Aicinām uz gada pēdējo pasākumu standarta 4×4 auto un SUV īpašniekiem, cilvēkiem ar ģimenēm vai draugiem, cilvēkiem, kuriem patīk salīdzinoši dinamiska atpūta, patīk būt dabā, patīk meklēt un patīk atklāt jaunas vietas! Un! Dienas noslēgumā atrast dāvanas kādā skaistā vietā meža vidū, baudīt karstu zupu pie ugunskura un ar domubiedriem mazliet pabūt sarunās par aizejošā gadā redzēto un piedzīvoto! Tiekamies sestdien, 9. decembrī, Rīgas apkārtnē, “4×4 Centrs” organizētajā, tradicionālajā pasākumā “Ziemassvētku Leģenda 2023”!

Kas sagaidāms 4×4 braucienā “Ziemassvētku Leģenda 2023”?

Tūrisma brauciens ar vieglajām apvidus automašīnām (SUV) “Ziemassvētku Leģenda” notiks sestdien, 9. decembrī Ropažu – Vangažu apkārtnē. Atpūta pie sava auto stūres, brīvā dabā! Maršrutā izvēlētie meža ceļi būs interesanti, bet draudzīgi automašīnām! Ziemas riepas ļoti ieteicamas!

Lai nokļūtu finišā un tur saņemtu Ziemassvētku vecīša sagādātās balvas, katra ekipāža reģistrācijas brīdī saņems Leģendu un norādījumus dažādos formātos, kurus izpildot, būs iespējams noskaidrot finiša vietas GPS koordinātas, izmantojot Google Maps aplikāciju. Brauciena laikā būs gan interesanti ceļi un bezceļi, kā arī dažādi saistoši apskates objekti. Plānotais brauciena kopgarums ap 150 km. Plānotais brauciena ilgums – cik ātri izdosies tikt galā ar uzdevumiem. Dalībnieki drīkst arī apvienoties komandās pa 2 un vairāk auto. Ja pēkšņi būs “piemeties vadātājs” – varēsiet piezvanīt uz Ziemassvētku vecīša biroju, un atsaucīga Sniegbaltīte jums sniegs palīdzīgu roku! 🙂

Brauciena noslēguma vieta, kurā jūs gaidīs dāvana un, iespējams, pats Ziemasvētku vecītis ar, varbūt, Sniegbaltīti, ir noslēpums, kurš jums būs jāatrisina. Brauciena finiša attālums no Rīgas – līdz 50 km. Labi komandas biedri un uzticams 4×4 auto ir absolūti nepieciešami! Ņemiet līdzi bērnus!

Jums būs jāmeklē un jāapmeklē dažādus ceļvežos neierakstītus objektus, jālasa leģenda, jāorientējas un, iegūstot prasītās vērtības, jānosaka katra nākošā etapa koordinātas un jāievada tās Google Map aplikācijā. Katra ekipāža brauc un meklē individuāli, bet drīkst arī apvienoties draugu “kopās” pa diviem vai vairāk auto.

Pasākuma programma sestdien, 9. decembrī

10:20 – 11:20 – reģistrācija kafejnīcā Ropažu apkārtnē, visas vajadzīgās informācijas saņemšana un, ja viss ir skaidrs – var doties ceļā! Tikšanās vietas koordinātas izsūtīsim uz pieteikumā pirmo norādīto e-pasta adresi divas dienas pirms brauciena.

ap pl. 18:00 – 21:00 (cikos nu kuram sanāks!) “Ziemassvētku Leģendas” finišs ar ugunskuru, karstu zupu un dāvanu rokās Ropažu apkārtnē.

Nepieciešamais ekipējums

Obligātais ekipējums:

 • Viedtālrunis ar Google Maps aplikāciju

Ieteicamais ekipējums:

 • pārtikas rezerve līdz vakaram 😉
 • kabatas lukturītis ar derīgiem barošanas elementiem
 • cirvis vai mačete
 • atbilstošs apģērbs
 • labi ceļa biedri (!)

Dalības maksa*

 • pirmajām 10 ekipāžām – 85 EUR no auto
 • no 11. ekipāžas – 95 EUR no auto
 • piesakoties pēc 6. decembra – 110 EUR no auto.
 • Pastāvīgajiem biedrības “4×4 Centrs” rīkoto “Lielisko Sestdienu” dalībniekiem – atlaide 10 EUR ar iespēju veikt maksājumu pasākuma dienā, reģistrējoties pirms brauciena.

Lai pieteiktos pasākumam:

 1. Jāaizpilda pieteikuma formu
 2. Jāpārskaita atbilstošā dalības maksa uz norādīto bankas kontu

Pieteikumam bez dalības maksājuma ir tikai informatīvs raksturs.*

Papildus informācija

Jebkura papildus informācija, jautājumi vai komentāri par pasākumu “Ziemassvētku Leģenda 2023”
pa tālruni (+371) 29 424 541 (Edvīns).

Rekvizīti maksājumam:

Biedrība “4×4 Centrs”
Reģ. nr. 40008185318
Banka: A/S Swedbank
Konts: LV61HABA0551031829178
Maksājuma uzdevumā norādiet: Ziedojums

  DALĪBNIEKU ONLINE SARAKSTS:

Gaidām ikvienu uz “Ziemassvētku Leģendas” atminēšanu!

Jūsu – 4×4 Centrs

Foto: 4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *