Sestdien, 1.aprīlī “4×4 Centrs” aicina iepazīties ar objektiem, kas nekādi nesaistās ar Latviju – piramīdas (šoreiz ne par finanšu piramīdām :)). Esam apkopojuši šo “jocīgo” informāciju un vēlamies par to pastāstīt arī jums. Un ne tikai pastāstīt, bet arī vienu no Latvijas piramīdām parādīt reālajā dzīvē! Bet tas, protams, nebūs viss šajā “Lieliskās Sestdienas” braucienā. Jūs sagaida vēl daudzas unikālas vietas un interesanti, dubļaini (ja notiks brīnums – sniegoti) lauku ceļi – tamdēļ 4×4 piedziņa noteikti noderēs!

“Lieliskās Sestdienas” 2023.gada kalendārs ŠEIT!

Kāpēc mēs iesakām doties Piramīdu ceļojumā un kāpēc kopā ar mums?

Mums paveicās. Kaut gan saka, ka nejaušību neesot… Mēs salīdzinoši nelielā apkārtnē atradām tik savdabīgus, unikālus objektus, ka vienkārši nevaram nepadalīties ar tiem jums! Jā, dažus no tiem var atrast jaunajā Self Drive Latvia maršrutā “Sirds”, bet daudzi palika ārpus “sirds” kontūras”, tajā skaitā reālā piramīda. Tamdēļ nav neviena iemesla nedoties ceļā ar “4×4 Centrs” pa Zemgales ārēm, lai kārtējo reizi pārliecinātos, cik Latvija ir bagāta zeme. Vējdzirnavas, baznīcas un baznīciņas, kara laiku nospiedumi uz sienām, pamests siltumnīcu komplekss, “Kaķu kapi”, “Dupšas”… visu ne uzskaitīt! Lauki, meži un visdažādākie ceļi “iekļauti”.

Kopā ar mums doties ceļojumā vienmēr ir vērts – kurš gan vēl Latvijā spēs tik koncentrēti parādīt pašas interesantākās vietas un aizraujošākos ceļus?! Jūs noteikti uzzināsiet un atklāsiet sev kaut ko jaunu, satiksiet foršus cilvēkus un feinu 🙂 grupas vadītāju – gidu, kurš gādās par jums un jūsu labsajūtu visas sestdienas garumā! Un, lai būtu vēl labāk kā iespējams – pusdienās jūs sagaidīs karsta zupa lauku sētā meža vidū!

Kad un kā notiks tūrisma brauciens?

Tūrisma brauciens ar vieglajām apvidus automašīnām (SUV) “Latvijas Piramīdas” notiks sestdien, 1. aprīlī Iecavas – Bauskas – Ķeguma apkārtnē. Atpūta ar auto un brīvā dabā! Maršrutā izvēlētie lauku ceļi būs interesanti un ainaviski, draudzīgi automašīnām, taču dažās vietās var būt arī dubļi, rises un bedres. Pa ceļam izpētīsim vairākus apskates objektus. Grupu vada gids ar savu automašīnu, katrai dalībnieka automašīnai brauciena sākumā tiek izsniegta rācija, kurā braucēji var dzirdēt stāstījumu par apkārt redzamo. Maksimālais dalībnieku skaits – 12 automašīnas.

Braucienu vadīs šī maršruta veidotājs Edvīns Bauers (4×4 Centrs).

Daži noderīgi padomi

Kā allaž, izvēlieties laika apstākļiem un atpūtai brīvā dabā atbilstošu apģērbu, paņemiet līdzi rezerves apavus, otru zeķu pāri. Kabatas lukturītis arī var noderēt! Apskates objektos noteikti pieskatiet savus bērnus un sevi pašu! 😉

Brauciena programma

 • 10:00 – 10:20 – satikšanās un iepazīšanās Iecavas apkārtnē (pieteiktie dalībnieki saņems tikšanās vietas koordinātas uz pieteikumā pirmo norādīto e-pasta adresi divas dienas pirms brauciena!)
 • 10:30 – tūrisma brauciena sākums, apskates objekti
 • 13:30 – pikniks: karsta zupa katram + līdzpaņemtie kārumi
 • 14:30 – tūrisma brauciena turpinājums, apskates objekti
 • ap 18:30 – brauciena finišs Ķeguma apkārtnē. Iespēja paēst vakariņas. Diplomu par dalību pasniegšana.

Nepieciešamais ekipējums

Brauciena dalībniekiem nepieciešams sekojošais:

 • apvidus auto vai SUV automašīna ar 4×4 piedziņu
 • tas, ko jūs gribēsiet apēst vai iedzert papildus pusdienu zupai
 • laika apstākļiem un aktīvai atpūtai dabā atbilstošs apģērbs
 • labs noskaņojums, forši līdzbraucēji!

Dalības maksa un dalībnieku skaits

Dalības maksa tūrisma braucienā “Lieliskā Sestdiena” ir 90 EUR par automašīnu! Dalībniekiem, kuri jau iepriekš bijuši kādā “Lieliskajā Sestdienā” – 80 EUR.

Piramīdas apskate un karstas zupas padziļināta izpēte – 5 EUR/cilv.

Uzmanību: Maksimālais dalībnieku skaits ir 12 automašīnas!

Dalībnieku atbildība

“Lieliskās Sestdienas” braucienos katrs atbild par sevi personīgi. Gan par likumu, ugunsdrošības, kārtības ievērošanu, gan drošību apskates objektos (mūsu gids, protams, brīdinās par iespējamo bīstamību) un laba garastāvokļa uzturēšanu!

Lai pieteiktos pasākumam:

 1. Jāaizpilda pieteikuma forma (zemāk)
 2. Jāpārskaita avansa maksājums 30 EUR apmērā (vai variet arī uzreiz pārskaitīt visu summu) uz norādīto bankas kontu.

Atlikusī summa jāpārskaita uz norādīto kontu piecas dienas pirms pasākuma!

  DALĪBNIEKU ONLINE SARAKSTS:

Papildus informācija

Jebkura papildus informācija, jautājumi vai komentāri par pasākumu “Lieliskā Sestdiena” pa tālruni (+371) 29 424 541 (Edvīns), e-pastu info@4x4centrs.lv

Citi “Lieliskās Sestdienas” braucienu datumi atrodami šeit.

Rekvizīti maksājumam:

Biedrība “4×4 Centrs”
Reģ. nr. 40008185318
Banka: A/S Swedbank
Konts: LV61HABA0551031829178
Maksājuma uzdevumā norādiet: “Lieliskā Sestdiena 3”

Uz tikšanos Latvijas brīnumos!

Jūsu –
4×4 Centrs

Foto: 4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *