“4×4 Centrs” aicina jūs uz gada noslēguma pasākuma “Ziemassvētku Pasaka”, kurā notiks ne tikai braukšana un interesanto vietu iepazīšana, bet noslēgumā – arī dāvanu meklēšana! “Lielisko Sestdienu” šoreiz pavadīsim Ropažu – Ādažu apkārtnes laukos, mežos un ceļos, bet vakarā ikviena auto komandu sagaida dāvanas meklēšana Baltezera krastos. Dalībniekus arī šoreiz sagaida daudzveidīgi apskates objekti, kuros pabūt liksies interesanti ikvienam, neatkarīgi no vecuma! Bet pašu sameklētā dāvana noteikti patiks gan lieliem, gan maziem!

Par “Lieliskās Sestdienas” ideju lasiet ŠEIT!

Kāpēc doties “Ziemassvētku Pasakā” kopā ar mums?

Kolektīvs auto tūrisms joprojām ir visai reti sastopams Latvijā (patiesībā, par tādu vispār mums nav ziņu!), taču mēs uzskatām, ka tā ir lieliska aktīvās atpūtas iespēja, kurā jūs vienlaicīgi esat gan savā pasaulē (automašīnā), gan kopā ar citiem cilvēkiem, jo ar mūsu doto rāciju palīdzību var viegli sazināties savā starpā. Arī grupas gida stāstījumu visi dzird savās automašīnās. Bet pa vidu braukšanai ir jāizkāpj un jāapskata kārtējais apskates objekts, kur bieži ar satīšanos vien nepietiek – ir jāiet, jākāpj vai jāielien! Iespējams, būs arī neliels pārgājiens – apģērbieties silti!. Bet pasākuma beigās vēl būs jāsameklē tieši jūsu dāvana! Jā, reāla dāvana, mežā, zem eglītes! Bet mūsu komunikablais gids gādās gan par jūsu labsajūtu dienas laikā, gan palīdzēs dāvanas sameklēšanā, ja vien tas būs nepieciešams.

Kad un kā notiks tūrisma brauciens?

Tūrisma brauciens ar vieglajām apvidus automašīnām (SUV) “Ziemassvētku Pasaka” notiks sestdien, 17. decembrī Ropažu – Ādažu apkārtnē. Atpūta pie sava auto stūres, brīvā dabā! Maršrutā izvēlētie meža ceļi būs interesanti, bet draudzīgi automašīnām! Ziemas riepas ļoti ieteicamas. Pa ceļam piestāsim ainaviskās vietās, gan apskatīsim kultūrvēsturiskus un industriālā mantojuma objektus – būs dižkoki, šaursliežu dzelzceļu stigas, pagrabi, tilti, slūžas, un… un… Viss notiek brīvā dabā! Grupu vada gids ar savu automašīnu, katrai automašīnai brauciena sākumā tiek izsniegta rācija, kurā var klausīties gida stāstījumu. Maksimālais dalībnieku skaits – 14 automašīnas. Lielas intereses gadījumā šoreiz veidosim divas grupas. Lai ziemas un Ziemassvētku prieks tiek visiem!

Brauciena programma

 • 10:00 – 10:20 – satikšanās un iepazīšanās Sauriešu apkārtnē (pieteiktie dalībnieki saņems tikšanās vietas koordinātas uz pieteikumā pirmo norādīto e-pasta adresi divas dienas pirms brauciena!)
 • 10:30 – tūrisma brauciena sākums, apskates objekti
 • 13:45 – pikniks kādā skaistā vietā
 • 14:30 – tūrisma brauciena turpinājums, apskates objekti
 • 17:30 – dāvanu meklēšana Ādažu apkārtnē
 • ap pl. 18:30 – brauciena finišs.

Nepieciešamais ekipējums

Brauciena dalībniekiem nepieciešams sekojošais:

 • automašīna ar 4×4 piedziņu
 • pārtika pusdienu piknikam (katrs paņem sev līdzi mīļāko ēdienu un dzērienu!)
 • laika apstākļiem un aktīvai atpūtai dabā atbilstošs apģērbs
 • kabatas lukturīši
 • Google Maps aplikācija viedtālrunī
 • uzticami un pozitīvi līdzbraucēji!

Dalības maksa un dalībnieku skaits

Standarta dalības maksa tūrisma braucienā “Lieliskā Sestdiena” ir 100 EUR par automašīnu! Iepriekšējo “Lielisko Sestdienu” dalībniekiem – 90 EUR. Ģimenēm ar bērniem (līdz 18.g.v.) – 80 EUR.

Maksimālais dalībnieku skaits ir 14 automašīnas!

Atbildība

“Lieliskās Sestdienas” braucienos katrs atbild par sevi personīgi – par savu un bērnu drošību apskates objektos (mūsu gids, protams, brīdinās par iespējamo bīstamību), gan kārtību, ugunsdrošību un laba garastāvokļa uzturēšanu!

Lai pieteiktos pasākumam: Pieteikšanās slēgta!

 1. Jāaizpilda pieteikuma forma (zemāk)
 2. Jāpārskaita avansa maksājums 30 EUR apmērā (vai variet arī uzreiz pārskaitīt visu summu) uz norādīto bankas kontu.

Atlikusī summa jāpārskaita uz norādīto kontu trīs pirms pasākuma!

  DALĪBNIEKU ONLINE SARAKSTS:

Oops! We could not locate your form.

Papildus informācija

Jebkura papildus informācija, jautājumi vai komentāri par pasākumu “Lieliskā Sestdiena” pa tālruni (+371) 29 424 541 (Edvīns), e-pastu info@4x4centrs.lv

This image has an empty alt attribute; its file name is IMG_20211130_152719-kopija.jpg

Rekvizīti maksājumam:

Biedrība “4×4 Centrs”
Reģ. nr. 40008185318
Banka: A/S Swedbank
Konts: LV61HABA0551031829178
Maksājuma uzdevumā norādiet: “Lieliskā Sestdiena 28”

Uz tikšanos sniegainajos (vai dubļainajos) pasaku mežos un laukos!

Jūsu –
4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

One reply on ““Lieliskā Sestdiena” 17.decembrī – “Ziemassvētku Pasaka” visai ģimenei Rīgas apkārtnē!”

 • Valdis
  07/12/2022 at 13:33

  Ok.