Lai Tavi un Tavas komandas piedzīvojumi būtu vēl bagātīgāki, mēs esam sarūpējuši īstu Pērli. “Kurzemes Pērli”. Tieši tā sauc šī gada “Tebras Ekspedīcijas” pirmās dienas noslēguma, vakariņu, tusiņa un nakšņošanas vietu, un tas ir kempings “Kurzemes pērle” – patiešām skaista vieta Sepenes ezera krastā, kur pavadīt nakti tiem, kuri pēc notikumiem bagātās dienas vēlas atpūsties un piedalīties svētdienas aktivitātēs. Zemāk – 3 nakšņošanas varianti.

Kurzemes perle

“Kurzemes pērle” – te visai plašā teritorijā izvietotas viesu māja, brīvdienu māja un divpadsmit kempinga mājiņas, kur “Tebras Ekspedīcijas” dalībnieki var pieteikties nakšņošanai. Ir trīs varianti. Cenā iekļautas brokastis.

Kurzemes perle

Variants 1. Četri komfortabli numuriņi viesu mājā. Viena divvietīga gulta un viena vienvietīga gulta. Duša, tualete. Iepējams ievietot papildus guļvietu (piepūšamo matraci utml.), ja pašiem tāda ir līdzi. Cena par numuriņu – 65 eiro. Šajā mājā ir arī lielā zāle, kur tiks pasniegtas vakariņas un brokastis, un, protams, var pasēdēt arī pēc vakariņām.

Kurzemes perle

Variants 2. Seši numuriņi ar kopīgu dušu un tualeti viesu mājā un brīvdienu mājā, dažāds gultu skaits un izvietojums, sākot no divguļamas gultas līdz piecām vienguļamām gultām. Cena – 15 eiro no personas. Šajā mājā ir ne pārāk liela, taču omulīga telpa pasēdēšanai (līdz 25 cilv.). Blakus mājai – pirts un āra baļļa.

Kempinga mājiņas

Variants 3. Divpadsmit kempinga mājiņas. Katrā mājiņā ir duša un tualete. Divvietīgas vai trīsvietīgas. Cenas pār mājiņu attiecīgi 25 vai 30 eiro. Jāpiezīmē gan, ka šīs mājiņas ir domātas vasaras sezonai, un, ja āra temperatūra noslīd zem 0 grādiem, apsilde var nenodrošināt 20 grādus iekštelpās. Cerēsim gan, ka tik auksts Tebras pasākuma dienās nebūs!
“Kurzemes pērle” mājaslapa – www.kurzemesperle.lv

Kurzemes_Perle

Tā kā šogad “Tebras Ekspedīcijai” ir jubileja – tā notiks jau 15. reizi, mēs pacentīsimies sagatavot interesantu foto materiālu un stāstījumu par šo jau ilgus gadus tradicionālo pavasara pasākumu. Svinēsim kopā!

Pieteikties “Tebras Ekspedīcijai 2014”

Jūsu – 4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *