Šajā braucienā esam nolēmuši jums parādīt aizraujošākās vietas un interesantākos ceļus maršrutā Tukums – Sabile – Talsi. Latvijas apceļotājiem šie vietvārdi ir gana pazīstami, bet, visticamāk, būsiet patīkami pārsteigti par mūsu atraktīvo maršrutu un neredzētajām apskates vietām! Kā arī esam sagatavojuši jums saldu pārsteigumu dienas vidū!

Kāpēc doties uz Kurzemi un kāpēc ar mums?

Vispirms tāpēc, ka mūsu izvēlētā brauciena apvidus ir ļoti ainavisks, te ir gan kalni un ielejas, un te ik brīdi atklājas skaisti skati. Otrkārt, te ir daudz interesantu, apskates vērtu vietu, no kurām mēs piestāsim un apskatīsim, mūsuprāt, pašas, pašas interesantākās! Treškārt, mūsu pieredze un maršrutu veidošana vairāk kā 20 gadu garumā ļaus jums izbaudīt brauciena un objektu kokteili visgaršīgākajā proporcijā, kā arī esam jums sagatavojuši ekskursiju un šokolādes meistarkasi Pūres ražotnē. Un, visbeidzot, par jums un jūsu labsajūtu visa brauciena garumā gādās mūsu profesionālais, atbildīgais un komunikablais gids!

Kad un kā notiks tūrisma brauciens?

Tūrisma brauciens ar vieglajām apvidus automašīnām (SUV) “Kurzemes pakalnos, ielejās un noslēpumos” notiks sestdien, 26.februārī Tukuma – Talsu apkārtnē. Atpūta pie sava auto stūres, brīvā dabā, bez leģendām, kartēm un laika normām! Un nevar nepiebilst par šokolādīgo ekskursiju, degustāciju un meistarklasi mūsu pašmāju slavenā šokolādes ražotnē Pūre! Maršrutā izvēlēti lauku un meža ceļi, kuri ir draudzīgi automašīnām, bet tajā pašā laikā arī prasa uzmanību un ir interesanti braukšanai. Pa ceļam piestāsim pie dažādiem, interesantiem apskates objektiem (viss notiek brīvā dabā!). Grupu vada gids ar savu automašīnu, katrai automašīnai brauciena sākumā tiek izsniegta rācija. Maksimālais dalībnieku skaits – 12 automašīnas.

Brauciena programma

 • 10:00 – 10:20 – satikšanās un iepazīšanās Tukuma apkārtnē (pieteiktie dalībnieki saņems tikšanās vietas koordinātas uz pieteikumā pirmo norādīto e-pasta adresi divas dienas pirms brauciena!)
 • 10:30 – tūrisma brauciena sākums, apskates objekti
 • 12:00 – ekskursija un meistarklase ražotnē Pūre
 • 13:30 – pikniks kādā skaistā vietā
 • 15:30 – tūrisma brauciena turpinājums, apskates objekti
 • 18:30 – brauciena finišs pie Talsiem. Diplomu par dalību pasniegšana.

Nepieciešamais ekipējums

Brauciena dalībniekiem nepieciešams sekojošais:

 • automašīna ar 4×4 piedziņu
 • pārtika pusdienu piknikam (katrs ņem priekš sevis)
 • kabatas lukturītis ar derīgiem barošanas elementiem
 • laika apstākļiem un aktīvai atpūtai dabā atbilstošs apģērbs
 • uzticami un pozitīvi līdzbraucēji!

Dalības maksa un dalībnieku skaits

Standarta dalības maksa tūrisma braucienā “Lieliskā Sestdiena” ir 95 EUR par automašīnu, bet pirmo “Lielisko Sestdienu” mēs šoreiz piedāvājam par 75 EUR!

Ekskursijas un meistarklases dalībmaksa ir 7 EUR no pieaugušā un 4 EUR bērniem līdz 6 gadu vecumam.

Uzmanību: Maksimālais dalībnieku skaits ir 12 automašīnas!

Atbildība

“Lieliskās Sestdienas” braucienos katrs atbild par sevi personīgi. Gan par valstī noteikto likumu ievērošanu, gan drošību apskates objektos (mūsu gids, protams, brīdinās par iespējamo bīstamību), gan kārtību, ugunsdrošību un laba garastāvokļa uzturēšanu!

Lai pieteiktos pasākumam:

 1. Jāaizpilda pieteikuma forma (zemāk)
 2. Jāpārskaita avansa maksājums 30 EUR apmērā (vai variet arī uzreiz pārskaitīt visu summu) uz norādīto bankas kontu.

Atlikusī summa jāpārskaita uz norādīto kontu piecas pirms pasākuma!

  DALĪBNIEKU ONLINE SARAKSTS:

Papildus informācija

Jebkura papildus informācija, jautājumi vai komentāri par pasākumu “Lieliskā Sestdiena” pa tālruni (+371) 29 424 541 (Edvīns), e-pastu info@4x4centrs.lv

Rekvizīti maksājumam:

Biedrība “4×4 Centrs”
Reģ. nr. 40008185318
Banka: A/S Swedbank
Konts: LV61HABA0551031829178
Maksājuma uzdevumā norādiet: “Lieliskā Sestdiena 5”

Uz tikšanos lieliskā “Lieliskajā Sestdienā” Kurzemē!

Jūsu –
4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *