – derēs visi krosoveri un SUV auto, protams, arī īsti apvidus auto.

Maksimālais automašīnu skaits: 7. Visi brauc kopā – draudzīgi viens aiz otra, gida vadībā. Visās automašīnās organizators nodrošina rācijas.

Maršruts: šosejas, ceļi, kalnu ceļi – ar segumu un bez. Aptuvenais maršruta kopgarums 1200km.

Pa ceļam apskatīsim arī apskates vērtus objektus (sk.zemāk), peldēsimies, atpūtīsimies, ēdīsim. 🙂

Nakšņošana viesnīcās. Tualete un duša katrā numurā.

Pusdienošana katru dienu: pikniks dabā vai kafejnīcā, vakariņas viesnīcā vai tās tuvumā, brokastis viesnīcā.

Ekspedīciju vadīs maršruta veidotājs Edvīns Bauers (4×4 Centrs).

Ekspedīcijas programma:

(šeit norādīti tikai lielākie apskates objekti un apdzīvotās vietas; programma var tikt koriģēta, neietekmējot brauciena mērķus un raksturu)

 1. diena – 11.05, sestdiena. Tiešais reiss no Rīga pl. 11.10. Ielidošana pl. 14.25 , nomas mašīnu saņemšana. Atēnas – Korinta 110 km. Korintas kanāls, īpašie kanāla tilti, kūrorts. Pirmās vakariņas krodziņā.
 • 2. diena – 12.05, svētdiena. Korinta – Kalatas 120 km. Epidaurus amfiteātris, senpilsēta, Devils bridge, Kāpšana vulkānā (~20 minūtes vienā virzienā), romantiskā mazpilsēta Porosa, brauciens ar prāmi uz salu un atpakaļ.
 • 3. diena – 13.05, pirmdiena. Kalatas – Nafplion 115 km. Kalnu ceļi, Prophet Elias baznīca kalnā, senās Grieķijas galvaspilsētas Nafplion apskate (brīvais laiks) – cietoksnis, vecpilsēta, brauciens ar kuģīti utt..
 • 4. diena – 14.05, otrdiena. Nafplion – Agios Dimitrios Zarakis 180 km. eksotiskā dzelzceļu tūre 70 km – lokomotīves, tilts, pamests vilciens. Kalnu ceļi. Epida ūdenskritumi, gājiens pa upes gultni, senciemats kalnos, 2000 gadus sens akvedukts. Nakšņošana senā zvejnieku ciematā pie jūras.
 • 5. diena – 15.05, trešdiena. Agios Dimitrios Zarakis – Giteio 160 km. Monevasia senpilsētas apskate, mežonīga pludmale un pelde pie akmens arkas, iespaidīgs kuģa vraks jūrā pie krasta, Giteio. Kalnu ceļi.
 • 6. diena – 16.05, ceturtdiena. Giteo – brīvdiena. Pēc izvēles visi vai kāds no šiem objektiem (ar “4×4 Centrs” gidu): Diros alas un pazemes ezeri, sena, pamesta baznīca, sena apmetne alā, kalnu brauciens. Var veikt arī trekingu uz Tenaro bāku.
 • 7. diena – 17.05, piektdiena. Giteo – Kalamata 140 km. Kalnu ceļi, kalnu pāreja 1800m v.j.l. ar izciliem skatiem uz jūru, neliels trekings uz Rdomo aizu, arkveida tilts, Kalamata. Svinīgās brauciena noslēguma vakariņas.
 • 8. diena – 18.05, sestdiena. Kalamata – Atēnas 250 km. Ceļā līdz Atēnām apmēram 3,5 stundas. Lidostā jābūt pl. 13.15, nomas mašīnu atdošana. Izlidošana no Atēnām pl. 15.05, atgriešanās Rīgā pl. 18.20.Ja vēlaties apskatīt Atēnas, iesakām izvēlēties lidojumu atpakaļ uz Rīgu naktī uz pirmdienu (ar Aegan) vai otrdienā (ar AirBaltic).

Obligātais un ieteicamais ekipējums

Obligātais ekipējums:

 • Pase vai ID karte
 • Vadītāja apliecība
 • Nepieciešamības gadījumā izmantojama navigācijas aplikācija telefonā vai planšetdarorā

Ieteicamais ekipējums:
Siltiem laika apstākļiem atbilstošs apģērbs un apavi (arī trekingam), peldkostīmi, peldkurpes (var būt asi akmeņi un jūras eži), telefona vai planšetes turētājs automašīnā, 12V adapteris, lādēšanas vads.

Pieteikšanās un ceļojuma dalības maksa*

8. dienu ceļojumam: Maksa par dalību no vienas automašīnas, aizpildot on-line pieteikuma anketu un piecu dienu laikā pēc pieteikuma aizpildīšanas pārskaitot avansa maksājumu 380 EUR x ceļotāju skaits automašīnā uz zemāk redzamo kontu:

 • piesakoties vairāk kā 90 dienas pirms brauciena datuma – 760 EUR par auto + 380 EUR no cilvēka.
 • piesakoties mazāk kā 90 dienas pirms brauciena datuma – 820 EUR par auto + 420 EUR no cilvēka.
 • ** Atlikušais maksājums jāveic ne vēlāk kā 20 dienas pirms brauciena.
  *** Pastāvīgajiem biedrības “4×4 Centrs” rīkoto pasākumu dalībniekiem iespēja veikt atlikušo maksājuma daļu pasākuma dienā, reģistrējoties pirms brauciena.
  NB! Lūdzam norādīt pieteikuma piezīmju un komentāru sadaļā
 • vēlamo gultu izmēru (vienvietīga/divguļama) un nepieciešamo gultu/numuriņu skaitu.

  Ceļojuma dalības maksā iekļauts:

  • Īpaši SUV automašīnām izstrādāts maršruts,
  • populāri un maz zināmi apskates objekti ar “piedzīvojuma garšu”
  • nakšņošana 7 naktis un brokastis viesnīcās
  • rācija automašīnā

  Ceļojuma dalības maksā nav iekļauts: lidmašīnas biļetes (varam palīdzēt ar avio biļešu iegādi!), SUV auto īre ( jēdzīgs SUV no apmēram 350 EUR 7 dienām), degviela, ekskursijas, pusdienas, vakariņas.

  Lai nodrošinātu pasākuma maksimālu kvalitāti, dalībnieku skaits ir ierobežots – ne vairāk kā 7 automašīnas! Minimālais automašīnu skaits ceļojuma norisei – 3. 2024.gada brauciens NOTIEK!

  Ceļojuma vadītājs un maršruta autors Edvīns Bauers.

  Rekvizīti maksājumam:

  Biedrība “4×4 Centrs”
  Reģ. nr. 40008185318
  Banka: A/S Swedbank
  Konts: LV61HABA0551031829178

  Maksājuma uzdevumā norādiet: Grieķija.

  Papildus informācija

  Jebkura papildus informācija, jautājumi par ceļojumu ar SUV automašīnām Grieķijas dienvidos “Peloponesas nepieradinātā romantika” pa tālruni (+371) 29 424 541 (Edvīns).

  Foto: 4×4 Centrs

  Pieteikšanās ekspedīcijām

   DALĪBNIEKU ONLINE SARAKSTS:

  1. Artūrs ar
  2. Ziedonis ar
  3. Ēriks ar
  4. Jānis ar

  Pieteikums "Grieķija ar 4x4 Centrs" 11.05-18.05.2024.

  • VADĪTĀJS / PILOTS

  • 1. LĪDZBRAUCĒJS / STŪRMANIS

  • 2. LĪDZBRAUCĒJS

  • 3. LĪDZBRAUCĒJS

  • PIEZĪMES, KOMENTĀRI

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

  Fotogalerija

  Atstāj komentāru

  Your email address will not be published. Required fields are marked *