“Kurzemes Pērle”. Arī šogad tā ir “Tebras Ekspedīcijas” pirmās dienas noslēguma, vakariņu, tusiņa un nakšņošanas vieta. Kempings “Kurzemes pērle” – patiešām skaista vieta Sepenes ezera krastā, kur pavadīt nakti tiem, kuri pēc notikumiem bagātās dienas vēlas atpūsties un piedalīties svētdienas aktivitātēs. Zemāk – 4 nakšņošanas varianti.

Kurzemes Pērle

“Kurzemes pērle” – te visai plašā teritorijā izvietotas viesu māja, brīvdienu māja, “guļammāja” un divpadsmit kempinga mājiņas, kur “Tebras Ekspedīcijas” dalībnieki var pieteikties nakšņošanai. Ir četri varianti. Brokastis – 5 EUR/pers.

Kurzemes Pērle

Nakšņošanas variants Nr.1

Pieejams viens numuriņš!

Četri komfortabli numuriņi viesu mājā. Viena divvietīga gulta un viena vienvietīga gulta. Duša, tualete. Iespējams ievietot papildus guļvietu (piepūšamo matraci utml.), ja pašiem tāda ir līdzi. Cena par numuriņu – 70 eiro. Šajā mājā ir arī lielā zāle, kur tiks pasniegtas vakariņas un brokastis, un, protams, var pasēdēt arī pēc vakariņām.

Kurzemes Pērle

Nakšņošanas variants Nr.2

Seši numuriņi ar kopīgu dušu un tualeti viesu mājā un brīvdienu mājā, dažāds gultu skaits un izvietojums, sākot no divguļamas gultas līdz piecām vienguļamām gultām. Cena – 15 eiro no personas. Brīvdienu mājā ir ne pārāk liela, taču omulīga telpa pasēdēšanai (līdz 25 cilv.). Blakus mājai – pirts un āra baļļa.

Kempinga mājiņas

Nakšņošanas variants Nr.3

VISS REZERVĒTS!!

Divpadsmit kempinga mājiņas. Katrā mājiņā ir duša un tualete. Divvietīgas vai trīsvietīgas. Cenas pār mājiņu attiecīgi 30 vai 35 eiro. Jāpiezīmē gan, ka šīs mājiņas ir domātas vasaras sezonai, un, ja āra temperatūra noslīd zem 0 grādiem, apsilde var nenodrošināt 20 grādus iekštelpās. Cerēsim gan, ka tik auksts Tebras pasākuma dienās nebūs!

Nakšņošanas variants Nr.4

“Guļammāja” – guļbūves ēka ar divos stāvos izvietotiem desmit numuriņiem. Kopīga duša un tualete katrā stāvā. Dažāds gultu skaits un izvietojums. Cena – 10 eiro no personas.

“Kurzemes pērle” mājaslapa – www.kurzemesperle.lv

Kurzemes_Pērle

Pieteikties “Tebras Ekspedīcijai 2017”

Jūsu – 4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *